Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
5. sep 2009

Ahojte.
No ten rodičovský iba do 2 rokov 😠 dvojky budú mať 2 roky v apríli. Cica, aj mňa všetky príspevky obišli. Normálne na zúfanie. ☹ 😠

Ja už niekedy nevládzem. Upratovať po deťoch, manželovi, štencoch aj po sebe 😠
No dnes si to asi niekto zlízne.
A to sa o pár minút dovalí svokra a bude zas na ruky dvíhať Tomiho a pozerať, čo robíme a ako 😔
A keď bude treba deti do postielok vložiť, tak mi povie, tak dovidenia...
Ešte že je dnes MM doma.

cica13
5. sep 2009

Ivi, ved si spominala, ze si sa zaregistrovala na Facebooku

iwusska
5. sep 2009

uz som aj ja videlaaaaaaaaaa 😀

lilu18
5. sep 2009

kocky len pozdravim...dnes asi mm rozdrapiim

fotecky v klude vecer pokukam aj vas pocitam cmuk

cica13
5. sep 2009

Lilusik...a co ten tvoj zakonity vyviedol?

janbari
5. sep 2009

emily....ako sa držíš? A čo malé?

emily333
5. sep 2009

janbari super 😵 a male este nemame ☹

hasleerka
5. sep 2009

čaute kočky, je tu niekto???. ja tu večer nebudem ... mm chce obsadiť pc, aby mohol kukať tv bo nám nejde telka ... som dlho váhala či opraviť starú alebo kúpiť novú, ale už som rozhodla že kúpime nové lcd ... máte niektorá odskúšanú značku, poradte????

emily333
5. sep 2009

hasli my mame samsung lcd a som spokojna

hasleerka
5. sep 2009

a vieš mi povedať aj číslo, samsung chceme aj my ... prípadne ti napíšem číslo a spýtaj sa tm ak sa viem v tom dobre orientovať, my sme s mm z toho blbí

emily333
5. sep 2009

hasli uhlopriecka 82

hasleerka
5. sep 2009

no moja ale ešte tam musí byť číslo napr. my máme vyhliadnutý LE 32B530

aadula
5. sep 2009

my sme už doma, boli sme vonku aj moju mamu pozrieť..som si tam mobil zabudla... ale Paťka sa tam ešte chystala, tak mi ho donesie..však som normálne stratené bez telefonu 😝

hašli sa stavím, že ten tvoj chce futbal pozerať, že? 😀

emily333
5. sep 2009

no my mame LE 32A336J1D

emily333
5. sep 2009

adulik nielen jej aj ten moj tak ja budem kuk na piratoov 😀

hasleerka
5. sep 2009

adulka presne tak ... ale zas nemôžem byť sviňa, lebo koľkokrát ustúpil on mne

emily a máte káblovku či satelit

cica fotky sú úžasné, ja chcem ísť tiež s vami keby sa dalo autobusom

aadula
5. sep 2009

mm je na nočnej, ale keď stihne porobiť, tiež sa chystá pozrieť jedným očkom 😀

aadula
5. sep 2009

som vám zabudla aj spomenúť...kúpila som mm tie náplaste na nos, že voľný dych ..aby v noci nechrápal...ale aj tak pochrapkával... ale sa mi vidí, že o niečo menej, možno si to len zle nasadil 😕

andreah70
5. sep 2009

adi môjmu ani náplaste nepomáhajú...........bol aj na krčnom a odporúčili mu operáciu mäkkého podnebia a polypov v nose .............ale to sa on bojí.............takže veselo píli ďalej 😠 normálne byť na jeho mieste by som bola ráno narobená 😀 😀

cica13
5. sep 2009

Hasli...aj by som ta zobrala, ale obsadili sme na buduci rok vsetky apartmany, ktore boli volne, mal uz vybukovany skoro cely dom na cele leto.... 😠

aadula
5. sep 2009

andy, to vážne! moj už uvažuje, že bude spávať v obyvačke, ale zas tu sa podľa mňa bozvieako nevyspí...a zas ďalšiu posteľ nemáme kam dať... ale toto sa už nedá vydržať..niektoré noci sa ja budím na to, že chrápe 😠

andreah70
5. sep 2009

cica sa nečudujem že to má obsadené je to super miesto priamo na pláži.........a to mi mm kázal opýtať sa ťa na majiteľovu www stánku, lebo sa mu to páčilo 😒 koľko ste platili na osobu za noc?

aadula
5. sep 2009

andy, však možno na iný dátum bude ešte voľné 🙂

cica13
5. sep 2009

On to ma stale vybukovane, chodia tam vacsinou ti isti ludia.....kazdy rok tam najdeme niekoho z minuleho roka... 😀 😀

hasleerka
5. sep 2009

cica to fakt už má obsadené??? ... no ani sa nedivím lebo fakt krásne prostredie ... no možno o dva roky sa tam stretneme viaceré ... ale autobusom sa tam nedá ísť???

cica13
5. sep 2009

Hasli....mozno by ta nejaky cestovkovy autobus zobral, sesternica tak raz bola.....ze my sme isli autom a oni za nami dosli autobusom, co mala nejaka cestovka do tych koncin....

emily333
5. sep 2009

joj zehlim konecne aspon nieco a nasla som jankovu preukazku 😠 no uz neskoro ma druhuu 🙂 a hasli mi mame digi-tv satelit a platime kazdy mesiac 9eur

hasleerka
5. sep 2009

no ja sa lúčim, mm ide kukať na pc telku ... pa zajtra

emily333
5. sep 2009

hasli paa

aadula
5. sep 2009

sa mi čkáááá 😝

dnes tu mám tri detičky na noc..Paťke prišla kamoška 🙂