Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
26. okt 2009

cicus 😵 😵 neboj určite to príde a len potom sa budeš vznášať pýchou 😵 😵 😵 však cmúčik je šikovníček možno to príde oveľa skôr 😉
sa vám asi niečo pekné snívalo, keď ste tak sladko všetci buvinkali 😀

bodka13
26. okt 2009

ahojte 🙂
mám medzipristátie na koni 😀 😀 ...máme tu ako v chlieviku 😕 ...chlapi síce povysávali,ale zabudli,že aj prach treba utrieť 😒 no a všade je niečo položené 😠 asi chceli aby som si prešla celý byt,keďže som tri dni nebola poriadne doma 😀 😀 😀

chválim všetky škôlkarky=šikulky 😵 😵 😵 a všetky maminky pekárky 😵 😵 😵

renka9
autor
26. okt 2009

cica cau, u teba je to jasne ze ine 😉 , s tou recou myslim 🙂 , tak ste si pospinkali 😀

baby ano, riaditelka hovorila, ze je vidiet ako sa deckam doma venujeme...ze dnes je to tak, deti pridu zo skolky a rodicia im pustia TV, ktora ich prakticky vychovava....ale zasa aspon nasa Angelika vie vdaka Minimaxu po cesky 😀 😀 😀
ja som si vsimla uz davnejsie, ze Angelikine rovesnicky velmi zle rozpravaju...suslu, mleznia sa, a nevedia R. To eRko by sa dalo prepacit, nie kazde dieta je na to sikulka 😉
Moje baby okolo roka uz normalne kecali, v pohode som sa s nimi dohovorila, tvorili vety, zatial co ostatne vedeli povedat par slovicok ako baba, mama, daj, papa , havo a pod...a niektore deticky takto rozpravali ako 2rocne 😒

ked sme boli na zapise do skolky, to mala Angelika 2 roky, som nechapala ako sa nevedeli 3-4 rocne deti vobec vyjadrovat 😒

renka9
autor
26. okt 2009

😀 mala som tu dvoch ujov - vodarov, menili nam vodomer 😀 , mala som nieco podpisovat, a doniesla som si svoje pero...viete si predstavit tie narazky 😀 😀 😀 ...a potom mi moje prestalo pisat 😀 ..a ten ujo mi hovori_ ved som vam hovoril, ze ja mam lepsie pero 😀 😀 😀

no, trosku srandy hned ranecko 😀 😀 😀 ...dnes mam nejak dobry den 😉

iwusska
26. okt 2009

reni ja som tiez obcas sokovana, ako niektore deturence skor nerozpravaju ako rozpravaju....rodicia sa vseobecne velmi malo venuju detickam a takto to potom vyzera, ja som babulam pravidelne citavala rozpravky ped spanim az kym si uz sami nevedeli precitat, r vedeli vsetky tri povedat ani nie dvojrocne, som na ne pysna 😀

renka9
autor
26. okt 2009

iwi, ja som ako 3 rocna chodila sama do obchodu 😅 ...ale vtedy bola ina doba, a obchod sme mali kusok...mam to aj vo svojej zdravotnej karte napisane...ze dieta je velmi sikovne, smele, samo chodi do obchodu... 😵 😵 😵

bodka13
26. okt 2009

renka...tak Angie je po maminke šikulka 😉 😵 😵 😵

cica13
26. okt 2009

aj ja sa musim pochvalit, nas david vie povedat panda...a viete ako? ze "apa"...sa sulam na nom....ale aspon vieme o co ide... 🙂 a vie aj take uplne najjednoduchsie ako: papa, ham, bac (ale bez toho c na konci) hapa (to je hapalo) tata, ka- ka (to je akoze kac-kac) 😀 😀 ale logopedicka ho chvali, ze vela jeho rovesnikov s DS nevie ani to, a este vie napodobnit havinka, kravicku, ovecku, kacku, zaja, rybku 😵

iwusska
26. okt 2009

😀 😀 😀 😀 ty si sikulka ked to mas aj v karte napisane 😀 😀 😀 ja som zasa sama chodila k zubarovi, zaklopala som na dvere a povedala ujo prosim si vytrhnut tento zub 😀 😀 😀 ale moje baby v tomto po mne nie su, su cely tatko 😀 😀

renka9
autor
26. okt 2009

iwiiii 😨 😨 😨 😕 , tak to ziiiiram, ja by som urcite tomu zubarovi neisla, ja by som oklamala, ze mal dovolenku, alebo nieco ine by som si vymyslela 😀 😀 😀 😀

cica...ved on je sikulko...mozes byt rada 🙂

ale moje baby su hanblive 😝 ...to som bola trosku aj ja, ale MM bol mamin cecek...sa smejeme, ze do 15 rokov spaval s mamicku...a potom s hocikym 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 /noooo, nie tak doslova 😀 /

hasleerka
26. okt 2009

ahojte ... som si akurát doupratovala byt, sa vytešujem, že je poriadok, kým sa deti nevrátia ... idem si váš počítať

bodka13
26. okt 2009

som si vás prečítala ale ja sa nemám čím pochváliť ☹ hoci som sa Maťkovi venovala do 2 rokov rozprával iba slová,no rozumel všetkému ale nechcel hovoriť a potom zrazu sypal celé vety a Davidkovi som sa už tak veľmi nestíhala venovať a v 15 mesiacoch hovoril vety 🙂

ešte si dám pri vás kávičku a idem het

hasleerka
26. okt 2009

no renka tak to ti verím ako ti riaditeľka pomasírovala ego ... moje hviezdu tiež chvália a až taká chodím, žeby mi do nosa napršalo 😀 😀 😀

inak ako urobíš z jedného cesta dve štrúdle, to ja mám dve cestá ... no veru emily šikovné sme, mne urobili cesto v jednote, bo sa mi nechcelo miesiť na kysnuté

iwus to sa dá kúpiť aj niake štrúdlové cesto???

cica a ty môžeš byť na svojho cmučíka tiež šikovná, vidno že sa mu venuješ 😵

iwusska
26. okt 2009

hasli da sa kupit aj strudlove cesto 😉
ako tak pozeram tak mame ale sikovne deticky, len aby im to vydrzalo 😒 😀

hasleerka
26. okt 2009

no ja mojím moc knižky nečítam, to sa musím priznať, bo ked začnem čítať, tak v momente sa mi stále zíva ... "r" Miška ešte síce povedať nevie, ale rozpráva pekne ... lenže ja s nimi stále kecám, vyspevujeme si a tak a počúvame rozprávky z cdčka

hasleerka
26. okt 2009

sme sa tu stretli len samé šikovnice 😀

iwusska
26. okt 2009

hasli pravdu mas 😀 😀 😀

hasleerka
26. okt 2009

obéééd: nakladané mäsko a kaša, koho ponúknem???

iwusska
26. okt 2009

ja si prosim 😝

lilu18
26. okt 2009

ahojte

citam ake mate sikovne dietky..no uzasne ..supeer..nas este nema kto pochvalit 🤐

maminky su tiez sikulky..mate navarene,napecene a ja tu sedim pri jogurte a tycinkach 😀

iwusska
26. okt 2009

lilu ahoooooooj 😵

lilu18
26. okt 2009

ahoooj..daj si tycinku 😀 grahamove mam

iwusska
26. okt 2009

lilusik papam snickers 😵 😝

lilu18
26. okt 2009

uhm 😀 vidim ,ze sme na tom podobne 😀 s obedom

inak ako sa mate?/ kocky uz nepokaslievaju? mate sneh?

hasleerka
26. okt 2009

opečené naložené, len naťahujte rúčky ... lilu neboj aj vás budú zachvíľu chváliť

som sa začítala na MMB, ta nechápem ako môže ktosi predať nosené čižmy za 600,-Sk, no nech sú aj od Baťu 😖

lilu18
26. okt 2009

halerka dakujeem

idem tiez kuk mmb ..dnes sme obehli cely samorin a botinky pre vivi nikde 😉

iwusska
26. okt 2009

lilu Ninka stale sopli a pokasliava, Misenka ma popraskanu pusinku uz asi 2 tyzdne, neviem preco a z coho tak dlho ☹ a to ich chcem zaockovat, ale takto nemozem, musia byt uplne zdrave...a vy sa drzite?
hasli ono sa tam rubu vselijake ceny, skusaju ci najde niekto hlupy a kupi 😀

renka9
autor
26. okt 2009

podavam vyprazane kuracie stehienka+ zemiacky 😉 ...ale este zo vcerajska 🙂

pomooc baby, ako sa stahuju fotky z mobilu do pocitaca??? 😨 ...len mi nenapiste ze s kablom 😠 , ako my poradila moja sikovna dcerenka 😀 ...to viem...ale akooooo 😕

mali ste dnes novy cas? tak ta reklama T-mobilu- ti mikulaskovia, tak jeden z nich je chalan od nas...a ta baba co obsluhuje hore bez je tiez od nas 😠 😀 😀

hasleerka
26. okt 2009

reni no ked pripojíš mobil k PC, tak si nájdi v kolonke tento počítač pripojiteľný disk a to si skopíruješ ... nemáš pevnú linku skúsim ti zavolať

hasleerka
26. okt 2009

iwus a čím natieraš Miške pusinku ... to už má veru dosť dlho chúdatko ... ja som dnes Zuzke nasadila stoptusin, tuším cibuľový sirup už nezaberá ... a začala papkať marťankov