Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
3. nov 2009

nestiham este citat ale dnes pomaly nemame co vecerat 😠 😠 mal byt hrachovy privarok ale hrach sa mnam pripalil a isla som urobit aspon spekaciky a tie su slahnute zo zelenou farbou 😠 😠 😠 tak uz iba hranolky som robila 😉

emily333
3. nov 2009

vitam novu maninu a mozno uz ten tehu virus pride aj k nam domou 😉

tatolu
3. nov 2009

Emily stačili hranolky?
Ak nie, dobehni.
😉 Ostal ešte prívarok z tekvice

hasleerka
3. nov 2009

ahojte, tuším ste sa dnes rozpísali, idem vás počítať

emily333
3. nov 2009

tatolu dakujem za veceru 😵 😵

hasleerka
3. nov 2009

lekynka čítam, že máš s maličkým problémy, želám nech vám operácia dobre dopadne ... a to len v Žiline operujú???

hasleerka
3. nov 2009

vítam novú osôbku - budúcu maminu /blahoželám k tehulkovaniu/ ... emily, nemáš chuť na perkelt???

emily333
3. nov 2009

ani neviem mam mrsku a boli ma brucho ale daco sladke by bodlo 😀 😀

hasleerka
3. nov 2009

emily tak môžem vyrabovať deťom krabičku - keksík milu alebo kinderčokoládu, ktoré???

tatolu
3. nov 2009

No tak na to by bodol nejaký fajný likérik 😉. Mám višňový aj vaječný, teda ak si nezobrala tabletku 😔 . Potom Ti môžem ponúknuť už iba orieškovú čokoládu 😉
Rýchlo premýšľaj, lebo deti už sú v posieľkach 😎

emily333
3. nov 2009

mnaam milu zboznujem 😉 😉

lekynka
3. nov 2009

cica, hod nam recept na tu : nepecenu jablkovo-piskotovu tortu, mam doma jablka.

hasleerka- to dufam aj ja, nie iba v ziline, ale tam sme boli na kontrole a tam že su velmi dobry pri týchto operáciach, maju dobré výsledky a poradili mi to odborníci ...
tak dufam ze mali pravdu...

co porábate ???

cica13
3. nov 2009

krupicka uvarena, idem krmit cmucika

Leky....potom ti napisem do IP....

tatolu
3. nov 2009

Emily, tak mila to nie je, je to z Lidla, ale mne sa zdá ešte fajnovejšia 😉 Chyyyyytaaaaaj

tatolu
3. nov 2009

No všetci traja chlapi spia, baba je síce hore, ale už môžem ísť, niečo si zas písať do školy 😉
Dobrú nôcku

hasleerka
3. nov 2009

ja idem tiež dáku večeru babulám urobiť ... emily miluška je nachystaná

tatolu ja si prosím vaječný mňaaaaaaam

lekynka
3. nov 2009

cica -vopred dakujem
manzel sa potesi 😀 😀 😀

emily333
3. nov 2009

tabletky som nebrala lebo som vedela ze si dame aspon za jeden 😀 😀 tatolu prijemne ucenie

cica13
3. nov 2009

Leky....mas IP!

cica13
3. nov 2009

ordinujemeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

emily333
3. nov 2009

a idme ordinovat 😉

aadula
3. nov 2009

kašlite na ordinovanie 😀 poďte ťukať 😉

no s tým dusením to bolo tak, že si odkusol veľký kus z banána a ja som si vás tu akurát išla čítať..a už som počula len, že sa nevie nadýchnuť...som ho buchla po chrbátiku a normálne ešte aj sliny mu vytiekli a trošku kyselinka vyšla, ale on bol úplne v pohode..až sa čudujem..vôbec sa nezľakol...a ja som si s Paťou užila...takže už viem ako reagovať...*Ale on hrozné kusiská kúše

andreah70
3. nov 2009

ja stíham aj ťukať aj ordinovať 😀

adi nečuduj sa že kusiská však je chlap 😀 😀 a tí /aspoň u nás doma to platí/ bývajú pahltní 😀 😀 ale pri malých chlapoch je to nebezpečné 😖

emily333
3. nov 2009

aj ja uz stiham mne volal brasko na skype lebo caka na futbal tak zabijal cas ale ze mne bezi ordinacia ho nezaujimalo 😀 adulik som rada ze to dobre dopadlo 😉

lilu18
3. nov 2009

adulka uz tukaaam ,neordinujem ,esteze ten banan takto dopadol,musis ho naucit male kusky odkusovat..ja tak vivi hovorim ,pomaly ved ti to nikto nezje 😉

zuzadlo
3. nov 2009

bryyyyyyyyyyyyyyyyy vecer🙂

adulik,chvala bohu to dobre dopadlo

tehulky,vy sa nikam nenahlite, ked pride cas ,tak to bude,ved je drobcom v brusku dobre,ked sa nehlasia 🙂

davam si varene vinko, ktorej nalejem?

lilu18
3. nov 2009

ahoj zizi,prosim si 🙂

zuzadlo
3. nov 2009

lilu,paci sa,pozor, horuce

lilu18
3. nov 2009

aspon sa zahrejem uz aj ponozky som natiahla co mi je zima 😀 idem k tomu vinku nieco vykutrat 😝

zuzadlo
3. nov 2009

no sice sa to k tomu nehodi,ale ja si davam olivky,tak sa nukaj, su cierne a tiez tusim lubis aj ty 🙂