Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
7. nov 2009

tak si vezmite co si prosite, je toho dost
hasli mam 18 😀 +20 ☹

aj ja mam povesane 🙂

idem hodit nejake foto mojej pracicky 😉
tak cin,cin

aadula
7. nov 2009

zuzi, tiež želám všetko najlepšie 😉

zuzadlo
7. nov 2009

tak uz mozte kuk foto ,kde pracujem🙂

adulik, vdaka 🙂

hasleerka
7. nov 2009

zuzi tak to je iná čakáreň ... si predstavím tie stoličky u ná 😢 😢 😢 ... ale pekne sa tam o to staráš 😵

zuzadlo
7. nov 2009

to vies hasli-sama celebrita,tak musim 🙂

aadula
7. nov 2009

zuzi, vidím, že sa ti v práci páči 😉 .............................................. nie ako mne 😅

malý mi má stále teploty..., akurát pred chvíľkou som mu dávala atb. teraz je manžel pri ňom chvíľku...ktovie aká bude noc

hasleerka
7. nov 2009

adulka tak detičkám želáme skoré uzdravenie ... ja už len čakám kedy to drapne tie moje ... asi keď nastúpim do práce ☹

aadula
7. nov 2009

hašli a od kedy nastupuješ? ....... veru plné čakárne sú..som to ešte dnes dobre vystihla na pohotovosti, že tam nik nebol..., vo štvrtok máme ísť na kontrolu..tam bude zas národa

andreah70
7. nov 2009

ahojte 🙂
zuzi všetko najlepšie 😵 😵 🙂 ordinácia vyzerá super, ale asi bude aj patrične mastná 😀 😀

hasli to si mi moc nevysvetlila, lebo ja neviem ani čo sú podlesníky 😕 😀 😀

adulka deťom prajem skoré uzdravenie 🙂

hasleerka
7. nov 2009

andy ty moja krajanka ty nevieš čo sú podlesníky ... ved predsa zemiaky nastrúhané, vajíčko, múka, cesnak, cibuľa a vysmážané na panvici ako hrubé palacinky

adulka ešte neviem kedy nastupujem a hlavne neviem či vôbec niekam nastúpim ... ale určite to bude ako zákon schválnosti

zuzadlo
7. nov 2009

andy vdaka,co vam ulejem zienky?

no mastne to je naozaj,ale ved tam aj chodi sama smotanka,neviem ci sa to tu moze ,ale len plmba vyjde od 50-80

adulik, nech ste sikovno zdravucky,lenka mala minuly tyzden 5dni 41 horucky,isla som sa zblaznit a dr povedal, ze ked to neprejde tak nas posiela na infekcne,ale nastastie dalsi den horucky klesli,som si vydychla

zuzadlo
7. nov 2009

andy, to su take zemiakove placky 😉

andreah70
7. nov 2009

hasli díky za vysvetlenie, ale ešte som to nikdy nejedla, musím skúsiť urobiť 😉 asi to má trochu inú chuť ako klasické placky

aadula
7. nov 2009

zuzi malý má tak 38-39, ale ked mu dám čípok vždy mu klesne na tých 37 a niečo..., ale aj tak sa bojím

hašli, u nás sa to volá zemiakové placky

hasleerka
7. nov 2009

zuzi ale placky robíš z kaše alebo strúhaných zemiakov???

aadula
7. nov 2009

my robíme placky zo strúhaných

hasleerka
7. nov 2009

a ked sa to naplní mäskom a navrch postrúhaný syr tak v krčme sa to volalo pivárska placka, to milujem

zuzadlo
7. nov 2009

hasli .struhane zemiaky 😉

adulik, ja som vobec nespavala,lebo aj ked som dala paralen tak klesla na chvilku teplota na 38,5,v noci som ju chuderku sprchovala ,ale nastastie je to za nami,takyto priebeh anginy uz u nas dlho nebol a to nevravim, ze mi vracala o stosest

aadula
7. nov 2009

hašli nerob chúťky...budem slintať ako doga 😀

zuzadlo
7. nov 2009

a u nas sa to vola plnena placka 🙂

andreah70
7. nov 2009

kočky robíte chute dala by som si 😝 doma keď robím placky musím rýchlo zjesť prvé dve lebo potom mi už z toho smradu nechutia, najradšej ich mám keď si ich dám na obed v robote, tam ich smažia iní 😀

hasleerka
7. nov 2009

tak u nás sa to zo strúhaných volá podlesník a keď urobím z kaše, tak vtedy to voláme zemiakové placky, tie sú tiež výborné

andy a ty ako robíš placky?

zuzadlo
7. nov 2009

ja sa ich chzstam robit v pondelok 😉 ,mnam uz sa tesim 🙂

sa vytesujem, lebo uz mam konecne notas opraveny,vcera,celu noc a este aj cely dnesok som si davala vsetky instalacky a uz konecne fungujem na nom 😀

hasleerka
7. nov 2009

zuzi tak už ťa mm nebude vyháňať ,,, konečne sa nám budeš venovať naplno 🙂

andreah70
7. nov 2009

hasli zo strúhaných zemiakov 😉

cica13
7. nov 2009

mnaaaaaam.......aj ja chcem plackyyyyyyy.....dala by som si 😝 😝 😝

hasleerka
7. nov 2009

tak musím zistiť od mojej mamy, že odkiaľ ten názov podlesník 😒

hasleerka
7. nov 2009

cicuš nabudúce narobím mooooooooooooc aby som ťa mohla ponúknuť, teraz mi vyšlo len 10 som dala málo zemiačkov ... a to urobím už aj plnené

zuzadlo
7. nov 2009

hasli aj u svagra na kysuciach to volaju podlesniky 😉

cicus, upeciem ti?

andreah70
7. nov 2009

hasli to by bolo akurát pre mm ja ich musím robiť najmenej raz toľko 😀