Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

babacik
22. jún 2009

dobre ranko babiky.vyspinkano 🤐 tu leje uz treti den v kuse je to na zblbnutie,ja uz mam kavu za sebou,poslala som chalanou do skoly,smoulinka spi tak si asi k nej lahnem 😉

zuzi ti si kedy isla spat,ked o 23:04 si isla umyvat dlazku,spala si vobec 🙂 🙂 🙂 a kde to pracujes ze stavas tak skoro

marcela79
22. jún 2009

Ahoj Babacik, ešte si išla búvať? Mne sa to podarilo asi 1x od kedy je Adamko na svete... 😀

emily333
22. jún 2009

dobre ranko prisla som si k vam vipit kavu u nas svieti slniecko 😉

marcela79
22. jún 2009

Emily, to naozaj slniečko? U nás je zima a riadná...

iwusska
22. jún 2009

dobré ránko, som vás konečne dočítala 😀
aj u nás už štvrtý deň prší, dáždik mi nevadí len tá kosa 😠 a to máme zajtra gulášik z roboty 😖

emily333
22. jún 2009

no ano svieti a ostatne babenky este hajkajuu? 😉

babacik
22. jún 2009

uz sme vstali ranajky mame za sebou a ideme nakupovat,isla neskoro spinkat tak si dnes trosku viac pospala 😉 😉 tak to vam zavidim slniecko 😔

cica13
22. jún 2009

Ahojte babulky....u nas je zamracene a zimaaaaaa...14 stupnov...brrrrr... ☹ ☹ ☹

cica13
22. jún 2009

Prefotila som vam fotky, ked bol Filip malinky.....boze, kde su tie casy... 😢 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aadula
22. jún 2009

ahojte, tu je pod mrakom..zatiaľ neprší

my sme už doktorku obehli s Paťkou...že to nemá až také hrozné..ale nechala ju doma.... stále má hlas trošku zatiahnutý, sople a kašel...tak nech poodychuje..ale ešte ju beriem na jednu hodinu odpovedať 😝

zuzadlo
22. jún 2009

halooooooooooooooo hviezdy, hlasim sa aj jua, uz som po praci-aj po domacej 😀 a uz oddyskujem 😀

babacik, spinkala som ,ale isla som spat o jednej a o pol tretej som uz hore a upratujem tri zubne ambulancie,tak chodim tak skoro ,lebo sa striedam s mojim muzom, ja pridem domov a on odchadza do prace 😀 a navyse mi to aj vyhovuje, deti idu do skoly,tak budem mat cas venovat sa im 😉

iwusiiiiiiiiiiik, emily-ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 adulik aj ty- zdravim,ak som na nejaku hviezdu zabudla, tak sa ospravedlnujem a hadam to mam prepacene,ale v kazdom pripade zdravim kazdu konikovu hviezdu 😀 😀 😀

iwusska
22. jún 2009

cicuuuuuuš krásny chlapček je ten moj zaťko 😵 😵 😵
adulka ahoj 😵

cica13
22. jún 2009

Aduli...Filip je tiez stale zachripnuty, ale nic ho neboli, ani nekasle, ani nesopli..... 😕 😕

cica13
22. jún 2009

Iwusik, posielala som ti na mail viac fotiek a zasa nedorucilo... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 poslem ti cez skype

zuzadlo
22. jún 2009

cicusiiiik, to mi hovor, vcera som porodila oboch a uz to papuluje 😀 ,tak drzim skratka 😉 ,ale na nich je vidiet ako my starneme 😀 ,aj ked ja som stale mlada krasna ,mudra 😀 😀 😀

cica13
22. jún 2009

Zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily333
22. jún 2009

ja uz som nahadzala do pracky a teraz copy rustinu knihu aspon si uetrim nejake to eur 😉

zuzadlo
22. jún 2009

iwusiiiiiiiiiik 😠 😠 😠 si ma prehliadla, ci co?vednie som chrdus 😀

iwusska
22. jún 2009

zuziiiiiiiiii ale tvoj príspevok tam ešte nebol keď som ja písala, adulka bola posledná 😖
tak ťa po dlhej dobe zdravííííííííííím, sme sa tu akosi míňali

emily333
22. jún 2009

konwcnw som kukla filiapko aky zlatunkyyy 😉

emily333
22. jún 2009

no pekne pisem ako tatar 😠

zuzadlo
22. jún 2009

emily-to ta rustina 😀 😀 😀

iwusiiik, to ja len tak ,neboj,ale konecne mam klud a mozem v klude konikovat 😀 😀 😀

od zajtra tu mam zase noclaznikov,uz mi to ide na nervy 😠 😠 ,ale co nespravis pre rodinu, ze? 😉

aadula
22. jún 2009

zdravím všetky čo prišli po mne 😀

cicuš Filipko bol fakt kráásne bábatko ..a teraz je z neho veľký fešák 🙂

baby ja neviem či aj na mňa niečo nelezie...normálne ma začínajú nohy ruky bolieť...a v sobotu máme tú stretávku zo ZS ...a to som takto dopadla na jeseň keď sme stretávku mali zo strednej...hrozne som ochorela 😒

zuzadlo
22. jún 2009

aduliiik, to chce horucu vanu a paralen alebo ibalgin, ja takto liecim kazdu pliagu,tam ju vyvriet 😀 😀 😀
a inak ,aj ja ta zdravim 😀 😀 😀

emily333
22. jún 2009

adulik skus si kupit homeopatika mali by zabrat 😉

aadula
22. jún 2009

juj díky kočky...ale mňa keď niečo chmatne..tak mi nič nepomáha..a homeopatiká vôbec.... ale skúsim si modafen alebo niečo podobné kúpiť v lekárni...len ma bolia aj mandle...tak nejaký jox alebo niečo podobné k tomu 😝

cica13
22. jún 2009

Aduli...nasad si vysoke davky Celaskonu, mne tiez vcera bolo divne, uz som MM nadavala, ze ma nakazil a Celaskon to stiahol 🙂

Emily...aj ja obcas pisem ako madar... 😀 😀 😀 😀

Zuzi, to ako casto mavas noclaznikov?

emily333
22. jún 2009

cicus ked ja chcem byt sikovna tak jednou rukou tu tukam a druhov drzim knihu na copirke, este jedna rucka by mi teraz bodla 😀

zuzadlo
22. jún 2009

cicus,ja mavam noclaznikov od utorka do piatka a kazdy tyzden ☹ ,ale je to svagor z kysuc,ten robi v blave,tak ho tu mam, stale a teraz pride aj jeho sestra a ked nie ona, tak tu mam neter z kysuc aj so spoluziakom,tak sa mam co obracat 🙂

iwusska
22. jún 2009

zuzi tak mňa by to asi nebavilo stále niekoho mať, nepoviem keď ti príde návšteva, ale takto často? však to žiadne súkromie nemáte 😖