Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
22. nov 2009

ninka, moja dcéra má ešte 6r. do stužkovej.. 😉 a aj tak si spravia ako oni chcú..proste je to len môj názor 🙂

hašli, by som hodila...ale foťák mi to nechce odfotiť...len čmuhu vidieť a mobil mám pokazený..tak to neviem sem šupnúť ☹ škoda...veru som si prelistovala aj pamätníček čo sme si baby písali blbosti 😀

aadula
22. nov 2009

ja mám zajtra dovolenku, normálne mi je čudné, že nemám ísť do roboty 😅

cica13
22. nov 2009

Aduli, aspon trosku vypnes z toho pracovneho stresu 😉

emily333
22. nov 2009

jej vy ste mali stuzkovu my nie ☹ ale aj tak sme sa opili 😀 😀 😀

hasleerka
22. nov 2009

OK všetky pohľadajte svoje oznamká a chváľte sa

hasleerka
22. nov 2009

a čo všetky hladáte???

zuzadlo
22. nov 2009

ahojte babulky,len vas v rychlosti pocitam a idem dalej,ja este nie som fit a uz ma erik 40 horucky a vracia,tak sa s nim zajtra chystam ku doktorovi ☹ ,dufam, ze mi nic nelapne lenka,ta brala 20dni atb ☹

aadula
22. nov 2009

hašli, ja mám všetko v dosahu, len foťák nie je dobrý 😀 😅

zuzi, skoré uzdravenie, tieto vírusy sú teraz pliagy ☹

hasleerka
22. nov 2009

zuzi to je hrozné už zase Erik chúďatko ... zajtra držím palce aby to nebolo nič vážne

zuzadlo
22. nov 2009

dievcata dakujem,mam pocit, ze ma anginu ☹ ,ale idkam, lebo zase vracia ☹ ,pa

stupidq6
22. nov 2009

Ahojte 🙂 ja som tu pekne dlho nebola 😝 u nás ničnové decka su zdravé tak beháme po vonku a tak.Včera sme mali návštevu zo Žiliny 😎 boli sme u nás v aquaparku bolo super decka sa vybláznili až až 🙂 dnes sme boli ráno v kostolíku obedík varil mužík poobede sme cela rodinka schrúpli a potom sme šli na koláčik ku svokrovcom 😵

andreah70
22. nov 2009

ahojte už sme doma zo zápasu huráá vyhrali sme 😀 😀

hasli ani ja neviem kde mám oznamko ☹ asi niekde u našich fotky zo školy som našla ale oznamko nemôžem nájsť 😠

emily nič si s toho nerob však chodíš do školy a po skončení si môžete spraviť stužkovú 😀

zuzi na vás sa tá choroba nejako lepí ☹ prajem skoré uzdravenie 🙂

hasleerka
22. nov 2009

andy no super Nike blahoželáme 😵

emily333
22. nov 2009

zuzi skore uzdravenie 😉 adny blahozelam k Nike vitazstvu urcite si rastla az pod strop hali 😀

aadula
22. nov 2009

andy, hip hip huráá hip hip hurá 😀 😵 😵 😵

aadula
22. nov 2009

my sme mali známych u nás..celkom dobre sme pokecali, Samino bol tiež zlatý...sme sa smiali...opakuje dosť veľa už..a ten náš kamarát mu hovorí, že aha ujo má fúzy...a malý prštekom ukazoval pod nos a hovoril fufu..tak zlato pery našpúlil 😀

emily333
22. nov 2009

ma napadlo ze kamos ma 3r.dievcatko a uz pekne vsetko rozprava a oni mali navstevu a tak malu velmi nevnimali co im rozprava a ona furt tati toto mami toto a oni nic tak sa postavila do stredu izby a vravi tak do Pi... uz ma tu konecne budete pocuvat? 😀 😀

aadula
22. nov 2009

emily 😀 deti si takéto zapamätajú..raz darmo...

emily333
22. nov 2009

kam zduchli ostatne? ☹

andreah70
22. nov 2009

som tu pozerám superstár 🙂 Gott a Rolincová boli super

cica13
22. nov 2009

Juuuuj, pri Kajovi a Rolincke sa ma zasa zmocnila nostalgia....bolo to uzasneee 😵

aadula
22. nov 2009

som to nevidela ☹ Paťa pozerala nejaký film ..si to musím zajtra pozrieť v archíve markízy

hasleerka
22. nov 2009

emily 😀 😀 😀 ... toto som už niekde počula ...

ja som si umývala vlasy a spratujem čo som požehlila

emily333
22. nov 2009

hasli este nevypinaj zehlicku som ti hodila zopar triciek 😵 babenky ja sa poctivo pripravujem z ucenim uz ma tahaky urobene 😀 😀

hasleerka
22. nov 2009

emily ťaháky sú vraj povolené, lebo to znamená že si sa pripravovala ... no daj tú kôpku, aj tebe požehlím

aadula
22. nov 2009

hašli, malá kopa pýta viac ...tak aj ja prihadzujeeem 😉

emily, mm sa učil včera na slovenčinu..to ich skúša ústne..ale na ostatné, tiež tak rôzne ťahákovo ... ale presne ako píše hašli..aj z toho sa niečo naučíš

emily333
22. nov 2009

ja chcem nieco sladke nepiekli ste nieco? 😉 ja sa SJ budem drvit zajtra tiez idem na ustnu ☹

doseti
22. nov 2009

ja som piekla ale nepečený koláč s piškótami,ešte je tam trochu

aadula
22. nov 2009

emily, my sme mali jablkové pité..ale minulo sa...ale keď tak pozerám..sú okrajky 😅

doseti
22. nov 2009

ja zase viem kde mám oznámenie ale nemám kábel tu a teraz