Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
2. dec 2009

Emily to my si mala nahrať na video ako spomienku 😉

cica13
2. dec 2009

tatolu...ti zavidim, ze ti papaju struhane...ja musim stale mixovat, mame s tym problemy... ☹

ta polievocka vyzera mnam.....a urcite je aj syta....ale aj cesnakovy osuch by sa k nej hodil 😝 😝 😝 😀

tatolu
2. dec 2009

Mne Luky jedol od 1 roka aj celé ovocia, ale dvojkám celé nechutí (okrem hrozna), tak aj Luky začal vymýšľať 😒
Ale hlavne, že jedia ovocie.
Ja mám teraz problém s mäsom. Tomimu býva z neho zle 😔

Ale Cicuš, ja nemôžem moje poronávať s Cmučíkom 😔

cica13
2. dec 2009

Ja viem, ze sa to neda porovnavat, ale ked ja uz som niekedy z toho na prasky.....on nic tuhe neda do ust (rozok, chleba, chrumku, piskotu) uz si robim srandu, ze mu budem do 18tich rokov vsetko mixovat

tatolu
2. dec 2009

Hm, myslím, že niekde bola téma o tom, že dieťa nechce iné iba mixované. Možno sú tam nejaká návody 😉
Cmučík je šikovníček. Veď ho budeš dávať do riadnej škôlky 😉 Takže naučí sa aj toto 😉 😵

cica13
2. dec 2009

tatolu, keby si nahodou nasla tu temu, hod sem prosim ta link

Ja si stale hopvorim, ze ved raz to musi prist 🙂

tatolu
2. dec 2009

cicuš: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ale nečítala som to 😔

hasleerka
2. dec 2009

tatolu tak polievku snád niekedy vyskúšam ... u nás ked boli baby malé išli presnidávky, teraz už len čerstvé

andreah70
2. dec 2009

hasliiiiiiiii ja som si až teraz prečítala že si bola v TN mala si mi napísať na skype mohli sme dať nejaké krátke stretko 😀 kde ste boli ?

emily budem pozerať Janko bude hviezda 😀

cicuš ja som Nike mixovala hadam do 1,5 roka nechcela nič celé a ani to nemala čím kúsať prvý zub jej vyšiel v 14 mesiacoch /už sme boli aj na rongéne či ich má v ďasne/ takže cmúčik má len o trošku viac a ešte nie je zdravučký ☹ ono to určite príde 🙂

aadula
2. dec 2009

ahojte 😉

tak tu sa varí a papá vo veľkom 🙂

ja som robila kapustnicu, tak tú ponúkam ... a akurát nám pizzu doniesli 😀

Samino bol dnes po mesiaci v jasličkách, ráno trošku plačkal...ale že cez deň bol zlatý..majú tam krásnu výzdobu a stromček, ktorý Samino celý deň obdivoval..., že vždy sa pri ňom zastavil "žiža" 😀

emily333
2. dec 2009

ahojte dufam ze ste videli pekne sa pozeral do kameri a aky je teraz na vela ze je medialne znami 😀 😀

aadula
2. dec 2009

emily, ja som nepozerala...a kde to bol? na stv?

emily333
2. dec 2009

adulik nevadi bolo to tesne pred pol osmou

aadula
2. dec 2009

kočky pozeráte modré z neba? teda ja nepotrebujem nos vylepšiť...ale to moje sebavedomie by teda potrebovalo trošku zvýšiť 😒

emily333
2. dec 2009

adulik ja pozeram ale ten nos som presvihla ja si dviham sebavedomoie uz ked videm od kozmeticky 😀

bodka13
2. dec 2009

🙂 dobrý večer

idem vás dočítať,lebo mám absenciu ☹ 😀 😀 😀

aadula
2. dec 2009

bodečka ahoj 🙂 nechcem nič zakríknuť, ale v nedeľu ideme do NR..., teda ak nebude kalamita..mali by sme ísť..síce len dámska jazda..ja a Paťka 😀

emily333
2. dec 2009

bodecka avoooj 😉

bodka13
2. dec 2009

aduli 🙂 🙂 🙂 ...to je super......teším sa,skočíme aspoň na kávičku 😉

emily 🙂

lilu18
2. dec 2009

kukuk 😉

aadula
2. dec 2009

bodečka a pracuješ v nedeľu?

lilušik avoj 🙂

hasleerka
2. dec 2009

pekný večer ... aadula nedostala si odo mňa mail o ľudoch v amerických obchodoch ... ked som videla, tak moje sebavedomie je hrooooozne vysoké

andy streto by som veľmi rada dala, ale teraz to nešlo ... kámoškin muž šiel za jedným klientom, to sme ho čakali a potom sme vhupli do dráčika a nakupovali ... a ja som bola prvý krát v MCdonalde - hurá 😀 😀 😀 ... a potom zase utekali naspäť .. takže len rýchlovka ... ale keby som išla s deťmi niekedy do TN na výlet, tak sa ti isto ozvem

tatolu
2. dec 2009

ahojte.
Akože sa učím 😔 😅 🤐

cica13
2. dec 2009

Bodecka....som chcela dnes patranie po tebe vyhlasit....uz som ti chcela volat, ze kde si.... 😀 😀 😀

Pozerate modre z neba? ten druhy pribeh ma dojal...chudatko chlapcek, on bol tak stary ako Filip, som myslela, ze je o dost mladsi...chuda male ...ani raz sa neusmial... 😢 😢 😢

Andy...to mixovanie mi az tak nevadi...banan spapa pretlaceny....a aj tarhonu v omacke spapa, ale stve ma to, ze nic tuhe neda do ust a neodkusne....ale ked najde v sufliku novu spongiu, tak tu dokaze kusat a odkusovat z nej 😠 😠 😠 😠

aadula
2. dec 2009

hašli, nepozerala som mailiky...idem kuknúť...

cicuš, ja som pozerala a máš pravdu..neusmial sa ☹ iste nemá chuť do života...dúfam, že také nikdy nezažijem
ale sa šúlam na tomto mladom ako si zuby umýva..že ho veľký deň čaká a mladá sa zabáva 😀 😀 😀

hasleerka
2. dec 2009

tatolu a ty čo blúdiš po 50tničkach ... to máš ešte daleko 😀 😀 😀

tatolu
2. dec 2009

Cicuš, hlavne že vie odkusovať 😉
Ani sa nenazdáš a bude papať aj niečo naozaj na jedenie 😵

cica13
2. dec 2009

No jak som tam pocula Vondrackovu Dlouha noc...uz ma hadzalo....isla by som niekde na oldies...ty kokos.... 😵 😵 😵

tatolu
2. dec 2009

Hasli, zaujala ma téma a je to celkom dobrá pani 😉.
Ale možno sa ani nenazdám a aj toľko mať budeme 😉 Ja som iba o rok mladšia od Teba, tak sa už musíme pripraviť obe 😀 😀 😀

cica13
2. dec 2009

tatolu...vie odkusovat iba spongiu 😀 😀 😀 😀 😀 nic ine este neodkusol.....sice raz kusok z kinder cokoladky...ale ako mu zostal kusocek v puse, tak to hned vyplul 😠