Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
15. dec 2009

ahojte

ostalo este kusok z torticky??

u nas slnecno a zima//konecne 😀 mrzne

cica ☹ preco vracka?/skakal vela ked mal plne brusko???

krasavice ja mam na hlave ciernu ribezlu 😀 krasne sa doplname

cica13
15. dec 2009

Hasli...on tak este raz za cas vygrcne.....som ho napchala Lipankom a hned za tym caj....atakto to dopadlo.... 😠

lilu18
15. dec 2009

cicaaaaaa ☹ ☹ ☹

hasleerka
15. dec 2009

no neviem či chcem na zmluvu, robota síce nie je zlá, aj kolektív je fajn, no a peniažky treba ... len tie nedele a sviatky ... no ale čo si navyberá človek? ☹

cica13
15. dec 2009

Lilusik...to bolo iba take vygrcnutie......ja to neriesim.....ako babo sa nagrcal az, az.......

Lilu...ciernu ribezlu? to som este nepocula, ze aj taka farba je. Ja idem v pondelok na melir, lebo uz mam vyrasteny ☹

hasleerka
15. dec 2009

lilu aj ty chceš byť na sviatky krásna 🙂

cica fčul ma napadlo že som ti ráno zabudla povedať nachystaj kôpku za žehlenie ... už som jednu kopu zložila ... ale budem aj zajtra, tak ak máš záujem, prebehnem žehličkou aj tebe ( samozrejme nie ksicht ale prádlo) 😀

tak toto som aj ja raz urobila, dala Miške pribináčka a za tým čaj ... zrovna sme boli na krúžku, tak som musela utierať ... ešteže som nosila so sebou vlhčené

lilu18
15. dec 2009

haslerka//ano aj/na sviatky 😵

cica/ano existuje

nastastie vivi moze nacapat do bruska vsetko aj naraz a nic jej nie je 😉

cica13
15. dec 2009

Hasli...ty si poklaaaaaaaaad......mam tu toho dost...nudit sa nebudes 😀 😀 😀 ale neboj, je tam aj vlea Davidovych malych veci....a to sa zehli uplne super 🙂

Babulky....ale na to, ze David mi dokopy nic nevypije...tak ako som uz davnejsie pisala, tak dnes mi vypil "uz" 150ml caju......to je rekoooord 😉

lilu18
15. dec 2009

cica no super//tolko caju ani ja nevypijem 😀

hasleerka
15. dec 2009

cica ja len dúfam, že moju Mišku v škôlke trošína nútia piť, lebo my sme na tom rovnako...a som rada ak vypije šialku za deň ... Zuzka v škole aspoň flašku vypije a doma tiež nútim aspoň tú šialku

cica13
15. dec 2009

liluuuuuu....ty opicaaaaaa 😀 😀 😀 😀

Hasli...daj uckam prikaz...nech ju ponukaju tekutinami!!
To fakt ti vypije iba jednu salku za den? Takze nie som sama, kto sa trapi s pitim 😵

iwusska
15. dec 2009

lilusik avooooj 😵 aj tebe som torticku odlozila....ale strngat budeme az zajtra 😉
hod foto tej ciernej ribezle, to musi byt zaujimava farba, aj ti chytila tak ribezlovo? 😀
ake mate honosne nazvy obidve a ja len taky obycajny ☹ 😀 ale chytil super

lilu18
15. dec 2009

cicus len trosku zivota do toho vasho umierania som chcela.. 😉 Vivi keby nepije mlieko tak tiez tekutinam velmi neda

lilu18
15. dec 2009

iwus//som ta nevidela ahooj.Dakujem za torticku iste je mnamky 😝

Ta ribezla je len ked slnko zasvieti na vlasy inak je skoro cierna 😀

lilu18
15. dec 2009

idem babulky//som dala chladit cesto na tie nestastne vanilk.rozky. Ked sa zase budu mrvit ako min.rok ma slahne 😢 😀

iwusska
15. dec 2009

lilu aj mna caka cesto v chladnicke 😵 vcera som si zrobila na tri druhy suchych a jeden druh som vcera upiekla, dnes idem pokracovat
cicus 😵 😵 😵

hasleerka
15. dec 2009

no ja som tiež vytiahla heru, že večer urobím vanilkové rožteky .... lilu dávaš aj žltko, ked sa ti cesto mrví ... ja idem robiť toto nový recept, suseda ho má vraj odskúšaný

iwusska
15. dec 2009

hasli ty nedavas zltko? ja som dala

lilu18
15. dec 2009

ja davam 2 zltka..no ideeem pa..Drzte palceee...Iwus pod ku nam do kuchyne,spolu nam to pecenie pojde veselsie 😉 😀

iwusska
15. dec 2009

lilusik startujem metlu 😀

hasleerka
15. dec 2009

iwus no mám nový recept kde idú tiež 2 žltka tak preto sa lilu pýtam, ked sa jej cesto mrví ... ty máš dobré cesto odskúšané, daj recept iwus porovnám s mojím a spravím to lepšie

idem pre babulky, prídem zas večer

emily333
15. dec 2009

ahojte uz som domka 😉 vy len vypekate a ja uz zacnem konecne som pokupila aspon suroviny 😀

tatolu
15. dec 2009

Ahojte.
Aj ja som už doma 😉 Písomku som napísala, ale ako, to sa dozviem 😀 , možno aj na FX - to je nespravená 😔

No neľvihlo by vás? Včera som bola s Lukym na úrade sociálnych vecí a rodiny, Luky mi zjapal celou cestou, hádzal sa o zem, lebo ja blbá som mu povedala, že ešte neviem, či ked sa budeme vracať, nájdeme auto... Prišla som tam a oni že aby som prišla po 15 januári - chcela som sa pýtať na to zvýšené rodičovské...
Prídem dnes domov a čaká ma predvolánka na ten istý úrad, aby som si prišla podpísať nejaké papiere k rodičovskému a mám ísť v piatok. Mm má vtedy vloženú smenu, ide zastupovať kolegu, takže pôjdem so všetkými troma 😖 . No to budú majú peničky na úrade veselo 😉 😀 . Však nech si užijú, keď ma nevedia vybaviť 😔

hasleerka
15. dec 2009

tatolu no nech si tety na úrade užijú kriku 😀 ... ved majú na starosti rodičáky 😀

tatolu
15. dec 2009

Dievčence zas pečiete?
Pošlite aj mne niečo 😉
Ja už znova rátam minúty, kedy pújdu deti spať. Júj ako sa teším 😉
Dnes si dám zas pauzu od učenia 😵

emily333
15. dec 2009

joj mna ide porazi a au mi je do placu 😠 nejde mi gamatka v spalni uz druhy den a nemozem ju ani zapnuut a vnoci som sa zobudila ze co mi kvapka na podlahu a to je z oroseneho okna 😠 a k tomu mam krasnu drevennu podlahu a uz je mokra som zvedava ci dakoho zozeniem to opravit ☹ chcem ustredne kurenieeee 😉

hasleerka
15. dec 2009

no emily tak to naštve ked ti voda tiekla až na podlahu ... to ti fakt tak rosilo ... ja mávam tiež zarosené, v detskej trochu ale v kuchyni pomaly do pol okna ... ráno to vždy musím utierať

emily333
15. dec 2009

veru stekalo na parapetnu dosku a z dosky na zem 😠 😠 no a uz som prisla aj na chybu prehorel mi kablik takze treba novu gamatku a ak nie tak za par supiek kupit od obecneho uradu 😵 ty si menili za novee takze musim zajtra kupit flasu a vymenit kus za kus 😀 😀 nema teraz zvysne 250eur navyse

zuzadlo
15. dec 2009

ahojte hviezdice 🙂

cicus,nasal lenka mala zaludocny reflux do jedneho roka a to bola supa, to som nakojila a potom nechat v autosedacke a postielka bola na 45 stupnov-podkladali sme pod matrac knihy ☹ ,uzila som si

ale dievcence, zas a opat potrebujem podporu-erik ma uz 5-tu anginu,nespala som celu noc co bluznil,mal 41 horucky,davala som zabaly, obklady-paralen nezaberal na horucku,teraz je na tom trosku lepsie ,uz konecne aj pil a zjedol trosku polievky,ale ako ho doktor rano videl,tak zakazal hned aj lenke kolektiv,takze ich mam doma oboch ☹ ,ucitelka mi dala dnes ulohy az do konca a povedala, ze nech si nerobim starosti

emily333
15. dec 2009

och boooze zuzi chudaa erik ☹ zuzi a nedavala si mu vybrat mandle ked ma tak caste anginy alebo ho dat niekam do tatier na liecenie tam davaju deticky