Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
16. dec 2009

http://www.vianocnykamion.sk/trasa-kamionu.php

Cicuš u vás bude 19.12 😉

aj náš Martin nosí 134,v 140 je ako utopenec 😀 😀 😀

cica13
16. dec 2009

Reni...iba niektore veci...vacsinou oblecko z H&M....oni to maju trosku vacsie, inak nosi 140tku 😅

cica13
16. dec 2009

A este aj rifle z C&A mu uuuplne stacia 134....ako pise Bodka...v 140 je utopeny 😀

andreah70
16. dec 2009

náš Dominik by sa veru v 9 rokoch do 134 nezmestil a Nike bola možno aj veľká 😀 😀

aj ja som zistila že Domino sa neoblečie do lyžiarskych nohavíc a to som mu ich kupovala tento rok v januári 😠

hasleerka
16. dec 2009

cica ono to niektoré číslovanie je všelijaké ... už má tričká aj 134 ... inak kupujem tak 128 ...

renka aj tebe ešte ulejem nech sa páči

renka9
autor
16. dec 2009

Angelika z HM nosi v pohode 104, ale z CA 104 je mala
a ja nosim 42 😀 😀 😀

hasleerka
16. dec 2009

no ja radšej nepíšem čo nosím ☹

cica13
16. dec 2009

Andy...aj ja som pre istotu skusala Filipovi oteplovaky, co sme mu zaciatkom roka kupovali a chvalabohu su mu dobre....asi by ma miglo, keby boli male 😠

No ten kamion ma laka, ale ked si predstavim aky natresk tam bude....tak sa asi vykasleme na cely kamion.... 😀

bodka13
16. dec 2009

no Hasler nalej mi prosím ešte trošku (_) nech sa mi lepšie spinká 😔

renka 😀 😀 😀

andreah70
16. dec 2009

cica vieš oni sú mu neni malé na dlžku ale ledva ich zapne 😠 akosi mi zmužnel 😀 😀 a narástlo mu bruško 😀

hasleerka
16. dec 2009

bodečka aj tebe jedne ulejem a idem ja haji ... papa dobrú nôcku

zajtra vás prídem kuk ... potom v piatok a sobotu robím

cica13
16. dec 2009

Jaaaaj Andy...tak nech da Domco trosku z toho bruska Filipovi, ten ho ma jak lavor...chrdy je ako spageta...vsetky nohavice mu padaju, mam problem mu nieco normalne kupit... ☹

No aj ja sa rozlucim, lebo uz ani nevidim, nejaka som unavena ☹

Dobru nocku!!!

renka9
autor
16. dec 2009

aj ja sa lucim 😵
papa dobru nocku 🙂

bodka13
16. dec 2009

😔 dobrúúúúúúúúúúú a pekné sníčky 🙂

andreah70
16. dec 2009

Cica ja mu hovorím aby dal trošku Nike lebo tá má pri 166 cm asi 43 kg je len taká kostrička 😀

kočky idem aj ja do hajan dobrúúúúú 🙂

aadula
17. dec 2009

ahojte 🙂 , tak u nás hlásim sneh 😵 len škoda, že nemôžeme ísť von keďže Samino zas dosť kašle, dokonca tvrdohlavec malý ani nechcel cez okno pozrieť ako nasnežilo, už od šiestej je hore a vymýšľa 😀 akurát na márne kúsky dotrhal vreckovku 😝

u nás ten kamion nestál za nič... možno záleží aj od mesta ako to zorganizuje .. to všetko dookola.

emily333
17. dec 2009

dobre ranko 😉 MI hlasi huste snezenie 😉

andreah70
17. dec 2009

dobré ránko 🙂 TN zamračené ale nesneží ☹

hasleerka
17. dec 2009

ahojte ... PB hlási ako TN ... ja som sa dala prezliekať deťom periny ... nám budem až budúci týždeň ...

a pozor zmena začína tu poletovať opäť sniežik

aadula
17. dec 2009

hašli ja som si tiež nachystala čistú posteľnú bielizeň, ale tak sa mi nič nechce...si tu od rána vysedávam..gauč...pc...a to som chcela hned ráno, že zamiesim na medovníky 🙂

cica13
17. dec 2009

Dobre ranko!

BA hlasi jemne snezenie a -4st.

hasleerka
17. dec 2009

adulka a čo máš voľno ... ved si oddychni do večera času dosť

ahoj cica ... ty čo porábaš???

cica13
17. dec 2009

Hasli ahoj, mala som ist s kamoskou do Auparku, ale nechcem sa mi takymto pocasim s kocikom....nemam ani igelit na kocar atd.....
som prave riad doumyvala, naranajkovala sa a asi pojdem do pracky nalozit....a tusim ti to pradlo poslem po kurierovi, lebo uz tu mam riadnu kopu.
Som mala v plane vcera vecer zehlit, ale do 20.30 som piekla vanilkove rozky a zehlit sa mi uz aaaabsolutne nechcelo, tak som cumela na Modre z neba a utierala slzy 😀

iwusska
17. dec 2009

ahojte babulky 😵
ako vidim vsetky vzorne vypekate, aj ja sa snazim, zatial mam tri druhy a este sa na nejake chystam 😵

aadula
17. dec 2009

hašli, mám P-čko s malým som doma 😉

konečne som aspoň periny prezliekla..., ale zatiaľ moj syn stihol taký bengál urobiť v obyvačke, že keď pôjde spať, tak asi nebudem žehliť ako som plánovala, ale upratovať po ňom 😠 😅

ciculi a u vás sneží? tu už nie, svieti tu krásne slniečko, ale kosa je riadna

cica13
17. dec 2009

Aduli...este tu tak jemnucko poletuje, ja mam teraz na balkone -3 stupne a to sme juzna strana, na severnej byva vzdy aj o 2 stupne menej, lebo tam vecne pofukuje 😀 😀 😀 😀 ale tusim sa chce aj tu tn oskar vynorit spoza mrakov.

ja si periny prezlecem az buduci tyzden.

Ivi, len napec...lebo o 2 tyzdne tam mas kobylky 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
17. dec 2009

cicus aj ja budem prezliekat az buduci tyzden, nech pekne vonaju na Vianoce.....a neboj vsetko peciem z dvojitej davky, takze sa aj kobylkam ujde 😀

cica13
17. dec 2009

Ivi ...ale mala si aspon z 5 davok napiect 😀 😀 😀

Adi.....oskar sa uz pretlacil spoza mrakov 😅

hasleerka
17. dec 2009

cica idem na balkon vešať nohavice pozeraj budem ti kývať

cica13
17. dec 2009

Hasli,....poriadne sa oblec, lebo tam zamrznes!!!!! 😀 😀