Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
25. dec 2009

Krasne sviatocne ranko!
Zdravim vas este z postele z mobilu...🙂
Sme u maminy, tak este vylihujeme, mamina dala rano Davida na poriadok, tak mozme s tatulom bufetit.
Adi, pekne fotecky, Samino mal urcite radost, a Patka je s tou gitarou ako rockerka...🙂
Tatolu, to mal TM stastie, ze niesu take mrazy ako zaciatkom tyzdna...🙂

David mal najvacsiu radost z nakupneho vozika na kolieska, vozi v nom plysakov a tatulo skonstatoval, ze sme mu mali rovno kocik pre babiky kupit.
Filip sa nevie dockat, kedy snowboard vyskusa, dufam, ze Iwus vybavi sneh, ked k nim dojdeme.
Ja som dostala moj vysnivany parfem G.Armani - Mania...🙂

aadula
25. dec 2009

ciculi, len opatrne bufetiť s ocinom, bo o 9 mesiacov prinesie Ježiško darček 😉 Si viem Davidka predstaviť 😀, ako jazdí s vozíkom, takže Ježiškovský darček mal úspech 😉

andreah70
25. dec 2009

dobré ránko 🙂
Ja som sa práve vyhrabala z postele, aj u nás mal Ježiško úspech Nika bola najviac nadšená zo snowboardu a snow.topánok, úplne výskala od radosti, Dominikovi sa najlviac páčil play station tiež bol z neho nadšený.
Ja som dostala od mm parfém Dolce Gabbana a nejakú kozmetiku a deti nám vyrobili takú knížku s fotkami ako sme boli spolu od svadby až dodnes. Postrihali nám síce nejaké fotky z albumov, ale bolo to hrozne milé a veľmi sa mi to páčilo. 🙂 😵 😵

My ideme dnes svokrovcom na obed a pre darčeky .............u mojich rodičov sme boli ešte včera večer 🙂

Prajem príjemný zbytok dňa 🙂

zuzadlo
25. dec 2009

zelam krasne sviatocne predpoludnie 🙂 ,my uz sme aj po obede a chystame sa von,ale prsi 😠 ,tak neviem ci z toho nieco bude,zajtra sa chystame ku svokrovcom

hasleerka
25. dec 2009

krásne piatkové sviatočné dopoludnie ... čítam že ježiško bol všade štedrý ... u nás taktisto, veľká radosť, riadne výskanie a trhanie balíčkov 😵 😵 😵

iwusska
25. dec 2009

krasne sviatocne ranko vsetkym
tak my sme sa prave vratili z pohotovosti, Misenka sa zobudila s horuckou a vracala mi, ma anginu, dr. povedala ze to moze byt aj z koly, vcera som im vynimocne dovolila pit ☹ , boli sme hore az do polnoci a vobec nic jej nebolo, az rano 😖
ale vecer bol super, babulky sa tesili z darcekov a my tiez 😵 😵

aadula
25. dec 2009

andy, to bolo fakt milé od nich 😵

iwuška ☹ to mi je ľúto, že Mišenku máš choručkú, ale určite jej to rýchlo prejde 🙂

iwusska
25. dec 2009

adulka uz vystrajaju vsetky tri 😵 tu anginu ma len zacinajucu, dobre ze sa to podchytilo hned na zaciatku...len ma mrzi ze nemozeme ist do Tatier ako sme si naplanovali, chodime kazdy rok na Stefana a sme tam tri dni u znamych, aj bodecka tam chodieva 😵 , akurat sme im volali nech nas necakaju ☹

aadula
25. dec 2009

iwuš, to je smola..to ma mrzí 😒 , ale možno keď by zajtra nemala teplotu by ste aj mohli ísť 😉 a bodečka je zlatá žienka, by ste si iste dobre pokecali 😵

ja mam mm na dennej a nejak mi je clivo

hasleerka
25. dec 2009

iwus cmuky cmuk nech ste rýchlučko zdravý .. presne ako píše adulka, snád ak nebude mať teplotu tak môžete ísť

iwusska
25. dec 2009

dakujem ste zlate 😵 😵 😵 ale radsej to nebudem riskovat, predsa v Tatrach je iny vzduch, taky ostrejsi a bojim sa ze by sa to mohlo zhorsit, no co uz vsak pojdeme niekedy inokedy....
adulka ale bodka tam teraz nie je, ale mozno sa tam niekedy naozaj stretneme, to je sranda aky je ten svet maly 😵 😵 😵

emily333
25. dec 2009

ahojte tak my sme boli po dlhsej dobe v kostoliku 😉 a mali sme ist do svokry ale ta volala ze ide k dalsiemu synovi a neveste a ze mame prist za nou tak sme sa rozhodli ze nejdeme nikam .vecer idem na stefansku 😵 😵 😵 ale sama bez polovicky iba z neterkami a byvalou svagrinou a jej priatelom

netmona
25. dec 2009

ahojte dievčata,,,,,a krasne Vianoce prajem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pochvalte sa ake darčeky vám doniesol ježiško?? 🙂

bodka13
25. dec 2009

🙂 ahojte
iba som nakukla...sme u našich,takže vás teraz nestíham čítať,ale večer ma čakajte 😉 😵 😵

krpci sa vytešujä s darčekov amy oddychujeme

bodka13
25. dec 2009

🙄 🙄 🙄 oprava

vytešujú z darčekov ....a my 😀 😀 😀

mirusimozoe
25. dec 2009

Ahojte môžem sa k Vám pridať?

zuzadlo
25. dec 2009

mirusimozoe,vitaj a zarad sa 😉

zuzadlo
25. dec 2009

iwusiki, zelam skore uzdravenie ,nech je chorobka rychlo prec

tatolu
25. dec 2009

Mirusimozoe - juj ako zle sa to píše 😔 - ahoj
Kukám, že detičiek neúrekom 😉 , tiež sa asi doma nudíš 😝 😀

tatolu
25. dec 2009

Netmota, a Tebe čo doniesol? Pochváľ sa 😉
Ja sa nemám s čím chváliť 😔, hlavne že sa nám podarilo tento rok nakúpiť deťom 😉, ale asi si kúpime dodatočne kuka nádobu a rúrové koleno na pec 😵 😀

iwusska
25. dec 2009

zuzi dakujem 🤐 teraz jej je trochu horsie ako doobeda 😖 ale dobre ze je kryta atb. vsak berie treti x v zivote, tak to nie je take hrozne

tatolu
25. dec 2009

Rozmýšľam, čo by Mišenke pomohlo, som dúfala, že to bolo iba z coly a prejde to, ale ako vidím, tak nie 😔

iwusska
25. dec 2009

tatolu si zlata, dakujem 🤐 🤐 🤐 nie je to s nou az take zle, ale pre istotu som jej tie atb. dala predpisat, su sviatky a nechcem ich prezit v obavach ci sa to nezhorsi....a hrdielko mala len cervene, este tam nemala hnis a to je dobre...verim ze zajtra uz bude vystrajat....a predsa ona je na kolu este moc mala, no co uz, dufam ze vy ste zdravi

emily333
25. dec 2009

ahojte babenky tak my sme boli u svagra a teraz ma moj drahy vylozil u neterky a ideme na discoooooo tak sa vyblaznim aj za vaaas 😀

aadula
25. dec 2009

netmona, veru pochváľ sa ty 🙂

iwuška, to je presne to..že deťom horšie k večeru ostane ... Samino zas začal hrozne kašlať ako sa poobede zobudil, už neviem čo mu mám dať... máme kopec sirupov, by som lekáreň vedela už otvoriť..tak som sa dnes naštvala a zarobila som mu cibuľu s medom a ráno mu dám z toho sirupček

zuzadlo
25. dec 2009

iwusik nz,nasi mali od septemra uz piatu anginu ☹ ,ale mali aj velmi vysoke teplotu a vracali ,lenke dokonca vrazil hnis do usi,ale uz su nastastie v pohode,nic ine si nezelam ,len aby sme boli zdravi,ale deturence sa velmi darcekom potesili 🙂 ,len som nevedela pri erikovi co trobit,ziadal policajnu legovu stanicu-aj dostal,ale mam pocit akoby dostal sok, take emocie som este nevidela,strasne reval,plakal a behal po byte-vsetko naraz a strasne tu krabicu objimal,aky je velmi stastny,skoda ze nemam kamcu,lebo to uz asi nezazijem,ale musela som ho najskor chytit a trosku ukludnit,velmi to prezival a ja som nevedela ci sa mam smiat alebo plaka,boli to velmi zmiesane pocity,bola tam naozaj obrovska radosst ale aj strach zaroven o neho,ono sa to naozaj neda popisat,ale je naozaj stastny,ze to dostal 🙂

zuzadlo
25. dec 2009

iwusik,inak mas pravdu,radsej nikam neist,ved to pocka,lebo naozaj by sa to mohlo zhorsit,radsej nech je bambulka vc klude 😉

andreah70
25. dec 2009

ahojte kočenky, pred chvíľou sme prišli od svokrovcov 🙂

emily keby si nebola tak ďaleko hneď idem s tebou 😀

iwus to je smola s Mišenkou ☹ vy máte tušim tie dovolenky začarované, ak sa dobre pamätám aj v lete pred dovčou bol niekto chorý nie?

Miru vitaj a zaraď sa 😉

hodila som nejaké foto na facebook ak chcete kuk http://www.facebook.com/andrea.habankova?ref=na...

aadula
25. dec 2009

emily a to dnes na veľký sviatok máte disco?? 😕 tu väčšinou až na štefana zvykne byť...ale šla by som tiež 😀

aadula
25. dec 2009

andy, sa mi hrozne podobáš na jednu známu 🙂 , opýtaj sa ocina či na dolniakoch nechodil za mlady 😀 😀