Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
14. jan 2010

andy a emily 😒 , mate to obidve tazke... obzvlast dominik...chuda 😒
ja mam cestovinovy salat+kukuricka+cervena fazulka+cesnakovy dresing 😝 , nakladajte si 😵

emily333
14. jan 2010

ja cestovinovy salat llubim dakujem 😉 u nas sa vravi keľo chyžov teľo krížov ☹ zuzi uz zas ste choriii ☹ a keby si zasla na hygienu ? aby prisli detom v triede robit vyteri? asi je to blbost ale ma to napadlo 😉 z Janka asi ten stres opada lebo cely den len polyhuje a podriemkava sam vravi ze ja ako na praskoch 😀

zuzadlo
14. jan 2010

emily,to tu uz neplati,ja uz som mala s dokim o tomto debatu,to ani riaditel ani nikto nespravi,jedina moznost je, ze to prednesiem na rodicku a poprosim rodicov aby isli ku doktorovi na vytery,lenze doktor mi vravel aj to, ze nie kazdy bude poctivy a vyter nespravi,len potvrdenie da dietatu ,ze jezdrave, takze je to taky bludny kruh ☹ ,ale v utorik mame rodicko, tak to chcem predniest

emily333
14. jan 2010

tak ti budem drzat prsty aby ti to vyslo 😉 mozno sa najdu vzorny rodicia ktorym na zdravi svojho dietata zalezi 😵

zuzadlo
14. jan 2010

na viem,ze sa najdu ,ale urcite nie vstci ☹ , dieta ktore je nosicom, nema ziadne znamky choroby a preto si myslim, ze dost rodicov,na to bude kaslat,keby sa jednalo o ine dieta a prisiel by s takymto niecim iny rodic, tak ja by som bola ta poctiva a pekne by som na vyter deti vzala,ale ved uvidime,a ko to dopadne

zuzadlo
14. jan 2010

haloooooooo,kde ste?

zuzadlo
14. jan 2010

no vidim , ze ste kazda v pracovni 🙂 ,tak papa

emily333
14. jan 2010

este je skoro na pracovnu aspon u nas chcela som si dat super horuci kupel ale nevyslo mi to moji chlapy ma predbehli a vypustili skor vsetku vodu 😠 😠

hasleerka
14. jan 2010

pekný večer ... no ja v pracovni nie som ... som v kuchyni dočítavala knihu, teda bola som z nej šokovaná

zuzi to je hrozné že ste zase chorý,teda máš zase kopec starostí ... ja mám taký pocit že určite nejaký rodič na to vyšetrenie nepôjde ... snád ked sa oteplí tak sa z toho dostanete

andreah70
14. jan 2010

ahojte ja som síce v "pracovni" ale nie tej čo myslela zuzi 😀 😀 😀

cica som rada že Davidko by mohol chodiť do normálnej škôlky 😵 😵 dúfam že ti to schvália 🙂

hasli on chodí do školy veľmi nerád, občas má také obdobie že nechce ísť a vymýšľa si len aby nemusel, ale v konečnom dôsledku vie že je to jeho povinnosť tak vždy ide

inak ešte raz ďakujem za podporu 😵 😵

andreah70
14. jan 2010

asi ste už ozaj všetky v pracovni tak sa tam poberiem hadam aj ja 😀 😀 😀 dobrúúúú

bodka13
14. jan 2010

😠 😠 😠 😠 😠 😠 to čo je s tým koňom...nedá sa mi dať to čo napíšem 😠 😠 😠

bodka13
14. jan 2010

idem chrapkať...dobrú nôcku dievčičky 🙂 😔

hasleerka
14. jan 2010

ja som tuuuuuuuuu ... mm je na nočnej, pracovna je prázdna ☹

doseti
14. jan 2010

bože ja vás furt nestihnem 😖

cica13
14. jan 2010

Halooo...... 😀

Andy, no uvidime....sice ja uz nicomu neverim, ale necham sa prekvapit... 😵

Doseti, ako ste dopadli na kardiu? Aj ja som dnes bola na kardiu, ale chvalabohu len na kavicku za kolegynami, lebo sme boli na endokrinologii s Davidom, tak som ich vybehla kuknut 🙂

doseti
14. jan 2010

na kardiu "dobre",len vyšetrenie nebolo 100% objektivne,lebo malý nevydrží bez pohnutia tak to mal pár sekúnd pripnuté...dr.vravel,že to stihol(urobiť záznam)
a vy ako? u dr.

doseti
14. jan 2010

ešte som bola s detmi na krčnom a vyfasovali pre istotu sumamed na tri dni...(dvaja mladší)...zajtra ideme na kontrolu ,beriem aj najstaršieho nech ho pozrie...nech je to komplet...takže so všetkými tromi...ale ide mm s nami na aute tak bude lepšie

na imunol.nás objednala v marci tak neviem čo budeme dovtedy robiť...však aj očkovanie má malý zameškané...
neviem z čoho to má však už sme skoro všade boli...

doseti
14. jan 2010

idem spať asi som už posledná 😵

iwusska
15. jan 2010

MOJMU ZLATEMU CMUCIKOVI VSETKO NAJLEPSIE K JEHO DRUHYM NARODENINKAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hlavne nech je zdravucky a zaziva len same detske radosticky.....cmuuuuuuuuuuuuuuk od nas vsetkych 😵 😵 😵

emily333
15. jan 2010

dobre ranko cmucikovi prajem vsetko najlepsie k jeho druhym narodeninkaaam cmuk 😵 😵 😵

hasleerka
15. jan 2010

dobré ránko ... aj my sa pripájame a želáme cmučíkovi všetko naj naj naj nech maminke stále robí veľkú radosť 😵 😵 😵 Miška posiela božtek

tatolu
15. jan 2010

Dievčatá ja žijem 😉 , iba nestíham ani iba otvárať Net, nieto ešte aj niečo čítať.
Poslednú skúšku som nespravila, tak si ju musím zopáknuť.
Čakajú ma teda ešte 3. A možno aj semester ukončím 😝 😉

hasleerka
15. jan 2010

jéj tatolu no veru teba som tu už dávno nevidela ... neboj skúšky zvládneš ... a čo drobci ako sa majú???

tatolu
15. jan 2010

Jéj takže prišla som práve v správny deň - tiež prajem Cmučíkovi všetko najlepšie, aby robil rodičom radosť aspon tak ako doteraz. 😉 😵 - cmuuuuuuuuuuuuuk

tatolu
15. jan 2010

Drobci sú OK.
Mám tu od začiatku roka maminku a tak, ak sa neučím, tak sa aj dosť rozprávame, takže odpadlo každodenné hodinové vykeciavanie cez telefón 😀 😝 😵

andreah70
15. jan 2010

dobré ránko 🙂

Davidkovi všetko najlepšie k narodeninám, pevné zdravičko a aby bol v živote šťastný a robil radosť maminke a ockovi 😵 😵 😵 😵

cica13
15. jan 2010

Babulky, dakujeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

Sklamem vas, Davidko je chory, trapi ho riadny kasel a aj hlieny, celu noc sme nespali, co stale mrncal a upchvala sa mu nostek aj napriek kvapkam.....teraz mal uz aj trosku zvysenu teplotku, tak som mu dala panadol a ulozila do postielky a ja idem dorabat torticku 😉

andreah70
15. jan 2010

cicuš to mi je ľúto presne na narodeniny ☹ nech sa rýchlo vylieči chrobáčik malý cmuk, cmuk

cica13
15. jan 2010

Andy dakujem....je to smola, cely rok neni chory a zrovna na narodky ochorie.... ☹