Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
26. jan 2010

lilu som sa na teba tešila...to ho ešte iste zlomíš 😉

iwusska
26. jan 2010

chudak ujo Heno, keby tak vedel ako ho tu chceme vsetky lamat 😀
aduli ako ste dopadli u dr?

aadula
26. jan 2010

iwuš, samozrejme bol veľký rev..chúďatko malé už keď ideme do budov kde sú lekári, už sa bojí...ale pekne nakoniec urobil aaa, dostal obrázky a šli sme domov. Teraz spal veľmi málinko a ako sa zobudil, pol hodinu plakal..netuším čo mu bolo..som sa ho pýtala čo ho boli a ukazoval na bruško..ale teraz je ticho a kreslí si...

emily333
26. jan 2010

ahojte som tu na skok idem do kostolika 😉 no mam probleem ked som isla zo skoly tak som zasla na faru pre jankov krstny list a fararko sa pytal ze na co tak som povedal ku birmovke a on hned spustil ze mam chodit v strankove hodiny a potom ze on suhlas nepodpise a ze ked aj tak dam birmovku do grekokatolikov tak sa prehresujem voci cirkvi či čo 😠 😠 no ale povedal ze nech si pridem po omsi ze mi ho donesie tak aj tak idem prenho

emily333
26. jan 2010

hasli dakujem za email som sa az rozplakala od smiechu supeeer 😀 😀 😀 😀 😀

tatolu
26. jan 2010

Emily a vy ste rímskokatolíci?

emily333
26. jan 2010

tatolu rimokatolici 😉

hasleerka
26. jan 2010

lilu ak nebudeš môcť ísť autom, tak pôjdeme spolu spojom, ja pozisťujem ... som sa pýtala tej panej, nemal by byť problém

baby som dnes prišla z obhcodu a Miška na mňa urobila takýto ☹ lebo puzzle nemali

a to je aký rozdiel medzi rimo a grekokatolíkmi??? ...emily a to prečo ti nechce dať farár súhlas???? 😒

emily333
26. jan 2010

no ja nechapem ale povedala som mu pred ze on preco robi rozdieli medzi detmi ked aj jeden chlapec je osmak a cjhodii a este k tomu je z inej farnosti 😠 ja uz nechapem nicomu aby sa clovek asi vsade zacal hadat 😠 😠

aadula
26. jan 2010

mm prišiel domov s teplotou...v dnešnej dobe je to fakt na prd..prídeš do práce ..je ti na nič...a nepošlú ťa domov..lebo ťa nemá kto zastúpiť 😠 a tak sa tráp...človek aj umrieť môže

ale Samko je plný energie 😅 voplach čajovú fľašu do smetiaka..ešte že som ho videla..inak by som bola ako renka s tou gr. kartou 😅 by som ju márne hľadala...potom mi moje pyžamo do špinavého prádla vzal..a to som si vytiahla akurát čisté ...a skoro vliezol do vedra s vodou čo si paťa pre korytnačku nachystala... 😝

zuzadlo
26. jan 2010

adulik,samko aky akcny 😀 😀 ,ale ved upratoval ,myslel,ze pyzamko tvoje treba oprat🙂 a vodu chcel usterit,ze sa hned aj okupka 😀

zuzadlo
26. jan 2010

nikde nikto ☹ ,tak idem od vas,pa zajtra

aadula
26. jan 2010

je večer, mne normálne, že fičí kôň a vás nikde 😀

doseti
26. jan 2010

ahojte,som dlho nebola tu,pozerám,že vybavujete stretko,tak sa vám nechcem do toho miešať aby som vás nepomýlila 🙂

lilu:no aj ja mám doma uja Heňa,a tiež je taký podobný s tou povahou,žeby to bolo tým menom? 😖

emily333
26. jan 2010

kuk ja uz som tuu 😉 adulik nech len samko upratuje nech si zvykaa 😀

aadula
26. jan 2010

emily...no len behám potom za ním a vykrikujem...čakám kedy sociálku susedia na mňa zavolajú 😅

idem sa šuchnúť k samkovi...dnes spíme v obyvačke...a nejak sa mi tu prehadzuje..asi ho ruším ťukaním 😉

hasleerka
26. jan 2010

čafte som až teraz kuk ... zabudla som sa pri telke, dáky napínavý film na markíze ... ale ešte neskončil

adulka, na mňa by už stokrát volali sociálku neboj a to ja mám riadny hlas

emily333
26. jan 2010

babenky prajem dobu nocku 😉

renka9
autor
26. jan 2010

dobry vecer 😵
pozeram, ze vsetky odchadzate 😒

renka9
autor
26. jan 2010

tatolu, zy chodis na dovolenky bez manzela? 😨 to by som teda nestrpela 😒

hasleerka
26. jan 2010

ja som ešte tu len sa čertím bo mi to furt mrzne

doseti
26. jan 2010

bože aj mne to mrzne,však ja som sa sem nemohla dostať odvtedy čo som písala príspevok 😠

renka9
autor
26. jan 2010

haslerka aj mne, uz ma to nebavi 😠

cica13
26. jan 2010

Uz mi tento konisko jeden zdochnuty lezie vrcholne na nervy......asi by sme mu mali uliat Šaratice, nech zrychli krok 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
27. jan 2010

dobré ránko ... vidím že tu ešte nik nebol, každý je tu nahnevaný .. ja som vám prišla ponúknuť raňajky, rožteky a iwuskina nátierka ...

aj kávičku urobím kto by chcel

andreah70
27. jan 2010

dobré ránko 🙂 v TN je zima ako na Sibíri ukazovalo mi -15 st. 😕

ja som už stihla s Domkom doktorku večer ho hrozne svrbelo celé telo /ako malý mal atopický ekzém a suchá koža mu zostala dodnes/ a ráno sa zobudil celý vyhádzaný takými dorobnými vyrážkami, ale aj tak som nič moc nevybavila na kožnom že nás zoberú až za týždeň 😠 tak mu aspoň detská predpísala zodak proti svrbeniu

zuzadlo
27. jan 2010

breeeeeeee ranko,v BA kosisko,rano ked som isla do prace bolo 21pod nulou ☹ ,skoro som zamrzla,hasli dakujem ,kavicku si prosim 🙂

iwusska
27. jan 2010

krasne slnecne a mrazive ranko 😵
andy u nas bolo -20st. brrrrrrrrrr 😀
hasli ja si prosim iwusskinu natierkuuuuuu mnaaaaam 😝 😝 😝 😝 😝 ako si ju pekne nazvala, tak lubozvucne 😀 😀 😀

hasleerka
27. jan 2010

zuzi jedna nesca bez cukru s mliečkom nech sa páči ... andy ty si neprosíš???

fúha a to akože až za týždeň vás vezmú ... to akože dovtedy má človek čo robiť????

hasleerka
27. jan 2010

no tu je tiež asi riadna kosa, lebo okná sú celé zarosené ... len som nebola vonku a nemám ani teplomer

iwuska už aj ti chystám ... vieš aká je mňamky tá tvoja nátierka, mm som včera 4 rožky do práce na nočnú chystala ... už by mi ani inú rybaciu nepapkal ... aj Miška teraz ráno zjedla rožtek