Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

slonisko
3. feb 2010

ahojte všetci.gratulujem dodatočne všetkym oslavencom 🙂

cica13
3. feb 2010

Haloooooooo

Mam pozdravovat vsetky pukane od Renky.....pise, ze hruza, des....ze pre silny narazovy vietor sa neda lyzovat, tak je to tam cele na hovienko.... 😀 😀

cica13
3. feb 2010

tu tusim zasa skapal pes 😀 😀 😀

iwusska
3. feb 2010

cicus nie pes ale kon 😀

slonisko
3. feb 2010

žeby aj kon aj pes?ten naš spi myslim pes 😀

hasleerka
3. feb 2010

a my čo robíme na druhej strane???? 😒 😒 😒

robím večeru, podte, rybka a zemiačky

aadula
3. feb 2010

ahojte,

hašli ja si dám 😉

u nás tiež sneží celý deň...HOROR!!!!!!chcem Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar 😠 😠 😠

dnes som mala hrozný deň.... ráno nás brácho so Samkom bral na aute do jasiel lebo mm mal ísť s Paťkou k zubárke...dnes jej dávali strojček..nakoniec som šla s ňou ja..musela som sa v tomto snehu odtrepať k nemu do práce po auto...potom po ňu... u zub. sme nekonečne dlho čakali..potom som brala P. domov..skoro som capla do jedného čo ma šmyklo...a potom ma vytočili riadne v práci ...tak skvelý deň za mnou..a dúfam, že lepší večer predo mnou 🙂

hádam sa umúdri trošku počko a renka sa bude aj lyžovať

emily333
3. feb 2010

ahojtee no dnes asi nie je dobry den ja som sa automtiež brodila autom bo nasich uliciach mesta 😠 hroza a zas zacalo snezit ☹ no a janko ne dnes riadne urevany ze nema kamaratov a ze všetci po nom bokom pokukuju ale mu vravim ze este sa zoznami ze sa teraz etse kazdy hambii 😉

hasleerka
3. feb 2010

adulka nech sa páči naložené...

emily tak Janko už prestúpil????

andreah70
3. feb 2010

ahojte 🙂

aj ja sa pridám tiež ma dnes viacero vecí riadne vytočilo 😠 ráno som mala ešte trochu času dokedy začne školenie tak že si idem nakúpiť do Kauflandu, jasnačka že parkovisko nebolo odhrnuté nejako som zaparkovala a keď sa vrátim z nákupom tak cesta už odhrnutá bola ale tak že sneh bol nahrnutý pred autá, na cestu sa nedalo prejsť musela som si to nejako odhrabať sama 😠 celá som bola zasratá od toho špinavého snehu 😠 a jasnačka aj mokrá a taká som sa išla školiť 😠
po skončení školenia na inom parkovisku detto 😠 zasa pol metra snehu pred autom 😠 takže som odhrabala a keď som sa chcela pred domom dostať do garáže znovu som si musela sama odhrnúť sneh 😀

emily to mi je ľúto s Jankom, ☹ ale hadam sa to nejako utrasie

hasleerka
3. feb 2010

andy to je des ... ten sneh by mali zbierať a vyvážať ... ja to vidím už nás pred domom ako majú ľudia problémy, ide ohrňak a auto im zasype 😠

emily333
3. feb 2010

u nas su pred obchodakmi parkoviska pekne upravene takze nechsa paci mozte prist k nam nakupovat 😀 no ale nic neostva musi zvyknut 😉 ale este chuda chodi neskoro lebo rano autobus meska a kym dojte do skoly tak polhodina z hodiny fuč 😠

zuzadlo
3. feb 2010

ahojte hviezdy 🙂 ,jaaaj nech sa to pocko uz umudri a renka moze lyzovat

...aj ja chcem uz jar

..hasli,ty nie si na kanaroch ? asi sme ti malo po 10 poslali 😀 ,dufam ze sa ti tu plesen podarilo vyhnat a bude klud

emily,to mi je luto,ale ved si urcite nejakych kamosov janko najde, ma to chudak tazke,uz je v 8 rocniku a to su pubisi a nanajvys je tam novy,ale to chce len cas, drzim palceky 😉

zuzadlo
3. feb 2010

no nikde nikoho☹

tusim tu trpim samopismou a vy sem pridete,ked ja odlezem☹

zuzadlo
3. feb 2010

tak teda dobru,nikde nikoho,papa

hasleerka
3. feb 2010

zuzi ja som tu pustená len nestíham písať bo dávam baby spať

aadula
3. feb 2010

andy s tým parkovaním je to veru na fitu...my musíme pred takými činžiakmi parkovať keď idem do práce...lebo normálne parkovisko majú len "vybraní" 😅 a tak keď som sa vrátila od dr. s Paťkou, tak som ledva miesto našla a aj to som si musela vyjazdiť, lebo tak bolo zapadané..aby som mohla potom vyjsť von 😝

aadula
3. feb 2010

emily a janko je deviatak? oni sa zoznámia...on určite nie je nejaký utiahnutý 😉

emily333
3. feb 2010

halooo ste tu? adulik zatial 8smak ale prave mi vylozil desiatu ze on zas nic nejedol lebo ze on nebude jest kym na anho budu zazerat ☹ ale jeho to prejde ja som mu vravela ze je fesak a paci sa dievcatam a oni sa ho hambia 😵

lilu18
3. feb 2010

emily 😕 to co je s Jankom? len nech pekne zazera aj on na nich ..hned bude mat kamosov.neboj zvykne si a oni na neho 😵

tusim mate daco proti snehu ? 😀

andreah70
3. feb 2010

lilu ja nemám nič proti nemu cez víkend na zjazdovke 😀 😀 😀

emily333
3. feb 2010

uz nam staciii ten sneh 😉 dnes aj MI davali v telke len som nestihla musim si to rano kuk

lilu18
3. feb 2010

andy 😀 😀 u nas je hrada tak super vysankovana ze nemusime nikam cestovat 😀 ani na vikend na zjazdovku 😀

andreah70
3. feb 2010

však aj u nás je snehu kopa aj kopec máme pri dome, ale my čo pohodlní lyžiari potrebujeme k tomu ešte aj vlek a ten mi tu chýba 😀 😀

lilu18
3. feb 2010

ja mam muza..poziciam miesto vleku? 😀 😀 😀

andreah70
3. feb 2010

lilu 😀 😀

lilu18
3. feb 2010

inak citam po sebe 😀 😀 😀 hradza tam mala byt 😀

cica13
3. feb 2010

Cafte.....dnes som sa presvedcila, ze sneh v meste asi neznasam.....mam ho rada niekde na chate....alebo aj na Zahori , ale v meste nie......slapala som v tom desnom pocasi rano do babyfitu asi 3/4 hodinu.....teraz lutujem, ze ten trojkolesovy Jane s nafukovacimi kolesami som predala 😠 s tou buginou, co mam, sa vobec nedalo ist....sneh sa mi dostaval vkuse pod take male blatniky, co mam nad kolesami, kocik mi drhol, stala som asi kazdych 50 metrov....nadavala jak chora vrana a este aj ten sneh mi slahal do ksichtu, dosla som do Babyfitu cela spotena.....ked som si predstavila cestu naspat, az mi zle bolo, ale chvalabohu, to uz nesnezilo, rozsnezilo sa, az ked som prichadzala k baraku.... 😀 😀 😀

andreah70
3. feb 2010

lilu ja som pochopila 😀

cicuš no to si sa riadne našlapala 😒

lilu18
3. feb 2010

cica 😀 ..no ahooj si mala sane brat nie kocik 😀