Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
24. feb 2010

aduli...len kľud 😉 ...a v jasličkách mu to ako ide?
...dávaš ho aj vycikať ešte keď sa ti počúra?...lebo ja som vždy aj vtedy posadila

hasleerka
24. feb 2010

ahoj dievčence ... čo robkáte?? idem si vás počítať

hasleerka
24. feb 2010

cica to je hrozné, taký článok, tí čo to píšu sú hlupáci a tí by mali slúžiť ako terč .... lilu aj vy ste robili palacinky??? ja som ich tiež robila u švagra, juj detičky mali takú radosť, ani som smažiť nestačila ...

lilu18
24. feb 2010

tuk tuk na skok kym mala kuk rozpravku

cicus no aky podareny aj kulturu za 500 tam mate 😀 a ja ze preco tak rada chodis do babyfitu 😀 no uz mi to doslo 😀 😀 😀

Iwusik a ja mam kedy priezviskoviny 😀 ked uz tie meniny nemam nech si zapisem 😀

Bodecka//to faaakt??ja sa chystam v pia do Takka.A co take si??deckam ci dospelakom??

haslerka ano//ja tiez ale u nas to nikto nejedol ☹ Vivka len okostovala a ze ee a tato az teraz dosiel tak si 2 zobral.Nechcete dojst??este zostalo a ja nemlubim 😀

Adulka//klidek,pohoda//pride aj na neho cas//vydrrrrz

tatolu
24. feb 2010

Dobrý večer vospolok
Adulka, ja som bola minule kúpiť plienky v Hypernove, kupujeme 6 veľkých balíkov naraz, lebo nie vždy ich majú a pani, ktorá pozná mm mu zahlásila, že to by pri nich na nočníku celý deň sedela. Ževraj na nič iné nezarába 😖 . Normálne som sa vnútorne naštvala 😠
Neboj naučí sa.
Ináč tiež som Lukyho učila tak, že behal nahý a ak sa mu podarilo, tak som ho tiež ešte posadila na nočník 😔

lilu18
24. feb 2010

inak Adulka ked budes nabuduce hadzat daco dobreho von oknom//zarev nech sa postavim pod okno 😀

lilu18
24. feb 2010

tatolu ☹ teeeda..mal jej odpovedat ,ze jej muz zaraba na jej vlozky a este dlho bude a co?? 😠

jasne ze sa naucia.Kazdy sa.A Vivi este ma na noc a co??sme tu 😵

lilu18
24. feb 2010

cicus taketo si myslela ze u vas maju??

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7947246&tab=0

tatolu
24. feb 2010

Jej lilu, tei gumáčiky sú super.
Máme ich veľa, ale s vložkou ešte ee 😉

hasleerka
24. feb 2010

cicuš super fotečky, a veru aj inštruktor nie je na zahodenie...

adulka a čo ešte vyhadzuješ, daj echo, pôjdem pod balkon čakať 😀 😀 😀 ved to je hriech čokoládku vyhodiť

aha a ona má zajtra sviatok, tak aj ja si prosím za pohárik vajčáku

adula a malý je v pohode, neboj príde jeho čas ...

lilu18
24. feb 2010

tatolu//mala uz vyrastla tak potrebujem nove ,ale ci su tieto dobre neviem.Som si predstavovala so snurkou hore na zavazovanie 😨

lilu18
24. feb 2010

hasleeer ajooooj

aadula
24. feb 2010

joj kočky zlaté ste, ale tak je to malý leňoch...má už dva roky a dva mesiace, už by bolo na čase, aby aspoň cez deň nemal plienku...dávajú ho aj v jasličkách ... a po tom ako sa počúra...vyzlečieme ho a on sám iniciatívne ide na nočník 😀 ..len sme mu pomaly nemali už čo obliecť.. niečo v prádle..a ostatné pocvargané 😅

aadula
24. feb 2010

lilu 😀 ok dám vedieť..inak je iste ešte dole...a skoro celá 😅

tatolu
24. feb 2010

Adka, ja som Lukyho začala nechávať po byte nahého až ako mal presne 2 roky. Naučil sa skutočne pýtať asi až o 1/2 roka alebo viac, lebo sa pamätám ako som ho na pieskovicsku chválila a on sa hneď na to pocikal 😖 . Takže mal už min. 2,5 roka.
U nás zaberá, keď mu poviem, že bude ako tatík a chodí priamo do WC.

aadula
24. feb 2010

tatolu, ja som kúpila už aj na wc-ko pre neho tú dosku..on tam sedí ako gróf a nič 😅 , v lete by to bolo iné, takto keď len bosí prebehne bytom...tak má nohy ako ľad za chvíľku a už sa mu čkalo

lilu18
24. feb 2010

adulka vydrz ,jar sa blizi..Uz teraz je teplucko vonku a ma bytv erste teplejsie.Nech maly nenachladne .Ked bude teplo odnaucis uvidis. 😲

aadula
24. feb 2010

ďakujem za povzbudenie, ale už teraz to nechceme vzdať..hádam na to príde, že tú malú chutnú riťulku, musí na nočník šupnúť keď chce tatať /kakať/ alebo citať 😀

emily333
24. feb 2010

kuk kto ma slivku strasne am rozbolel zub 😠

renka9
autor
24. feb 2010

ahojte, dnes som si vas chcela len precitat, co je tu nove a ist spat...
no neda mi nenapisat...velmi ma poburil ten clanok, o downikov...nemam slov...je to otrasne, ze aj takyto"!ludia " ziju medzi nami...je mi navracanie 😠

druha vec...andy, neviem preco si vyhodila cokoladu 😠 , ale ja som v sobotu vyhodila Angelike von oknom hracky 😠 😀 😀 😀 ...nahadzala som ich do plastovej krabice od arielu, zavrela, a leteli do snehu 😝 , povedala som jej, ze pridu pre to koškari 😝 ...od soboty staci povedat ze otvorim okno, a vsetko poleti, a hned je poriadok.

dobru noc, papa 😉

netmona
24. feb 2010

ahojte,,
Renat,,vzala si to do vlastných rúk, a je poriadok 🙂 ,,,u nás sa tatik, len vyhráža a nič nesplni ako(nekupim ti čokoládku , a kupi furt) a zase ja, ked niečo poviem tak to aj tak je ,,a preto Miško vie že, ak nepočúvne tak ma smolu u mna...hold mam pevnejšií nerf 🙂

netmona
24. feb 2010

emily- no nepríjemne to máš,,tak k zubárovi zajtra 😒

hasleerka
24. feb 2010

baby ved aj moja Miška má ešte na noc plienky a neriešim to ..

lilu kukám že dáme spicha pod adulkiným balkonom 😀

netmona
24. feb 2010

hasli ,,,aj môj Miško má na noc plienky,,,ked začne teplo tak idem na to definitivne ukončenie 🙂

emily333
24. feb 2010

netmona no ak neprejde do rana tak budem musiet 😠 idem of krasny zvyšok večera prajem 😉

netmona
24. feb 2010

emily,,tak dik a ráno bude ako bude aj tak iďi ,,,

zuzadlo
24. feb 2010

ahojte dievcence,nestiham vas citat,ale zostala som sokovana z toho clanku,som az nastvana ako mozu byt take s....e medzi nami,cicus,mavni nad tym rukou a nic si z toho nerom,ved aj tazky primitiv musi zit na tomto svete

zaroven zelam dobru,lebo tu je mm a ja mam notas zbaleny,som strasne unavena,pa

tatolu
24. feb 2010

dobrú nocku aj ja frčím
Včera som mm sľúbila 😒 ....

cica13
24. feb 2010

Cafte...ale toho pisete...idem citata 🙂

cica13
24. feb 2010

Kde steeeeee?????
Tusiiim som neskoro prisla..... ☹