Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

eya
12. mar 2010

dakujem emily 🙂
doseti-a drobec sa neboji spat v skolke? nasa Vikina ked mali v skolke hellowensku noc a aj raz mali rozpravkovu no ani za svet,plakala az mala hisak ze ona tam nebude ☹ sice ona mi nikde nechce spavat u druhych,ani u starych rodicov(sa ani necudujem nejak extra sa o nu nezaujimaju)

andreah70
12. mar 2010

doseti však ja som rada len keď všetci mali v januári čas a teraz sa zbadali naraz že treba aj daňové priznanie podať 😠

som sa chcela ešte pochváliť Nike opravili kopie monitoru v škole a nakoniec má zo slovenčiny 100 % 😵 a z matiky 90 % tak som rada dúfam že ju zoberú na tú obchodnú 🙂

doseti
12. mar 2010

no to sa uvidí potom...ale som sa ho pýtala,že dúfam,že nebudeš plakať za rodičmi...a povedal,že nie 🙂

už spal u sestry aj u svokry tak verím,že to zvládne...som sa skôr bála,že ochorie,lebo chodí už 2týždne do škôlky po chorobe...a často ochorie 😒

emily333
12. mar 2010

adny super my sme vedeli ze Nika je šikulka 😵 😵

doseti
12. mar 2010

andy super 🙂

končím malý sa po...l 😀

cica13
12. mar 2010

halo, halo, dobre rano! 😀

Petrzalka hlasi zamracene, neprsi, nesnezi, sneh mame este trochu od vcera a fuuuuka hnusny vetrisko 😠 😠 😠 😠

Andy, MM je tiez jeden z tych , ktori si davaju nacas s danovym, uz minulu sobotu mu kamoska volala, ze kde ma papiere, tak cely tyzden si to robil, nemal na to nervy 😀 a dnes jej to musi vecer odniest 😀

Eya, ty robis niekde,alebo si zienka domaca?

cica13
12. mar 2010

Andy....vidis aku mas dcerenku sikulku.....mozes byt na nu hrda, ze popri tolkych treningoch a zapasoch sa tak super uci!!!

hasleerka
12. mar 2010

dobré ránko ...

doseti som si teraz vlastne spomenula že si môj ročník, sme sa stretli veru v tej jednej téme ...

aj v PB je snehu kopec, vraj ešte aj budúci týždeň hlásia, jar nám vraj príde až po veľkej noci

hasleerka
12. mar 2010

fíha Nike blahoželáme, šikulka je ...

cica13
12. mar 2010

No ked to takto pojde dalej s tym pocasim, tak vam je jasne, ze v juni berieme do Oscadnice lyze 😀 😀 😀 😀

eya
12. mar 2010

cica no teraz pomaly rok co som zienka domaca ☹ dokvitla k nam kriza tak praca je fuc.teraz sa ucim NJ,a o dva tyzdne by som mala nastupit na opatrovatelsky kurz

andy mas doma riadnu sikulku,super,tusim ju dam za vzor mojmu synatorovy ktory za dva roky maturuje a nejak sa mu nechce ucit,asi ho vytaham za usi 😀

iwusska
12. mar 2010

cawte snezienky 😵 aj u nas je kopu snehu a nasi zlati cestari ho vzdy nahrnu pred nas dom ze sa ani z garaze neda vyjst 😠 😠 😠 toto nepochopim
andy gratulujem sikulke Nike, super to zvladla 😉

eya
12. mar 2010

jooj ked si predstavim ze musim ist na zastavku cca 2km cez luky a lesik tak ma ide uchytit lebo je vsade snehu vela ☹ 😒

hasleerka
12. mar 2010

no eya máš riadnu kondičku, takto daleko chodiť na autobus ... iwus tomu sa hovorí zákon schválnosit...

cica13
12. mar 2010

No uzite si toho sneziku este za nas...ja len pevne verim, ze nam ta jar uz coskoro pride, ved chceme bicykle oprasit 😀 😀 😀

eya
12. mar 2010

hasleerka dolu kopcom je to v pohode,ked sa teraz bude fajn smykat to pojdem jak na lyziach,ale naspät 😝

iwusska
12. mar 2010

eya to preto mas taku postavicku 😉
hasli by som im povedala par teplych slov 😠 a hlavne rano to potesi, ked sa clovek ponahla

hasleerka
12. mar 2010

iwus ved ak vieš komu tie teplé slová adresovať, ja by som si povedala ... ved to človeka riadne naserie 😀

kámoška ma minule potešila, vraj že čo ja chcem chudnúť, že ona si ma vôbec chudú nevie predstaviť, že ja som taká veselá kôpka ... no tak som prestala ... mňam kto si dá čokoládu 😀 😀 😀

iwusska
12. mar 2010

hasli ty provokater 😀 😀 😝 😝 a co sa tyka chudnutia, ak sa ty citis dobre tak nie je co riesit 😉 ja sa dobre necitim tak riesim 😀
a budem striehnut na uja odhrnaca a mu poviem ze no no 😠 😀

jalao
12. mar 2010

Ahojte baby, a ako to teda riesite, to chudnutie, lebo ja by som tiez potrebovala par kil dole, najlepsie by bolo byvat ako Eya a byt donutena si slapnut a nie ako my, ze sa len autom vyvazame, lebo sa stale niekam ponahlame, do roboty, do skolky, do skolky, na kruzky a stale dokola... 😎

eya
12. mar 2010

hasleerka mnaaam hod sem kusok ja si s radostou dam,ja zjem vsetko co mna nie 😀
ked ja mozem hocico zjest a kilecka ma maju na salame ,ja jem a drahy priberaaa 😀 😀
teraz som pribrala za poslednych 10rokov nejakych 5kg,ale ich na mne nevidno ☹

to mate dobre ked k vam chodia odhrnaci,k nam vobec lebo sa sem ani nedostanuu 😒

hasleerka
12. mar 2010

jalao že sem aj nakukneš ... a čo ty chceš chudnúť???? ... a ja chodím všade pešo a vôbec nechudnem z toho...

chytajte kinderčokoládky, vyžieram deťom

iwusska
12. mar 2010

eya chcela by som mat tvoje starosti s vahou 😉 po prvych dvoch tehotenstvach som mala 55kg...a po tomto tretom ani nejdem pisat kolko mam ☹ ale pevne verim, ze uz v Oscadnici budem fesanda 😀

renka9
autor
12. mar 2010

ahojte 😵
gratulujem Nike 🙂 , andy, povedz jej , ze sme na nu pysne 🙂 🙂 🙂

dnes som bola na kontrole u toho staruckeho doktora 😀 😀 , pozrel mi to hrdla a riekol: " noo...vyzera to ze v pondelok mozte ist do prace" 😀 😀 😀 Este sa ma pytal, co robim vonku, alebo vnutri, ja ze vnutri, on ze fajn, ked robite v kancelarii, tak je to v poriadku...ja na to, ze ale nerobim v kancelarii 😀 , on ze nevadi, ale som v teple 😅 ....inak je to taky zlaty dedusko 🙂 neublizi, ale ani nepomoze 😉

eya
12. mar 2010

jalao-noo neviem ci by tu chcel niekto byvat,moje kamosky krutili hlavou ze kde sme sa to odsackovali paaanu bohu za chrbtom,ze tu su len lisky a srnky a my 😀 😀 ämne to neva ja som si rychlo zvykla,a aspn je tu nejakee zoo zadara 🙂 a hlavne ked je po kolena snehuu este ze mi drahy kupil take vysoke cizmy 🙂 hlavna asfaltka je od nasho domu 600m hore kopcom tak sa treba brodit niekedy ako bociany 😀 😀

renka9
autor
12. mar 2010

doseti, akych mas peknych chlapov doma 😉 😉

eya
12. mar 2010

iwuska ved na fotkach vyzeras super,aj babulky mas zlatee 🙂

jalao
12. mar 2010

Haslerka, no to by som ti mohla ti kila ukazat, nemysli si...ja mam vyhodu aspon v tom, ze som vysoka...ale po zime mam fakt kg navyse. Zacala som chodit aspon plavat, aspon raz do tyzdna by som chcela, tam mam svoj klud a nikto ma nerusi, plavam si svoj kilometer a idem znicena domov... 😉 😉 , ale urcite to nestaci...Iwus, tak co ty navrhujes? Predstavujem si nieco take, aby som sa mohla normalne najest a ani moc nenamahat 😀 😀 😀 😀 Obavam sa, ze take este nic nevymysleli... 😎
Renka, vcera som ti este k domceku pisala popoludni, ale uz si asi nedocitala...
Eya...ja by som bola smutna byvat takto separe, ja mam rada davy 😝 😝

iwusska
12. mar 2010

eya dakujem 😵 ale na tvoju postavu sa nechytam 😖 ale od decembra som zacala poctivo cvicit, tak uvidim, ci sa dostavi ziadany vysledok 😵
a pristupovu cestu k domceku mate aku?

eya
12. mar 2010

dobre babenky idem sa ja ta skotulat tym kopciskom, volajako ten cas letiii, aby mi bus nezdrhol 😀
lebo este sa tu zakvakocem a budem utekat za autobusom 🙂

prajem vsetkym pekny den