Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
5. júl 2009

aduli, kremesik si aj ja dam...mnaaaaaam

renka9
autor
5. júl 2009

aduliik, davaj pozor!!! 😨
ja som robila rychly hrncekovy kolacik, co sem hodila zuzadlo...fasa, 5 minut roboty ma to stalo, v tomto horku staci bohato... 😉

hasleerka
5. júl 2009

ahojte ... no my sme doma, lebo tu prší ... čo robkáte?

emily333
5. júl 2009

ja som prave vstala a vyzera ze bube burka

hasleerka
5. júl 2009

no u nás už búrka prefrčala tak sa ideme vychystať von ... práve tu straší dáka jožkasisi vedla v diskusii ... to je hrozné

aadula
5. júl 2009

tak posielaaaa, ale chytajte, aby ste sa neupaplali 😀 😀 😀

u nás bola tiež búrka..od jednej to tu búchalo, trieskalo..pršalo..asi pred hodinkou prestalo a volala som s Paťkou a že v Štúrove neprší 🙂

hasleerka
5. júl 2009

adulka, posielaš ten kremešík ... mnam aj ked by som nemala ... som sa fukla do tej témy že chudneme seriozne , normálne aj sladkosti obmedzujem a snažím sa málo papať ... len uvidím dokedy vydržím 😀 😀 😀 , bo som už dnes deťom zmlsla perník a lentilky 😀

emily333
5. júl 2009

hasli jeden mozes sak viac sa nam aj tak neujde 😵 renka tiez piekla no uz nam asi nestihla ponukntut 🙂

aadula
5. júl 2009

veru tak..po jednom vám stačí...to nehovoriac o mne...ani jeden by som si nemala dať 😝 aj ja chcem schudnúť...ideme hromadne?

emily333
5. júl 2009

no takym tempom ako vcera pred polnocou jest gulas asi urcite schudnen 😀

aadula
5. júl 2009

rýchlo sa ešte núkajte, bo ide k nám návšteva a do večera nič neostane 😀

Samko robí akurát poriadok...celá som šťastná, že zas tu nebude poriadok 😝

marcela79
5. júl 2009

Ahojte moje žienky... 😀 Trošku sme pracovali na stavbe, keďže manžel dostal dovolenku, tak som na vás nemala čas... Všetko som nečítala, ale čo to emily, zlomená ruka? Adulik, a ty čo robkáš?

zuzadlo
5. júl 2009

ahojte hviezdy 🙂

reni, som rada,ze si pouzila receptik, snad aj chutilo 🙂 ,ja to takto v lete velmi casto robim
adulikpre boha,davaj pozor a uz radsej sedkaj
emily,ty im len pekne povedz ,nech ti tu dlahu skratia

ja som ukecala detsku sestricku ,nech mi zajtra vezme krv,lebo ta moja doktorka sa ma pytala na co to chcem 😠 😠.uz mi ide na nervy,hladam si inu

emily333
5. júl 2009

ahojte aj my sme mali navstevu svagrinka chcela aby sme ju odviezli do BB no ma smolu ked mna uvidela a mm jej povedal ze on nestiha bo ma zakazku tak ma dievca smolu 😀

zuzadlo
5. júl 2009

no halooooooooooooo,emily,som tuuuuuuuuuuuu,mozes pisat aj jednou rucko pomaly,ja stiham citat 😀 😀

emily333
5. júl 2009

zuzi si zlataa 😵

zuzadlo
5. júl 2009

emily,ako inak 🙂 🙂

zuzadlo
5. júl 2009

a ako rucka? zelam skore uzdraveni

emily333
5. júl 2009

dakujem ale mi to sem tam trpne alebo ako by mi nieco tahalo od malicka az po laket 😠

zuzadlo
5. júl 2009

emily neboj, viem ake to je ked si obmedzena ☹ ,je to des,ale ja sa musim pochalit,dnes som po troch rokoch navliekla lenke suknicku 😀 ,taka bola pekna 🙂 ,ked budem mat foto,tak hodim

emily333
5. júl 2009

ok slecna nerada nosi suknicky? 😉

zuzadlo
5. júl 2009

to mas pravdu,ale dnes som povedala aj muzovi, ze jej ta sukna ani moc nepasuje,lebo je to cely chalanisko 😀 😀 😀 ,chodi ako keby niesla sudy 😀 😀 a od septemra ide do skoly a povedala mi , ze chce chodit na karate ☹ ,mylne som sa domnievala , ze na tanecnu ☹

hasleerka
5. júl 2009

ahojte ... tak už klábosíte?

zuzadlo
5. júl 2009

ano,klabosime 😀 ,ahoj hasli8

emily333
5. júl 2009

hasli vyslo nam z roboty 😀

zuzadlo
5. júl 2009

hups,akosi sa mi tam k tebe priplietla 8 🙂

zuzadlo
5. júl 2009

a kde su ostatne klabosnicky?,ja tu o chvilku nebudem ☹

emily333
5. júl 2009

zuzi nic v zlom alew asi cakaju kedy oddides 😀 ale nie robim si sranduu asi este uspavaju ratolesti 😵

hasleerka
5. júl 2009

emily čo ti vyšlo z roboty ... asi mi niečo nedochádza, dáka som z toho tepla unavená

andreah70
5. júl 2009

ahojte, klábosníčky 🙂 😉
Som nejaká zničená, niečo na mňa lezie.........včera sme boli na didžine pri jazere do 2 ráno, asi som nachladla, nechutilo mi moc piť a to bola asi chyba 😀