Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
23. nov 2009

Bodecka....keby si videla ako som tam rastla...ked vsetko vedel, co od neho chcela 😵 😵

Adi...mam sice vyse roka cas, ale ze mam zacat teraz uz hladat....najlepsie by bolo, keby mal clovek znamosti, ale zial, v skolkach nemam ☹

aadula
23. nov 2009

cicuš, som počula, že maminky čo majú deti ako my..v niektorých mestách už na jeseň škôlku na ďalší rok zajednávali a to je v podstate zápis do škôlky až na jar....a tam kde ti chodil Filipko ..tam ho nechceš dať?...Keby si bývala tu, tak by som ti vybavila 🙂

aadula
23. nov 2009

ideme trošku von, hádam aj na tú burzu zablúdime ešte papa

cica13
23. nov 2009

Adi...tam kde chodil Filip mam daleko, to sme vtedy u maminy byvali....ale ak nenajdem, tak skusim tam, ved ma tam poznaju 😉

renka9
autor
23. nov 2009

ahojte , ja len kuk a letim do roboty 😉

emily333
23. nov 2009

ahojte no kde ste vsetky ? idem vam povedat ze Janko dnes prisiel poobede zo skoly busom a mal oci namalovane na sivo a este bu dievcata aj linky porobili som nevedela ci mam kricat abo plakat ☹

lilu18
23. nov 2009

cicuuus///cmuky cmuuuuuuk//malemu cmucikovi a neboj a MS najdes ved je sikulko iste ho zoberu.

Emily 😀 😀 😀 smiat sa treba,ved ta chcel rozosmiat 😀 vidis ako ho tie dievky lubia 😀

lilu18
23. nov 2009

lacho vypadol ☹ 😔

emily333
23. nov 2009

to vsetky superstarujete? ☹

aadula
23. nov 2009

moja dcéru tu oplakáva Denisa 😀

lilu18
23. nov 2009

emily uz nie 😉

aadula
23. nov 2009

náš malý zas nechcel zaspať...kričal..čiči ne...a ukazoval nech ho vezmeme von dverami...nakoniec zaspal v obyvačke na mm pleci...ja neviem do kedy toto ešte potrvá..zajtra chcem kúpiť očistec a ten ešte vyskúšam 😖

lilu18
23. nov 2009

adulka ☹ ☹ ☹ co je cici?/

aadula
23. nov 2009

lilu 😀 haji

aadula
23. nov 2009

my tak hovoríme, že haji čiči ..spinkať 🙂

cica13
23. nov 2009

Lilusik dakujem za cmucika...bude to tvrdy boj s tou skolkou ☹

Aduli...co je ocistec?

aadula
23. nov 2009

cicuš to mi radila jedna maminka..je to taká bylinka..v tom ho skúsim vykúpať...možno ho to ukľudní ..teda pevne verím ...

lilu18
23. nov 2009

cicus ale bude dobojovane iste tak ako vy chcete

adulka//jaj/tak nechcel spinkat a si povedal ze nie..zlaty,mozno nebol unaveny..a nemyslela si cistec??

cica13
23. nov 2009

Aduli...vyskusaj...ak pomoze, tak by mohla aj Lilu skusit Vivku...kvoli tomu sprchovaniu 😉

aadula
23. nov 2009

lilu čistec to je? však vypýtam v lekárni..hádam dajú tú správnu bylinu 😀 vidíš..ani to správne neviem..som mala toto nejak zatoto v hlave 😀 😀 len keby už niečo zabralo 🙄

lilu18
23. nov 2009

cicus si zlata,ale ako viem to sa musi v tom okupat a vivi ma prave problem vliezt do vane ☹

emily333
23. nov 2009

babenky lucim sa idem haji zajtra rano skola 😉

cica13
23. nov 2009

Lilusik, ale s novymi hrackami do vody to snad pojde 🙂

aadula
23. nov 2009

lilu kamoškyna dcéra mala roky problémy s umývaním vlasov...je taký ročník ako moja Paťka a doteraz si nerada umýva vlasy..ale sa pamätám, že ked bola malá..tak to bola hotová groteska u nich ...

dobru nocku mamuľky..zajtra idem ráno už do práce 🙄 tak nech sa trochen vyspím

lilu18
23. nov 2009

emily este ani nie si tu a uz odchadzas?? 😕

adulka//tusim sa to vola cistec..popytaj sa

cica /este som neskusila tu novu hracku..zajtra

lilu18
23. nov 2009

dobru nocku babenky 😔

doseti
23. nov 2009

ahojte,áno je to čistec lesný,mám ho doma,je to v sáčku a stálo to 2eurá
to sa dáva aj malým deťom ked majú zočí(urieknutie)

tatolu
23. nov 2009

hasli, vďaka 😉 . Maminka si chce splniť sen a vycestovať za prácou 😉

Nestíham vás čítať. Ja to však raz doženiem. 😔

hasleerka
24. nov 2009

dobré ránko a vari som tu ja prvá???

baba77
24. nov 2009

cavko poraditemy gde najdem gde je tema o lindaxe to jest hobnout?