Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
2. jan 2010

Hasli, sadni na sanky a docvalaj , este aj take uzliky syrove korenene mame

Hasli, co snezik? Drzi sa?

hasleerka
2. jan 2010

cica kukám z okna, zatial tam je ... dúfam, že aj zajtra, nech sa tatino ide zajtra s babami vyblázniť ... ja budem aspoň v klude variť ... a treba mi aj žehliť ☹

hasleerka
2. jan 2010

lilu super že si sa pridala k akvaristkám 🙂 🙂 🙂

hasleerka
2. jan 2010

no ništ kočeny idem ja pomaly haji, však zachvíľu bude treba vstávať 😀

aadula
3. jan 2010

ahojte 🙂 si dávam kávičku, tak som nakukla a dočítala vás 😉

ciculi, mňam oravská korbáčiky aj ja mám rada, keď príde mm teta z oravy..tiež vždy donesú, potom mám plné zuby syra 😀

hašli, nie je to z radiatorov...cítiť normálne pri okne ako fúka ... a tie fotky som zahliadla hneď ako som na MK vošla..boli prvé vo fotoalbumoch 🙂

hasleerka
3. jan 2010

adula a ako to máš v iných miestnostiach ... ja som bola včera schválne kuk v kuchyni či sa hýbe zaclona a nezdala sa mi ... a potom ked prestal v detskej kúriť riadiator aj záclona sa prestala hýbať ... ale pokial to cítiš ty rukou, tak to je jasné, to daj určite reklamovať a hádaj sa do krvi lebo ja sa tiež zase kvoli plesneniu okien

lilu18
3. jan 2010

herecky ako//? mame tvarohovo hrozienkove rezance 😵 nukajte sa..i ked tie oraske korbaciky by som radsej..mnam

cica som ti pisala ze bude sneh..vidis sybila 😀

hasler..no sice som tam kuk ale som z toho blb 😀 😀

adulka//reklamuj,neodkladaj..si si tusim pokecala s mm 😀 uz centruje pracku a nadava ako... 😀 😀 😀

doseti
3. jan 2010

ahojte,my máme dnes kačku,mňam,mamina pečie,ale mm to neznáša tak neviem čo bude jesť,či suché rožky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ?
aj vy máte takýto problém?...alebo nie

keď sa dopečie tak naložím,zatiaľ pa-pa

doseti
3. jan 2010

korbáčiky aj ja lúbim 🙂 ale údené nie 😒
pojedli sa na silvestra,tak sme bez...na sucho... ☹

lilu18
3. jan 2010

my sme uz kacku dojedli 😀 zeby som okostovala tvoju??

mm zje vsio co jeho nezje..ziaden problem 😝 😀

hasleerka
3. jan 2010

lilu musíš im čistiť akvárko, v akvárku klikneš na kefu a čistíš, vedľa máš flašku s krmivom, klikneš a krmiš, jedlo ti pošlem ... klikni si na truhličku a dá ti peniaze, za tie sibudeš kupovať rybky ... vlavo dole je ešte domček /store/ tam siich kúpiš ... a potom otvor akvárka všetkým priateľom, vyber truhličky a vyčisti imich, to ti nabiehajú body

lilu18
3. jan 2010

jooj hasli..pomalyyyyy ..IP 😀

lilu18
3. jan 2010

ok inokedy vysvetlis..ideme kamoske tak mozno kukaz veceer..pekny den 🙂

aadula
3. jan 2010

hašli, už sme reklamovali 2x 😠 a vždy nám to okno padne, to preto, že nám ich nahádzali.... 😠 😠 , ale 5 rokov je záruka, ich problém>...budeme ich volať ked aj každý mesiac

lilu 😀 áno popísali sme trošku 😀 a vycentroval?

u nás sú pečené zemiačiky s vyprážaným syrom 🙂

lilu18
3. jan 2010

adulka... 😉 ze vycentroval,uvidim ci bude skakat 😵

idem sa uclovecit..papa

hasleerka
3. jan 2010

lilu peknú zábavu a večer zavolám ... adula ako že vám ich nahádzali???

aadula
3. jan 2010

hašli, mali prísť niekedy doobeda, ale keďže ešte niečo v ten deň dorábali, prišli k nám pred druhou a o šiestej už odchádzali..a to dávali okná do troch izieb...v obyvke sme už balkonové mali ...tak uznak 3 okná vymeniť 4 hodiny mi príde fušerské..keď inde robia takmer celý deň do trojizbového bytu

iwusska
3. jan 2010

ahojte 😉
tak cicuskovci prave odisli, mi bude smutno za nimi 😢 😢 😢
vidim ze kacicka je v kurze 😀 ja som ju robila na prvy sviatok vianocny 😝 😝 😝
korbaciky este ostali, tak sa nukajte ktore lubite 😵

hasleerka
3. jan 2010

tak to máš pravdu adula ... u susedy robili tri okná asi od 12 do šiestej

iwus ideme k tebe zase ktosi na striedačku aby ti smutno nebolo ... robíte také chute s tými korbáčikmi, že zajtra si idem kúpiť celý balík nití zo zázrivej a sežerem sama 😀 (teda vás samozrejme ponúknem)

iwusska
3. jan 2010

hasli 😵 😵 😵 tak nech uz si tu, cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 a korbaciky zi Zazrivej su fantasticke 😝 😝 😝 😝 u vas ich normalne dostat v obchode?

aadula
3. jan 2010

hašli a ty si skončila z prácou? či máš voľno?

iwuška, tak ste už sami? ale určite sa zas čoskoro stretnete 😉

hasleerka
3. jan 2010

v obchode nie, to ich tu jeden pán predáva, to už je taký náš kamarát, bo Zuzka s ním furt klábosí ... už jej koľkokrát dal aj len tak korbáčik ... asi mu to dobre ide, bo si kúpil aj domček pred prior ...

cica13
3. jan 2010

Cafte banda, tak uz cestujeme naspat do nasho velkomesta, ideme celu cestu iba 50tkou, lebo nam husto snezilo a chytili sme aj odhrnac pred nami, tak ideme v kolone...
Filipovi je hrozne smutno, ze odchadzame prave ked nasnezilo a stale snezi.

Iwusik, aj nam bude smutno...:(
Este nie sme ani v Ziline a cmucik je uz vyspaty.

hasleerka
3. jan 2010

adulka robím, len mám voľno ... no cez leto hádam dáme nejaký predlžený víkend ... každá dá nejaký nápad a vyberie sa

cica13
3. jan 2010

Hasli, blizime sa k Povazskej...🙂 budem ti kyvat!

cica13
3. jan 2010

Hasli, uz sme vas presli, som ta vyhliadala a teba nikde...:(

emily333
3. jan 2010

ahojte tak uz som tu dufam ze tu nebudem sama 😉 vcera sme boli na disce ale nebolo dobre DJ same techno pustal a tak sme dlho neboli u nas fuci od vcera ako na sibiri juujj kosa riadna 😠

hasleerka
3. jan 2010

cicuš tancovala som pri žehličke 😀

zuzadlo
3. jan 2010

kuk,je tu niekto?

cica13
3. jan 2010

Hlasim sa este stale z cesty, pred chvilou sme vyrazili z TN, sme sa tam zastavili u kamosky nakrmit Davida, lebo uz vykrikoval v aute Haaaam...🙂