Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
1. mar 2010

dam si vinko ma nasa mamina ridne vytocila asi ma depky a na mne si vylieva zlost nic jej nebolo dobre a nic sa jej nepaci ale uz si mohla zvyknut ze si robim uz 13rokou ako ja chcem 😀 😀

hasleerka
1. mar 2010

tak emily nazdravíčko ... ostatné sa zatial nepridali ... maminu to prejde, ani moja si akosi nemôže zvyknúť, že si robím po svojom a už si nedám kybicovať od nej

emily333
1. mar 2010

čin čin 😉 ine jej neostava len si zvyknut 😀 asi pojdem do hajan rano skola a nastastie mame kratky tyžden 😀

lilu18
1. mar 2010

ako vcas som dorazila .. 😀 ulejte aj mneeee

Emily Janko je sikulka len ho chval nech v tom pokracuje a pracovna bude fajnaaa 😀

cecky mozem zemiacky si nahajte 😀 😀 😀 😀

hasleerka
1. mar 2010

lilu tak máš naliate cin cin, hned aj do druhej nôžky aj tebe emily... ja sa lúčim, idem do pracovne, ale asi spať, bo som od piatej už hore ... dobrú nôcku

lilu18
1. mar 2010

dobru Hasli 😔

doseti
1. mar 2010

no do ...tak ja som taký dlhý príspevok napísala a nedal sa mi poslať furt ma na prvú str. dávalo 😒
už sa mi to raz stalo to čo mám vtedy robiť?

a už sa mi to nechce znova písať ☹

andreah70
2. mar 2010

dobré ránko kočandy 🙂 ďalší slniečkový deň pred nami 🙂

emily333
2. mar 2010

dobre ranko aj u nas krasne svieti slniečko 😉

iwusska
2. mar 2010

ahojte 🙂 aj u nas je nadherne slnieckovo a konecne nefuci 😵
andy Nika je kocica s tou ofinkou, asi si musi trochu zvyknut na tych treningoch 😉, aj Misenka nedavno silou mocou chcela aby som jej ostrihala ofinku, ale neukecala ma...a aj Ninka chcela, co sa vsetky tak zofinovali 😨 😀
emily tak to upratovanie po prerabke ti teda nezavidim 😝 ale ked to uz bude hotove, tak to bude super pocit...a Jankovi drzim palce, nech to tak v pohode ostane aj nadalej 😉
moje baby idu obidve na Hviezdoslavov Kubin, moje recitatorky, idu v maminkinych slapajach 😀

bodka13
2. mar 2010

pekný slnečný deň 🙂

včera mi nešiel kôň 😠 😠 😠 😠 stále ma to odhlasovalo alebo hodilo na prvú stranu ☹

iwusska
2. mar 2010

bodecka avooooj, nechala si mi z tych palaciniek? 😝 😵

bodka13
2. mar 2010

ano moja 😀 😀 😀 sú nutelové so šľahačkou a posypané takými farebnými paličkami 😝 😝 😝
...už ti je trošku lepšie?

bodka13
2. mar 2010

http://apps.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fw...

...neviem či to pôjde 😕 ...ale dobrééééééééééééé 😀 😀 😀 😀

bodka13
2. mar 2010

neejde 😢 😢 😢

ešte raz

https://www.youtube.com/watch?v=bWoihIiD8CE
iwusska
2. mar 2010

bodecka ty si pokladiiiiik cmuk 🤐 dakujem su vynikajuce 😝 😝 😝 😝
oproti vcerajsku sa moj stav ani neda porovnat, je to o 100% lepsie, pomohlo to chrochtanie pod perinkou 😀

iwusska
2. mar 2010

ta korytnacka nema chybu 😀 😀 😀 😀

bodka13
2. mar 2010

niečo pre naše dudlíkové dietky 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=xd12hR68sWM
doseti
2. mar 2010

no bodka s dudlíkmi je to ako s nočníkmi...nie a nie odučiť 😝
akurát som včera písala čo mi nechcelo odoslať,že najst.syn mal cumel do 1roka,stredný do 2.5 a malému miláčikovi akosi teraz začína chutiť...ked ho vidí už aj pýta...našťastie má len pri zaspávaní,ked zaspí už aj beriem 😀

hasleerka
2. mar 2010

awojte ... iwus a čo ti bolo, ??? som asi prehliadla ...

doseti
2. mar 2010

aadula ja už tiež učím Tinka na wecko cikať,ale nechce tam sedieť 😒
Dominika som dávala na nočník ako začal sedieť.ešte si ani neuvedomoval,že sa vycikal a ked mal rok a pol tak mal už len na spanie plienku,je pravda,že sme mali s mm viac času(a energie)naňho,ale on bol celkovo taký šikovný...postavil sa v 8 mesiacoch,chodiť začal v10-tich,ale vôbec neliezol po štyroch 😉

Sebko ten mal do 2rokov plienku no a pri Tinkovi to nevidím ružovo 😀 ten si robí čo chce a je dosť tvrdohlavý 😝

takže môj názor čím skôr začať s učením hoci dr.tvrdia,že až od 18mes.si to dieťa uvedomuje,ale podľa mna je to na prd,lebo môj mi už ukáže aj povie pokakaný...ale už je neskoro ☹ a na záchode sa mu moc nepáči 😠

doseti
2. mar 2010

ja obedíkujem pri pc 😀 francúzske zemiaky a šošovicová polievka 😀 len kyslé uhorky došli 😒 musím kúpiť 😒

večer mi to blbne tak musím teraz pokukať 🙂

andreah70
2. mar 2010

doseti s tým odúčaním máš asi pravdu aj ja som dávala obidvoch od 7-8 mesiacov na nočník a Nika sa mi pýtala ako ročná a v 1,5 roku nemala plienku ani v noci a Dominik sa začal pýtať asi v 15 mesiacoch a v noci bol bez asi od 1 a 3/4 roka...............len je pravda že dnešné detičky majú pampersky v ktorých necítia že sú mokré, tak to ide asi ťažšie................ja som si pri Nike papierové skoro nepoužívala, bolo ich ešte málo a boli hrozne drahé a pri Domkovi som ich už používala viacej, ale nie stále.

Nebojte sa kočenky oni sa to naučia 🙂 niektorý skôr niektorý neskôr 🙂

iwuska si chorá?

bodka pekné 😀 😀 😀

iwusska
2. mar 2010

andy hasli mam dost neprijemny zapal dutin, ktory sa mi vlecie uz druhy tyzden, je to dost bolestive a neprijemne, vcera som si nasadila ATB a dnes mi je omnoho lepsie 😵
a co sa tyka tych plienok, tak podla mojich bohatych 😀 skusenosti najstarsie dieta sa vzdy odnauci ako prve, u nas je to presne matematicky postup 😀 Ninka uz ako 1,5 rocna nemala plienky ani v noci, Natalka ako dvojrocna / skor som ju na nocnik nedostala / a Misenka ako 3-rocna

doseti
2. mar 2010

andy ano aj D mal 7-8 mes. ked začal...a všetci 3 mali pampersky...som povedala,že počkám do 1.5 r a beriem plienku...no a už je 8 dní po ...funuse 😀 minulý týžden mu mm dal slipy,taký bol chutnučký v nich,ale len pol hodinu kým sa nedočúral 😀 😀 😀 ...no musím pritvrdiť 😉 som lenivá ☹

bodka13
2. mar 2010

tak u nás postup pri odúčaní od plienok asi rovnaký ako aj inde 😉 ...Martin bol na nočníku asi od kedy vedel sedieť,takže do plienky odvtedy iba cikal a to "druhé" 😀 sme vždy vystihli...no a David do 2 rokov nočník ignoroval,iba ho prenášal z izby do izby,no posadiť sa nám ho tam nepodarilo 😠 😀 ...ale zase ich musím obidvoch pochváliť ako oslávili 2 roky tak sme beho týždňa nemali plienku cez deň a o dva týždne ani v noci 😵 😵 😵
...a s dudlíkmi sme bojovali iba u Martina - mal do 3 rokov,zahodil ho až keď začal chodiť do škôlky aby sa mu detičky neposmievali 😉 a David nedudloval,pri ňom sme nemali ani fľašu 😵 😵 😵

doseti
2. mar 2010

a ešte je sranda,že ked sme na nákupe a prídeme ku plienkam tak mm povie,že plienky už nekupujem 😀 😝 😀

doseti
2. mar 2010

dominik mal úraz na jazyku ked mal rok takže cumeľ ee...mohla som mu ho dať po zahojení,ale sme sa s mm zhodli,že už mu ho nedáme ked ho nemal celý týždeň ☹

idem od vás už mi prídu za chvíľu úlohy 🙂 idem si dať kafe ešte 🙂

hasleerka
2. mar 2010

tak nám nočník slúžil na hranie, mne ani jedna nechcela na nom fungovať, som sa mohla aj na hlavu postaviť ... jedna donho hádzala lpotičky a skákala, druhá ho na hlave nosila

andreah70
2. mar 2010

Iwuš maroduješ, alebo trpíš v robote?

Bodka ja sa na dudlíky vôbec nepamätám dokedy ich mali , len viem že sa odučili tak že ich hodili na chate do ohňa ale v koľkých rokoch to bolo, to neviem 😀 ale nebojte do školy ešte nechodili 😀 😀