Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
15. júl 2009

lilu, tak na to potom kašlem, však do zahr. neideme...len oni si tie služby hádžu ako oni chcú a nie ako zákazník žiada 🤐 a na kupku s Vivi by už bolo fajn...ona je už rozumnejšia...ale tak aj v saminovom veku tam boli poslušné deti ..to len ja mám malého červíka 😝

aadula
15. júl 2009

cica sprcha už bola a žaba stále sedí na hrudi... hádam to do rána prejde... asi som aj unavená...mala by som ísť spať..len v tomto teple by bolo najlepšie si ustlať na balkone...a akurát slintám...ma napadol ten chlebík iwuškyn mňam 😵

lilu18
15. júl 2009

hm,mne sa to v pandorfe siklo 😀 tiez si myslim ze by sa jej na kupku pacilo,co uz ked tu ziadne nemame ☹ konecne nech dorobia balkon a vytiahnem bazenik

emily333
15. júl 2009

ahojte ja som sa pred chvilkou vytopila z umyvackou dala som namisto tabletky Jar a ono to umylo ale ta pena vsade tak dom poplach janko oplachol riad a mm umyval podlahu 😀 penu som este nechala v umyvacke neskor skusim preplach. aj som si to pofotila

aadula
15. júl 2009

lilu a koľko sú jazerá od vás? je to ďaleko?

emily, to sa stáva 😉

lilu18
15. júl 2009

neviem aky ma iwus chlebik ale tiez som dostala na chleba chut/som si dnes v dm kupila ten raznz alnatura a mam aj mladu cibulku//date si??len potom asi nebude tutumutu 😀

lilu18
15. júl 2009

emily co si zalubena 😀 😀 😀

aadulik//asi 2km

aadula
15. júl 2009

lilu ...hádam nič nepokazím ak prezradím aký 🙂 že okrúhli...odrežeš vrch ..vydlabeš a do toho plnka ide len neviem presne čo všetko a to čo vydlabeš sa pečie...slintááááám ...ale aj cibuľku mám radaaaa

cica13
15. júl 2009

Boze, mna tu slahne, zacinam normalne lutovat, ze som tu zostala...
Kazdy vecer sa tu cumi iba telka, uz davno dohrali clovece, ani sa mi za nimi dole nechce. Pritom je tu obrovsky dvor, vysoke ihlicnany, ze sa clovek citi ako v lese, je tu gril aj ohnisko aj drevene sedenie, ale oni musia vsetci pred telkou sediet, grilovali sme iba ten vecer, ked sme dosli.
Tu je asi pre nich velky problem zalozit ohnik a sediet a popijat pri ohniku...:(
Juuuj ako mi tu chyba manzel,ten by aspon nieco vymyslel...

emily333
15. júl 2009

lilu nie sprostaa 😀 mam uz iba jednu tabl. a tu som si nechavala na flase .ta sadra mi riadne zatemnuje mozok 😠

aadula
15. júl 2009

lilu a nechodievate sa tam kúpať? my to máme tiež to kupko asi tak 4km

aadula
15. júl 2009

ciculik ..už vydrž ... a zajtra ich presvedč nech opekáte...veď aspoň komáre nebudú štípať pri ohníku ...mňa by asi tiež piclo keby sa len tak večer sedelo...asi by mi tiež mm chýbal... Ono to je asi iné keď niekto chodí do roboty a chce si oddýchnuť, mať večer kľud..a hlavne asi starké že?..ale my ženy na MD potrebujeme činnosť na dovolenke keď vypadneme z domu

lilu18
15. júl 2009

cicus ☹ dobehni,nieco otvorim a moyme na tom nasom pracovnom balkone posediet

emily//som myslela ze ruku mas v sadre nie hlavu 😀

adulka//chodili,ale s malou sa tam sama bojim,predsa su to jazera a kupe sa tam vselico a este aj cesta je strasna tie 2km su po hlavnej kde aj naklad.auta frcia 😠

aadula
15. júl 2009

lilu zatepľujú vám? nejak som nepostrehla.... Nám sa na balkonik zmestí tiež len taký malilinkatý bazenik 😀

lilu18
15. júl 2009

adul//nepostrehla? 😀 ved zatepluju uz 10m 😠 na nervy 😠

lilu18
15. júl 2009

my mame velky balkon,zmesti sa taky stredny ani nie velmi velky ani nie malinkaty 😀

aadula
15. júl 2009

lilu 😀 ja som teda pozorná že? 😝 našim tearz začali 13 posch. pred 3t. a už jednu stranu skoro majú hotovú...

cica13
15. júl 2009

lilusik, vam este stale robia barak? Nejako dlho...

Ja som tusim radsej mala u Iwusky ostat.
Dufam, ze sa zajtra uz podari tatulovi dojst, sice odisiel len vcera, ale veeelmi mi chyba...:(

lilu18
15. júl 2009

asi sme nemali stastie na firmu ☹ aj pracovnu komisiu poslali na nich aj sa rozmysla nad odbor.odhadcom//len kto sa bude po sudoch vlacit? ☹

aadula
15. júl 2009

dobru noc vám všetkým, som totálne unavená z toho tepla..som zvedavá ako budem zas v noci spať 😅

lilu18
15. júl 2009

cica ☹ to ti tam je asi strasne smutno ☹ prinesiem ti coko?orieskovu?? 😲

lilu18
15. júl 2009

adulka dobru 😔 tiez pomaly idem 😔

hasleerka
15. júl 2009

ahojte, ja len hlásim že som OK, ale nestíham ... máme tu malú susedku, baby ešte vyvádzajú ...
my pôjdeme na kupko konečne v piatok, len dúfam, že zrovna nezačne pršať ... pa dobrú nôcku

renka9
autor
15. júl 2009

ahojteeee 🙂

lilu, aj ja chodim k vam na jazera, uz sa tam tesim, 😉 😉 😉
chodim tiez s malymi sama, ved to neva 😉 , MM sa nekupe, nemoze na slnko, tak som s nimi stale sama. My ideme na kruhaci okolo lidlu, neviem ako sa to tam vola, ale cesta je OK. Ci ty chodis na bicykli, ked sa bojis?
A voda je tak super, cista, chodime tam radi, Angelika tam zbiera vzdy kamienky...
niekde som citala, ze takato voda je lepsia ako na kupku, kde sa v malom priestore kupe vela ludi 😝
ako sa vsetky mate? ja mam opat 12-tky, v robote im uz sibe, ide nam to vstkym na nervy 😠

cica, lutujem ta, vyzen to von 😠

emily333
16. júl 2009

dobre raknko sapachtošky 😉 tu je sparno od rana

iwusska
16. júl 2009

ahojte babulky 😵 😵 😵 tak ja sa vam musim dnes pochvalit, Misenka uspesne absolvovala prvu noc bez pamperky 😵 😵 😵 som sa stale budila a kontrolovala ci nie je pocikana a nic 😀 okolo jednej sa posadila v postielke tak som ju zobrala na WC-ko a pekne sa vycikala a spinkala do rana, joj tak sa vytesujem ako sme to zvladli 😀 ale ked si predstavim ze Ninka v jej veku uz nemala pamperku 1 a 1/2 roka a Natalka vzse roka tak mi je smiesno 😀 😀 😀
cicus ved som ti hovorila ze mas ostat, vies ako by nam bolo dobre? no uz to nejak vydrz, dnes ti pride drahy a mozno aj vankusik vyskusate 😀 😀 😀
adulka ked dojdes tak ti ten chlebik spravim 😉

iwusska
16. júl 2009

emily cav, ja som tu mala byt prva 😀 😀 😀 len som dlhsie pisala 😀 😀 som rada ze sa palcek umudril 😉

emily333
16. júl 2009

iwus ninka aka sikovna je uz to bude lepsie a lepsiee 😉

iwusska
16. júl 2009

neviem ci si nemyslela Misenku 😀 ale aj Ninka je sikovna

emily333
16. júl 2009

😀 😀 veru malo byt Mišenka 😉