Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
15. aug 2009

😕 renka čo sa stalo?

renka9
autor
15. aug 2009

nechcela som vas napinat, len som sa zacitala do inej temy 😅

dedko nam pomalicky odchadza ☹ ☹ ☹

ja viem, 86 rokov je krasny vek...ale....... 😢 😢 😢

nemozem ani pisat.... 😢

zuzadlo
15. aug 2009

reni,je mi to naozaj velmi luto,ak by som mohla tak urobim co sa da,ale nezostava nic ine,len sa s tym zmierit,viem, ze sa to lahko povie,ale prezila som si a viem co to je, to mi ver,keby sa ti dalo akokolvek pomoct,tak to spravim

bodka13
15. aug 2009

renka 😔 je to smutné ,ale dožil sa veľmi krásneho veku 🙂 ...aj mne vlani zomrela starká-mamina mama-mala 85 rokov...mala som ju veľmi rada a stále spomínam čo všetko som u nej na prázdninách zažila 🙂

idem od vás dievčence...dobrú noc 🙂

aadula
15. aug 2009

halo halo je tu ešte niekto? som sa bola vonku prejsť trošku 🙂

aadula
15. aug 2009

reni, ☹ aj mne je to ľúto, tiež mi jedna starká umrela pred 5r., ale spomienky ostali a často si spomeniem 🙂

netmona
15. aug 2009

ahojte,,ste tu ešte

renka9
autor
15. aug 2009

ja viem baby...dakujem.... 😔
len je to strasne, ked vidim, ako je zo dna na den horsie a horsie. Vcera spadol, a dnes nevedel sam ani prejst, ba ani sa postavit z postele... no nevladze ani rozpravat...slabunky, nic nechce jest... ☹ ☹ ☹
sory, ze som navodila taku pochmurnu naladu 😔

aadula
15. aug 2009

renka a už je doma? či v nemocke?

renka9
autor
15. aug 2009

uz je doma, ked sme boli na dovce tak ho pustili domov....dozit....

aadula
15. aug 2009

renka, to sú tvoje pocity, nemusíš sa za to ospravedlňovať... že pochmúrnu náladu

renka9
autor
15. aug 2009

OK, dakujem...
idem si lahnut, zajtra ideme na put do vedlajsej dediny, a poobede idem s deckami do Senca do Aquaparku - MM dostal z roboty pernamentky od ROH, tak ideme to vyuzit, ale nejak nemam nato naladu....
dobru nocku 😔

aadula
15. aug 2009

si to tam užite 🙂

ja som sa poobede vyspala a teraz sa mi nejak nedá spať 😝 a tom sa aj aj prešla vonku a nejaký ten drink dala a oči otvorené dokorán 😕 😀

zuzadlo
15. aug 2009

no adulik ani nevrav,ja som na tom podobne ☹ ,uz som zavarila dokopy 50 flias a dala si aj popri tom s mm drink a akosi sa mi nechce spat

reni,nemusis sa ospravedlnovat,je to v pohode,ved na to smke tu,aby sme podporili jedna druhu,ale ma naozaj pekny vek dedusko,len si to tak velmi nemozes pripustat

aadula
15. aug 2009

zuzi, si ma potešila, keď som tvoje meno v téme zbadala 🙂 ja som chcela kečup dnes robiť, ale som sa na to nejak ..too..vyflákla..možno zajtra..

zuzadlo
15. aug 2009

adulik a preco som ta potesila? 🙂

aadula
15. aug 2009

som sa začítala do jednej témy .. rozoberajú tam to čo bolo v správach, že dnes cirkev poslala list a že sa čítal v kostoloch, že je nemorálne umelé oplodnenie, že si majú deti tí čo nemôžu mať deti adoptovať 🤐

aadula
15. aug 2009

no zuzi, že tu nestraším sama 😉

zuzadlo
15. aug 2009

no tak to nekomentujem 😒

aadula
15. aug 2009

zuzi ani ja..len som sa začítala.., ale musela som vycúvať odtiaľ

aadula
15. aug 2009

a čo si zavárala dnes?

zuzadlo
15. aug 2009

aj ja som krestanka ,aj ked do kostola nechodim pravuidelne a tiez nie ze odsudzujem interupciu ,ale preferujem ochranu,ale tiez sa mi stalo ,ze pocas antikon.som otehotnela a musela som si to dat prec,pretoze mi bolo povedane,ze na 90 percent to bude postihnute a to naozaj neviem ako by som zvladla dve male deti a plus este jedno tazko postihnute,nechcem sa nikoho dotknut,to naozaj nie,ja len obdivujem take mamicky,ale uz ked som rozhodla pre interupciu,tak kazda sestricka pozerala po mne ako po vrahovi,ale predsa som mala antik koli tomu,ze som uz dalsie dieta nechcela a predsa sa stalo ☹

zuzadlo
15. aug 2009

ale ja odsudzujem zeny ktore na to nedbaju a maju jeden potrat za druhym a je im to jedno,to nie je zodpovedne,to naozaj odsudzujem

zuzadlo
15. aug 2009

a co som zavarala? zavarala som rusle,leco a opat baranie rohy,chilli papriku,alma papriku a feferony-taky mix 🙂

aadula
15. aug 2009

zuzi ... môj názor je ten, že každý má právo rozhodnúť sa sám ... nemám rada keď silou mocou chcú niekoho ovplyvniť..nech je to ktokoľvek, či cirkev ..či niekto iný

sa rozlúčim, aby som tu pyžamovú párty nezačala zas chystať 😀 papa

zuzadlo
15. aug 2009

to aj ja ale poznam vela zien ktorym je to jedno ,nemaju ziadnu ant a potratov spusta,ale naozaj to je tazka tema a radsej sa jej vyhnut,to nie je nas problem 🙂

tak papa adulik,ja tu este budem akosi sa mi nechce ist vdo hajan

emily333
16. aug 2009

dobre ranko vcera som tu uz nestihla prist od kamosky som prisla vecr o siedmej a hned sme mm isli na grilovacku k znamim 😵

renka9
autor
16. aug 2009

adulik, aj ja som bola vcera v kostole 😵 , aj u nas sa cital pastiersky list, a celkom suhlasim s tymi "vecami" , co sa tam spominali 🤐
ale nikoho neodsudzujem , ak ma niekto iny nazor na vec 😉

aadula
16. aug 2009

ahojte

renka, 🙂 sa chystáte do toho Senca? baby sa už iste tešia 😵

mm šiel s malým von...sám od seba...to sa tak často nestáva... aaa akurát dvere otvárajú

hasleerka
16. aug 2009

ahojte a čo dobré vyvárate? ... ja som sa včera k vám ani nedostala ... joj a bola tu aj zuzka ☹ , nestihla som ju