Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
30. aug 2009

andy ani náš sa neľúbi stískať...tak rátam, že ak bude mať to čo Domko, tak nehrozí stískanie a Paťka tá sa aj teraz nechá

netmona
30. aug 2009

ahojte,,,,my dnes ny bicykloch,,kolo seneckých jazier až ma zadnica bolí .. 😅

andreah70
30. aug 2009

Adi to aj naša Nika sa nechá, ona si aj rada vlezie ku mne do postele a tam sa stískame a rozprávame o rôznych dôležitostiach 😀 hold chlapi sú iní...............oni z toho vyrastú a budú sa zasa radi stískať 😀

aadula
30. aug 2009

netmona...daj chlapovi vymasíruvať 😉

andy, aj vy preberáte dôležité záležitosti? 😀 so mnou ked ide paťka na prechádzku ..celúúú cestu rozpráva... 😝

netmona
30. aug 2009

aduli,,on by aj ,,ale ja nemam nalade 😅

andre,,,no ten môj je ukecaný bobak,,ale také velke malé slecny určite maju iné dôležitosti 😅

emily333
30. aug 2009

no moj sa este rad pomojka a teraz uz aj na verejnosti mi da booztek 😉 este furt posoielam fotoo aj rovnakee uz mam mix 😀 a sesterka zabudla ze sterelizuje slivky tak dufa ze nebude mat z nich lekvar 😀

netmona
30. aug 2009

emily,,to tak ste klebetili až zabudly na slivky 😅

hasleerka
30. aug 2009

ja už tiež zas dlho nebudem piecť ... to mali teraz 2xpo sebe a zase aspoň mesiac pauzu .. ved by som tiež dopadla ako píše adula ... a nemám na nové zárubne 😀

aadula
30. aug 2009

hašli tak tá moja dcéra bola na ten Hane M. a bola celá užasnutá, že krásne pesničky tam boli 🙂

netmona
30. aug 2009

no ja čo spom porodila,,akosi si zanedbavám mangelské povynosťi,,neni chuť,,asi potrebujem Terapiju 😀

hasleerka
30. aug 2009

no toto keby čítala moja zuzka že tvoja paťka bola na hane mantavej, bože to by som si tu vypočula ... už má dokonca aj niaku pesničku v mobile ... užiera babku aby jej kúpila další balík HM, bo tam má byť CD ... to budú nerváky, no ale čo aj naše mami tým prešli, musíme aj my 😉

netmona
30. aug 2009

hasli,,,zárubne to je dobre,,horšie je už len prevoz žeriavom 😀

renka9
autor
30. aug 2009

adulik, kde na HM? aj my na tom ficime 😀

andreah70
30. aug 2009

zisťujem že na HM fičia dievčatká od 7 - 14 rokov 😀 reni alebo to my si myslela aj seba 😀

marianka79
30. aug 2009

aj ja chcem byt mamička nad 30 mám akurát tolko a nejak ma to bere mat druhé 😉

hasleerka
30. aug 2009

netmona možno postačí dobré vínko sviečka a chuť príde 🙂

ahoj marianka vitaj ... no a na čo čakáš, šup šup snažilkovať bábätko 🙂

adulka mám otázku, ked dávaš malého do jasiel, ostáva ti rodičák???

netmona
30. aug 2009

hasli asi tak,,,
marianka,,tak teraz je ten čas,,a cez letoo už von s kočiarom 🙂

netmona
30. aug 2009

dobrú noc,,idem spať abo čo 😉

andreah70
30. aug 2009

idem aj ja haji dobru 🙂

marianka79
30. aug 2009

jáááááj keby to bolo také jednoduché aj teraz skočím ale bývame každý inde ak by to spoločné bývanie aspon bolo ale všetko sa dá riešit

emily333
30. aug 2009

konece nam fotky presli idem aj ja haji pa pa a dobruuu 😔

hasleerka
30. aug 2009

no marianka tiež niaky problém so spoločným bývaním, asi s priateľom že?

marianka79
30. aug 2009

ano priatel ale moj syn neni jeho

bodka13
30. aug 2009

dobrý večer 🙂 ...som vykolotočovaná 😀 mne stačí pohľad na kolotoč 😝 a ľahšia o 25€ ☹

marianka vitaj 🙂 a nič nepýtaj 😀 😀 😀

hasleerka
30. aug 2009

no som si aj myslela, ved za 9rokov by ste určite niečo poriešili ... len sa treba poobhliadnuť, určite sa niake riešenie najde

bodka čau ... ty tiež nemusíš kolotoč????

hasleerka
30. aug 2009

babulky ja sa lúčim, mám rozčítanú steelovú o vojne medzi japonskom a amerikou ... som strašne zvedavá ako to dopadne ... inak je to hrozné čítanie, som šťastná že žijem v tejto dobe ... nezmyselné vojny 😠

bodka13
30. aug 2009

ee hasler 😀 ja len kukám na tých odvážlivcov čo sa tam usadia 😕 😀 😀

príjemné čítanie 🙂 ...neviem či by som nezaspala pri prvej vete 😀 😀

hasleerka
30. aug 2009

bodka ja isto nie, ja ked je dobrá kniha som schopná čítať aj do rána

marianka79
30. aug 2009

dakujem za privítanie ale ja verím že spolu budeme ale nechcem čakat ja ked si niečo zaumienim tak to musím mat som už taká ved nejako bolo nejako bude apotom budem mat o to vačší nárok prispievat do tejto témy kedže som rodila v21 rokoch 😀 😀 😀

bodka13
30. aug 2009

volakedy som aj ja tak čítala hasler 😉 ,,,teraz už len časopis prelistujem ☹

marianka...ale veď to nemusíš porodiť po 30tke aby si sem mohla písať 😉 ...sme tu maminy čo máme nad 30rokov a porodili sme aj ako 20tky 😀 😉