Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
18. jún 2009

andy áno, tak sa to neja celé vyvinulo 😀 😀 😀 😀 zatiaľ sa ešte bojím tešiť....iba tak trošičku 😀

bodka13
18. jún 2009

ok iwus zariadim 😀 ...my ideme 11.7 do igrane...to je kúsok od drašníc,tak vám to tam pôjdem skontrolovať 😀 😀 😀

to je ona! to je ona! 😀 😀 😀 ...no nie sú super tie staré pesenky 😅 ...ešte aj Dado sa vytrepal ku mne na kolená a natriasal sa do rytmu 😀 😀 😀

...idem dať kuchyňu do poriadku,pračku nakrmiť a mala by som aj s prachovkou poletovať po byte 😀 😀 😀 ...budem sa k vám ponáhľať aby vám tu nebolo smutno 🤐 🤐 🤐

bodka13
18. jún 2009

andy máš na dovolenku zbalené aj zlaté črievičky? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=HahcnTtu124
iwusska
18. jún 2009

bodka tak tiež to máš za pár 😀 a preto som ti tak písala lebo viem že ideš blízko Drasnic 😀 😀

andreah70
18. jún 2009

bodka črievičky zrovna nie ale šlapky to istia 😀 😀

iwusska
18. jún 2009

andy v šlapkách sa ti bude lepšie tancovať po pláži 😀 😀 😀

emily333
18. jún 2009

andy tak vy uz mate prazdniny od zajtra tak posielam peknu pesnicku u nas v dedine je to uz hymna 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Pz3PZ7e6mwQ

tym zacinaju grilovacky a ka aj koncia 😀

marcela79
18. jún 2009

Bodka, ďakujem za čáry-máry...ešte že vás máme... 😉 Adamko má virózu, trošku teplotuje, i hnačku má, soplí... ☹ Čítam, že tu panuje dovolenková nálada... Dievčatá, idem robiť jahodové knedle... 😝

hasleerka
18. jún 2009

ahojte, hned aj kukám že Adanko je marod, tak sa chytro vyzdravte 😉

ja už mám polievku navarenú, periny prezlečené, už sa perie a ideme von

idem chytro prečítať čo ste napísali

hasleerka
18. jún 2009

bodka a chodili ste tam na dajaké túry, či ste sa chodili kúpať

emily super piesenka, hned mi začali nohy poskakovať 😀

marcela79
18. jún 2009

Ďakujeme Hašli, za prianie... 🙂 Emily, to je pesnička môjho manžela...takže máš 1 🙂 😀 A prídťe na tie knedle, adamko spí, tak sa na tom pracuje... 🙂

iwusska
18. jún 2009

maci hoď receptík 😝

emily333
18. jún 2009

no este ze vas citam som zabudla mesko vybrat knedlu som kupila vcera 😉

marcela79
18. jún 2009

Ivuš, to taký receptík od mojej babičky... Obyčajné kynuté cesto naplnené jahôdkami, zaliaté poškvareným maslom, a osladené vanilkou... No vidíš Emily, a čo potom chudáci tvoji chlapi - len pri suchej knedli? 😅 😀 😀

aadula
18. jún 2009

bodečka...to je depka zvaná ..šibanie na MD 😝 😝 😝 😝 😝 😝

tú pesničku dobré ráno svetlo mojich očí..som zvykla Paťke spievať 😀 a kedysi nám to v táboch ráno púšťali 😀 😀

lilu18
18. jún 2009

ahojte--klop klop je niekto doma???idem vas pocitat,ale asi vsetko nebudem stihat 🙂

aadula
18. jún 2009

lilu ahoj 🙂

lilu18
18. jún 2009

adulka ahoj--asi si precitam len dnesok--aktualne 😀 co mali na trhu??u nas nic ☹

tatolu
18. jún 2009

Lilu ja taky tak.
Ale asi ani to nestihnem 😀

lilu18
18. jún 2009

ahoj tatolu 🙂

marodikom cmuk ,skore uzdravenie a dovcu ste pretriasali--joj--zavidim to more 🙂

aadula
18. jún 2009

lilu..že? aj mne je smutno ked tu čítam ako sa na dovolenku tešia...no čo už ...prežijeme a bude jeseň...a začneme riešiť vianoce 😀

a na trhu nič moc..som zabudla, že dnes je malý trh..ale kúpila som paradajky...sú od 1,20 - 1,80€ a papriku som nekúpila...ale čo som pozerala tak tuším do 2€ je kilo 😉

lilu18
18. jún 2009

adula--veru,uz teraz som suca sa vyvalit na plaz k moru ☹ 😀

mate celkom dobre ceny,u nas neboli ani tie drahe 😀 😀 😀

poslala som ti mail na rozveselenie 🙂 😅

andreah70
18. jún 2009

adulík však dovča sa dá spraviť aj doma, ja keď som bola na MD tak som z deckami bola celé dni na plavárni, decká si to užili a ja tiež 🙂 pokiaľ mi moc neutekali, 😀 ale oni boli radi vo vode, tak stačilo sadnúť na kraj deckého bazéna, dávať pozor a klábosiť maminami 😀
a ty máš výhodu dávať pozor musíš len na jedného 😉

lilu18
18. jún 2009

ahoj andy--ale more je len more,to nie je bazen ☹

andreah70
18. jún 2009

lilu ja viem, ale aspoň malá náhrada 🙂 😉

aadula
18. jún 2009

andrejka...to áno ... 😉 snáď nám zajtra výjde počasie a podarí sa nám do Štúrova za našou bosorkou odísť 😀

lilu18
18. jún 2009

adula to pojdete cez nas 🙂 zastavte sa na kavco 😀

lilu18
18. jún 2009

a mm slubil ze bud.rok nam to hadam vyjde aj k moru 😎

cica13
18. jún 2009

Aduli...co zasa? Depka? Este si nedostala po holom zadku???? Co mam ja povedat, ja budem depkovat do konca zivota.... 😢 😢 😢

cica13
18. jún 2009

Babule, na tomto som sa dobre pobavila....viete si hviezdu Mojsejku predstavit za mrezami? 😀 😀 😀 😀 http://www.topky.sk/cl/15/490723/Zle-spravy-pre...