Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
8. sep 2009

lilu zeby po tatovi?????? 😨 😀

aadula
8. sep 2009

môžem spať a mne sa nedááá...potom keď malý vstane, tak ma chytí spánok 😲 😀

kto si dá kávičku?

lilu ja rizoto moc nemusím..ale cviklu mi prosím ťa nalož 🙂

lilu18
8. sep 2009

adulka to si das cviklu ku kave??nie si tehu..? 😕 😀

aadula
8. sep 2009

lilu 😀 😀 vidíš to ma ani nenapadlo ked je to len takto virtuálne 😀

renka9
autor
8. sep 2009

ahojte
mne sa asi nieco stane 😠 😠 😠
teraz som dorazila domov, z roboty som sa trepala vlakom, zo stanice hned do skolky, horko jak svina...pridem s vyplazenym jazykom domov, ustata z celeho dna /vstavam o pol piatej/, tesim sa , ze si vypijem kavu, a u nas v kuchyne 3 cudzi ludia!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
nieco svokre predvadzajum nejake vyrobky...2 chlapi a jedna zena...asi ma rachne...jeden sa hned na mna vrhol...ze kto su , co su....fuj mala som dojem ze ma chcel pobozkat...fuj, maly stary, a tucnyyyyy 😝 😝 😝 . Tak hned som isla do nasej izby - ide sa nam cez kuchynu - a ten druhy stary za mnou do izby !!!! A vypytoval sa ma na Angeliku, ze aj on ma taku vnucku...no otras, zavrela som za sebou dvere. Ani do chladnicky sa nemozem dostat....potom sme isli na WC s Angelikou, a trpla som, ci tam za mnou nepridu 😲
no a uz ma zbadali ako idem do kupelne umyt sa, a ako supy hned za mnou... 😲 😲 😲 😲

chapete to??? cudzi ludia a lezu za mnou, v topankach, do kupelne !!!
su jak supy, furt po mne striehnu...v tej kupelke mi hovoril, ze aby som bola v obraze ze mi vsetko vysvetlia, kto su, ze aby som si nemyslela, ze jej chcu nieco spravit. Tak im hovorim, nech sa nehnevaju,ale nemam zaujem...a to im svokra robila aj kavicku...
ale preco s nimi neisla do obyvacky, ale do kuchyne, do prdele, sak sme tu aj my, nie len ona...do kelu, jaka som nasrane jak slak..... 😠 😠 😠 som zvedava, ako sa ich teraz zbavi 😖

renka9
autor
8. sep 2009

a este ten jeden slizky had ma hnusny tazky sladky parfem- nejaky lacny, budem to tri dni po nich vetrat....

renka9
autor
8. sep 2009

uz odisli...fuuuuuu....som si vydychla 😝

emily333
8. sep 2009

ahojte och boze to su riadne hieny 😠 😠 mna by asi slaho taky cas unavena hladna a smednaa 😠 😠

aadula
8. sep 2009

reni, svokra sa nudí .asi jej je dlho, tak si potrebovala pokecať 😝 tiež by som bola naštvaná keby sa to u nás stalo 😠

emily ako bolo v škole?

emily333
8. sep 2009

dnes bolo super az na poslednej hodke ta profta tu ekonomiku riadne zerie ☹ 😀

andreah70
8. sep 2009

reni no to ti verím že si vytočená 😠
emily a to chodíš normálne doobeda do tej školy ? a čo tí čo sú zamestnaní ?

aadula
8. sep 2009

emily ako často to budeš mať? mm čo chodí, tak tam má jednu profku čo ich učila chov zvierat...tak úplne nadšená im o kravách rozprávala 🙂 😀 😀 😀

emily333
8. sep 2009

tak skola je kazdy utorok, parny tyzden sme tam od 8.00- 12.30 a neparny od 8.00 do 14.30. 15teho uz mam prazdniny lebo je statny sviatok 😀 supeeer

aadula
8. sep 2009

emily, fu tak to máš každý týždeň na utorok postarané o zábavu

tiež prchám na Aj 😀 večer sa hádam ukážem

renka9
autor
8. sep 2009

jeej, to sa vsetky vzdelavate? 😕

emily, a desiatu si nezabudni, a pekne sa na hodine hlas, aby si nam hanbu nespravila 😀

tatolu
8. sep 2009

Reni, no to by ma tiež naštvalo. 😖
Keď niekto chce niečo predať, tak už potom nevedia mädze.

Ja som mala včera tak trochu voľno. Najprv som mala zápis a potom od 12 tej som sa flákala po supermarketoch. Nakúpila som všetkým, okrem seba. No ak nerátam zubnú kefku 😀 Potom som sa usadila pri MMB a nakupovala som ďalej. Objednala som asi 10 hračiek 😝 a to som dnes už asi polovicu zaplatila a teraz sa budem vytešovať, kedy prídu.
Vlastne po dva si pôjdem vo štvrtok osobne do BB, lebo idem k zubárovi. Spojím nepríjemné s príjemným 😀 😀 😀

tatolu
8. sep 2009

Práve prišiel najstarší s informáciou. Už sa dohraj, daj mi krtka, lebo ja už budem dobrý 😀
Keď sa spýtam dokedy tak odpoveď je O Vianoc.
Škoda, že u nás asi potom sú Vianoce minimálne každú hodinu 😉 😀

aadula
8. sep 2009

tatolu,, som sa pobavila 😀 😀 možno ti len naznačuje,že Vianoce by mohli byť častejšie

emily333
8. sep 2009

no uz som tu este som jankovi pisala meno na zosity a obalovala aby sa chuda neunuval od pc 😠

andreah70
8. sep 2009

emily, že Jankovi sebe si mala písať 😀

emily333
8. sep 2009

mne staci iba jeden 😀 my kuk na drislak sa z nich rehlim 😉 aj hlava mi uz polavuje 😵

aadula
8. sep 2009

emily, sa nečudujem, že ťa boli, však sedieť v škole a počúvať kopec informácií...však už si odvykla 😉

aadula
8. sep 2009

všetky ordinujete? ☹ my to máme zapnuté...ale vôbec sa mi nechce sedieť a pozerať to

cica13
8. sep 2009

ordinujeme 😵 😵 😵 😵
Ja som tiez balila zosity... 😀

andreah70
8. sep 2009

ja tiež ordinujem a zošity už mám zabalené 😀 😀 tiež

emily333
8. sep 2009

ja som este mendelejovu tabulku tlacila som chcela kupit ale este som nenasla tak aby nebolo ze nema ,no janko ne nestastny ze to ńema originaal 😠

lilu18
8. sep 2009

aj mne mozte zosity balit 😀 uz v piatok zarezavam 😀

emily333
8. sep 2009

lilu tri ti stacia? 😵

lilu18
8. sep 2009

reni..teda 😠 asu by som vybuchla na tych cudzincov

emily..sa budete s jankom po veceroch spolu ucit a znamky porovnavat..kto bude chodit na rodicko?? 😀

adulka..ako bolo na angline??

bodka je kde??co sono??

lilu18
8. sep 2009

tatolu..som zabudla,my uz krtka ee my uz mame kttynku 😀 😀 😀 a dookola 😀