Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
12. sep 2009

dobré ránko 🙂

reni, dobre si kúpila...ja som tiež na šálky zaťažená 😀 dúfam, že je Angeličke už lepšie 😉

hašli, ja sa už nepamätám ako Paťka nosila pančušky, ale teraz keď je viac chladno nosí už len silonky pod rifle, alebo jej kupujem také tie silonkové hrubé a to potom môže aj k sukni mať...teda tú nosí minimálne 😀

andy ja mám tiež prácu tak na 20-25 min. a veru som často šla tiež autom 😀 , je to rýchlejšie..šetrí to čas no nie? však auto nám má slúžiť 😉

emily333
12. sep 2009

uz treri krat mi nehodilo prispevok 😠 tak dobre ranko 😉

andreah70
12. sep 2009

ahojte 🙂 ,
obedík mám hotový máme granatier s uhorkovým šalátom a rajčinovú polievku naložím niekomu? 😀 😀
už som aj čosi poupratovala, prádlo zavesila a ďalšie sa perie ..........teraz už musím len nohy na stôl vyložiť a oddychovať 😀
adi máš úplnú pravdu s tým autom 😀 😀

aadula
12. sep 2009

emily, niekedy ten kôň zblbne

andy, prosím si granadír aj šalátik...paradajkovú nemusím ... my máme kyslú zemiakovú a zatiaľ zemiaky uvarené..ešte karfiol obaliť a vypražiť...ale boli sme v meste a tak sa mi teraz nechce ani pohnúť...Paťka si vyberala rifle..samozrejme nič nevybrala..to ešte zo 3x určite pôjdeme kým niečo kúpime 😅 Ja som si aspoň novú kabelu kúpila 😀

emily333
12. sep 2009

aj ja si prosim este som nic nevarila ☹

aadula
12. sep 2009

emily, nestíhaš?

andreah70
12. sep 2009

emily tak chytaj 😀 😀 posielam obedár 😀 😀

emily333
12. sep 2009

strajkujem 😠 sebe a jankovi urobim nieco na rycho a na mm sa sreinkam 😠 😠

aadula
12. sep 2009

emily a čo vyviedol? však ti maká a zarába 😉

cica13
12. sep 2009

Andy, paradajkovu zboznujem, tak si teda prosim!

Aduli, aj my mame vyprazany karfiol a robila som aj grecky salatik.

No bazen je skoro vypusteny, dobre dlho to trva, este je tam trocha vody, potom ho len vyutierat a vysusit, len aby nezacalo prsat.

Mamina ma dnes meniny, tak vypeka kolacik a pagaciky, vecer dojde rodina a trosku popijeme...🙂

andreah70
12. sep 2009

cicuš mamine všetko najlepšie, pevné zdravie a hodne šťastíčka prajem 😵 dobre to oslávte

emily333
12. sep 2009

vau dnes je Marii 😉 cicus maminke tak vsetko naj naj k meninkam hlavne pevne zdravie 😵

aadula
12. sep 2009

ciculi, maminke všetko najlepšie prajemeee 😵 😵 😵

emily333
12. sep 2009

tak ja som placky napiekla a tomu mojmu som prichystala tanier a pribor z listockom s kym chlastal a kde nech sa ide navecerat 😠

tatolu
12. sep 2009

Ahojte, tak som vás trošku prečítala a Tánička šikovná vypla PC 😉
Takže som ho muslea znovu naštarnovať.
Cicus, mamine všetko najlepšie 😉

Čo sa týka placiek, tiž mi býva z nich zle, keď sa pražia na panvici. Ale moja maminka robí zemiakovú babu (masa ako placky 😉 ) v peci a tam dáva minimum oleja. Vtedy mi nie je nič 😉

U nás bol dnes tekvicový prívarok a mrkvová polievočka.

Práve sa zamračilo a asi bude pŕš. Ešteže som stihla všetky okná umyť. Drahý so svokrom zvára podstavec na hojdy. Zvárajú to už myslím 2 mesiace. Vždy trošku. Tak hádam to dnes dokončia. Mali privariť asi dve tyče. 😀 😝

aadula
12. sep 2009

emily čo ti na to povedal? ty si riadna sekera 😉

tatolu
12. sep 2009

No už prišla svokra, takže Papa 😉

aadula
12. sep 2009

tatolu, to by som si teda dala 😵 a hajda iste bude kvalitne zvarená 🙂 Pozdrav svokru 😀

emily333
12. sep 2009

adulik buchal priborom o tanier ako na svadbe ze chce pusinku 😠

hasleerka
12. sep 2009

ahojte 🙂

hasleerka
12. sep 2009

emily a bola tá pusinka???

aadula
12. sep 2009

emily, tak potom nebol hladný, ale mal chuť na gazdinkú 😀 beťár jeden

hasleerka
12. sep 2009

adula čau ... odkedy idete spať v jasličkách?

lilu18
12. sep 2009

ahojte,sa rehlim na emily 😀 😀 😀 tak to si mu riadne dala zabrat

Mariam vsetko naj..cica aj moja mama je Maria 😵

hasleerka
12. sep 2009

ahoj lilu .... tvojej a cicuškinej mamine všetko najlepšie ... aj moja babka bola Mária, mala by som dnes za ňu aspoň jeden otčenášik dať

lilu18
12. sep 2009

ahoj haslerka 😵

hasleerka
12. sep 2009

kdeže sú všetky hviezdy, žeby v pracovni??? 🙂

andreah70
12. sep 2009

ahojte nie som v pracovni pozerám Brigite Johnsovú.....................emily sa možno udobruje tak u nich to vyzerá na pracovňu 😀 😀

lilu18
12. sep 2009

ja som tiez tuuuuu..ked svietim na skype tak som na pc 😀 😀 😀

hasleerka
12. sep 2009

dokelu som zabudla na tú BJ, som chcela ja ja kukať ... len či by ma mm pustil, furt je vyvalený pred lcd 😀