Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
17. sep 2009

Liluška dobrú nôcku 😵

andreah70
17. sep 2009

kočky dobrú idem aj ja 😔

bodka13
17. sep 2009

dobrú Andy 🙂

emily333
17. sep 2009

asi aj ja sa poberiem 😔 pa

renka9
autor
18. sep 2009

dobre ranecko 😉
idem zberat urodu 😀

andreah70
18. sep 2009

dobré ránko 🙂

emily333
18. sep 2009

dobre ranko 😉 uz aj ja som pozberala urodu 😵

renka9
autor
18. sep 2009

a dobru noc 😀 😔

hasleerka
18. sep 2009

dobré ránko dámy .... ja som včera ordinovala a bola vo väzení ... čítam že ste tu včera maškrtili, asi som to cítila, bo som si aj ja vytiahla zmrzlinovú tortu a ešte som vám nechala aj na dnes večer ... som kámoška že??? ked som všetko sama nezjedla 😀

renka krásne sníčky 🙂 ... dnes už len posledná nočná že?

emily333
18. sep 2009

tak ja uz mam program na zajtra poobede prave mi volal kamoskin manzel nech zbehnem objednat tortu pre je polovicku ze ma zajtra narodeniny no dost skoro ale asi ma smolu neviem ci objednam zo dna na den tortu ☹

hasleerka
18. sep 2009

no emily tak ideš maškrtiť, ty sa máš, potom odložiť trochu tortičky.... ja sa zachvíľu chystám k jednej susedke na kávu, idem okukať ako má prerobený 1-izbák

emily333
18. sep 2009

no sali ta ty sa nocami riadne tulas 😀 no ked pojdem ta vam donesiem torticky 😵

hasleerka
18. sep 2009

no vetu túlam, ty brdo a ako to s tými babami tam prežívam, to je normálne na šlaktrafenie

andreah70
18. sep 2009

hasli aj ja ordinovala, bola vo väzení, ale aj koníkovala som šikovnejšia 😀

tatolu
18. sep 2009

Dobré ránko. 😉
Včera o 8.30 sme mali návštevu - potencionálneho kupca na kočík. V nedeľu čakajú prírastky a pán si v aute viezol ešte dvoch chalanov (2 r. a asi 5 r.). No a ja som si zas pomýlila ľavú a pravú stranu a pán mi volá, že kde to bývame, lebo že je na cintoríne 😕 😀

Musela som to písať ešte raz, lebo, keď so to dopísala, prišiel najmladší a šťuk - vypol PC. Zlatý to chlapec 😵

emily333
18. sep 2009

tatolu super no co si chudaci pomysleli ze su na cintorine 😀

netmona
18. sep 2009

tatolu,,,no vidíš aký pomocníci rastú ,,,,,,,,no ktovie čo si myslel ked si pána na cintorín poslala 😀

netmona
18. sep 2009

hasli,,,ja tie odsúdene nemôžem pozerať, lebo mám s toho nerf a zle to na mna pôsobí

netmona
18. sep 2009

emily,,,tak upeč tortu a mangel kamoškin ti zaplatí 😉

emily333
18. sep 2009

metmona ta to by som boal riadna caja keby som taku tortu upiekla 😀

netmona
18. sep 2009

no emily,,,tak ani ja by som take paradne nezvládla torty,,a preto som si objednala taký pekný obrázok z marc. pre bobaka ,,upiecť áno len zdobiť , nemam vlohy na to

netmona
18. sep 2009

presne o 15 min začnem upratovať,,lebo o 12tej pre bobaka a tak to zbehne

emily333
18. sep 2009

ja uz som dala ason prat 😉

netmona
18. sep 2009

ty sa máš,,, 🙂 ja som včera trochu u susedky pokecala,,a ukazovala mi oktobrovú Emmu aké tam maju pekné fotky jej dcéry,,také čierno biele,,a ked som došla tak MM ma zjazdil že, som mala dať vedieť kde som,,taku by som mu práskla po lebke

emily333
18. sep 2009

😀 😀 no sa zlakol ze si ho opustila

netmona
18. sep 2009

no boga,,mu hovorím ta nemam telefon pri sebe 1hod som preč a si z toho hotový,,,a on predtým šiel mi kupiť cigi, zabudol sa na pive hodinu ,,ale čo bolo najhoršie bobak reval jak blázonko lebo ho nevzal,,a ani telefon nemal skunk jeden

netmona
18. sep 2009

no a idem na vec 😝 ,,,zatial

iwusska
18. sep 2009

ahojte 😵
netmona nehnevaj sa na mna ale trosku by si sa mala krotit vo vyjadrovani.....

hasleerka
18. sep 2009

andy inokedy aj ja stíham na pc pozerať aj písať, len ma včera bolel chrbát, tak som sa išla vyvaliť do postele a kukať vo veľkom

cica13
18. sep 2009

ja by som v zivote nedokazala na SVOJHO muza napisat, ze by som mu praskla alebo flasla po lebke.....by som bola zvedava, ako by si ty reagovala, keby on tak "krasne" o tebe napisal 😠

...a ja som vcera zehlila pri ordinacii a aj som tu trhla rekordy, zehlila som od 20.00-23.15.....to preto, lebo som leniva zehlit pribezne a potom sa mi nakopi cela halda.......Bodecka, cakala si ma na skype? 😵