Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
27. sep 2009

ja som tuuuuuuuuuu emily 😉

emily333
27. sep 2009

no super aspon nniekto 😉

aadula
27. sep 2009

halo haloo aj ja som na chvíľku dofrčala 🙂

emily333
27. sep 2009

ajeeje pomaly sa schadzame 😉

aadula
27. sep 2009

mne sa nejak drieme..mala by som sa ísť ospršiť, nech sa trošku preberiem 😝

Sme dnes s Paťkou vybehli do tesca na nákup 😀 sme sa tam zdržali a už mm mal pripomienky, že kde sme tak dlho 😀 😀 no čo ..pusti ženy samé nakupovať 😀

aadula
27. sep 2009

😕 kam ste sa vyparili?

emily333
27. sep 2009

som tu prave kecame ze krstiny budu 17.oktobra , a ja nemam co na seba ako vzdy 😀

aadula
27. sep 2009

emily aspoň máš príčinu si niečo na seba kúpiť 😉

zuzadlo
27. sep 2009

adulik citala si o tych kvapkach?

zuzadlo
27. sep 2009

ja som tu pisala zivotopis mm a aj som ho posielala mailom na jednu ponuku

aadula
27. sep 2009

zuzi áno čítala..ale malý je tak, že v noci akoby od priedušiek kašlal..ale ráno už ked sa prebudil..tak to bolo skôr také hlienikové...cez den minimum kašlikal..a teraz ako ho mm uspáva..tak vôbec...nechápem čo to bolo v noci

zuzadlo
27. sep 2009

moje malinke, nech sa uzdravi co najskor

emily333
27. sep 2009

posielam uzdravujuci cmucik 😉

aadula
27. sep 2009

ďakujem kočky 😵 Zajtra pôjde do jasličiek... tak sme sa nakoniec dohodli s mm 🤐

renka9
autor
27. sep 2009

ahojte babule, dopozerala som SS/ superstar/, doobeda som varila, boli sme s Angelikou v kostole, a poobede sme isli pre svokru a pre Kristinku, no a hned bol vecer. s MM sme pozerali inzeraty- auta, musime kupit / zacooo??/ 😨 , nejake, nevieme ake, chceli by sme aj za rozumnu cenu, aj.... vsak viete... nejake rodinne...to nase uz total zlyhava 🙄

adulik, nech sa Samko cim skor uzdravi, kaslisko je velka potvora 🙄
iwusik hod foto novej malovky 🙂

idem haji, zajtra mam ranne, a stvrtok mi zacinaju 12tky 😝 😠 , zacinam rannou, a piatok nocna.
dobru nocku 😔

bodka13
27. sep 2009

už som tu 😕 ...je tu niekto? 🙂

reni dobrú noc 🙂 a nech ti rýchlo idú tie 12tky 😉

aduli...posielame veľké cmučky,aby bol Samko zdravučký 😵 😵

emily333
28. sep 2009

dobre ranko ja mam dnes uz trosku volnensie mm uz maka aj z majstrom tak dufam ze sa uz konecne dostanem na rehabko som nebola cely tazden ☹

zuzadlo
28. sep 2009

zelam hviezdam dobre ranko🙂,deturence v skole a mamicka ide makat doma,vcera som bola v praci,tak dnes nemusim🙂,zelam pekny slnecny dnicek🙂

iwusska
28. sep 2009

krasny slnecny dnicek 😎 😵

hasleerka
28. sep 2009

dobré ránko ... my sme včera boli v lese na výchádzke a Miška asi dostala z toho teplotu tak sme domka

Saminkovi cmuk nech už neklašle 😉

iwusska
28. sep 2009

hasli Miska je chorunka? ☹ cmuk na rychle uzdravenie 🤐 🤐 🤐

netmona
28. sep 2009

ahojte,,tak vy mate fajn, môj M maká ,,hasli tak nech to prejde ta teplota,,,,,,,
emily,,tak len chod sa zrehabilitovať aby si bola fit 🙂

netmona
28. sep 2009

dnes môj bobak bude spať 1 x v škôlke, rano už sa sto krát pýtal či tam bude spať 😒 ,,radšej som menila tému, lebo to bude škok , ked si bude musieť obliecť pyžamo,,už celý mesiac mám žaludočnú nevrózu , už nech sa adaptuje,,,ale ináč už je tam v pohode

emily333
28. sep 2009

netmona bude dobre ked uvidi ze aj ostatne deticky su pyzamke 😉 aspon si to myslim 😵

hasleerka
28. sep 2009

iwus dík, zatial to vyzerá len na teplotu z únavy, uvidím dnes, zatial nekašleme

netmona
28. sep 2009

emily,,to asi nebude platiť , lebo deti tam už spinkali a ja som prišla prenho,,no musi to zvládnuť

hasleerka
28. sep 2009

netmona no my ideme spať od štvrtku ... sme ztoho urobili ako veľkú vec, bola si kúpiť sama nové pyžamko ... a hlavne jej stále dookola vysvetlujem že idem do práce, zarábať peniažky, aby som jej mohla všeličo kúpiť, takže na nás to zaberá

netmona
28. sep 2009

jaj hasli,,tak to je fajn, prajem nech to je bez plaču,,,,ja čakam dnes čo sa bude diať a som na nervy z toho o pol tretej ide prenho tak dam vedieť,,,,,,,,,,,,,,,

bodka13
28. sep 2009

pekný slniečkový deň 🙂
čítam že škôlkari sa chystajú na spánok 🙂 ...nebojte oni to zvládnu 😉

hasleerka
28. sep 2009

bodka aj ja som taký škôlkarik, akurát idem s Miškou doma spinkať 😀