Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
16. okt 2009

mne sa niektoré jeho pesničky celkom páčia

hasleerka
16. okt 2009

emily hádam už taký rok sa aj poznáme

cica13
16. okt 2009

Hasli ...co dame stretko o rok? 😀 😀 😀

emily333
16. okt 2009

idem haji prejem dobru nocku 😔

aadula
16. okt 2009

halooo halooo, tak som doma z koncertu Riša Mullera...bol perfektný a hlavne hudobníci, ktorých má okolo seba...proste profíci 😵

a kto príde zajtra na jarmok????????

hasleerka
16. okt 2009

adulka ahoj ... keby bolo pekne hned ideme zajtra k tebe

cica ja dúfam, že raz sa naozaj uvidíme ... ja som zase pozerala kedy som k vám prišla ale môj prvý príspevok som vôbec nenašla ... až od februára

aadula
16. okt 2009

celkom je veľký ten náš jarmok na to, že je takéto počasie..som prekvapená...som si kúpila také tkané koberčeky pri posteľ..ešte záclonu zajtra chcem do detskej 🙂

cica13
16. okt 2009

No sevas Mulerka.....tak mas zazitok 😀 😀 😀

Aduli...jarmok asi tento rok padne....my, Ivka a lilu nejdeme urcite....i ked sme chceli...ale to pocasie je hrozne... 😉

cica13
16. okt 2009

Dobru nocku Herminky!!! 😀 😀 😀

Idem do hajan...... 😔 😔 😔

emily333
17. okt 2009

dobre ranko 😉 este si v klude vychutnavam kavicku tak som vas prisla pozdravit 😉

aadula
17. okt 2009

ahojte, ja som tiež dopila kávičku, malý vstal pred siedmou, tak už bačujeme.... Vonku konečne neprší....tak hádam si v kľude vybehneme ešte na jarmočik 😀

tatolu
17. okt 2009

Aj zo Zvolena vás zdravím 😉
Tlačím si nejaké zákony, že sa začnem trošku učiť. Neviem, či mi to bude stačiť, ale knihy nie sú k mání. 😒 Hádam aspon na to E 😉

emily333
17. okt 2009

tak ja som uz vychystana len ty moji chlapy este nie 😠 prajem Vam prijemny den 😉

tatolu
17. okt 2009

a vraj sa vždy čaká na ženy 😉 😀

andreah70
17. okt 2009

ahojte 🙂
Adulka to je škoda že je takéto počasie snáď nám to s tým jarmokom za rok víde 😉
Dominik vstal takmer bez hlasu, tak som zvedavá čo sa z toho vykľuje dúfam, že nebude chorý 😒

tatolu
17. okt 2009

Andreah, skús zohriať med a to toho citrón. Pomer je 1:1 a potom to také teplé vypiť. 😉.
Niekedy mi pomôže dostať hlas 😉 .

tatolu
17. okt 2009

Nikde nikto? 😕

cica13
17. okt 2009

Ale sup rychlo na prvu stranu!!!!! 😀 😀 😀

cica13
17. okt 2009

Nas cmucik dnes dopaltil na to jeho huncutstvo, takyto monokel ma https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... hrana nohy stola mu ide presne pozdlz zily na cele.... 😢

andreah70
17. okt 2009

cica pofúkaj to davidkovi aj za mňa chudáčik určite musel hrozne plačkať 😢 😢

my ideme za chvíľu k segre už sa teším na malú 😵 😵 som sa dohodla že jej ju dnes večer okúpem už sa teším dúfam, že som to ešte nezabudla 😀

cica13
17. okt 2009

Andy dakujem, aj mne s nim tiekli slzy, mal to hrozne navrete a ani studene si nechcel dat prilozit....
Narob nove fotecky s babatkom!

blazka24
17. okt 2009

ahojte dievčatá hlásim príchod, otec sa rozhodol starať celý víkend o malého tak tu strávim určitý čas xixixi ako sa dnes darí ????

cica je mi ľúto čo sa stalo..........

tatolu
17. okt 2009

Cicuš, chudáčik 😔 , ale aj tak je chutnučký ako si pekne buvká. No len to pred tým však 😒

tatolu
17. okt 2009

Ahoj Blažka 😉
Ja si tiež vegetím od rána pri PC. Deti sú fuč, muž je fuč... 😉
A to mi zahlásil, že na zajtra mu nemusím variť, tak mu pečiem aspon koláč. Ten bude naradostený. Hádam ma dnes aj pochváli 😔

cica13
17. okt 2009

No baby....ale vam zavidim, ze nemate deti na krku...aj mne by sa to raz za cas zislo.... 😀

No nas cmucik je expert....este takych monoklov bude....teraz este stale hajusa 😵 😵

blazka24
17. okt 2009

tatolu tak ja mám voľno ale veru ani koláč nepečiem a to idem na oslavu k našim xixixi

cica tak môj malý je už hore, chvalabožku bez kakačky, už mal dve po sebe, som zúfalá - ale držím sa muž je teraz otec na plný úväzok tak sa držím asi stola lebo by som hned k nemu bežala 😖

tatolu
17. okt 2009

Blazka, ale ja mám takto voľno od utorka, takže dnes som sa aj rozhýbala 😀 😀 😀
A buď rada, že kaká 😉 Mojmu najmladšiemu - teda plodu č.B 😀 , som usela pomáhať teplomerom, keď sa ani po 3 dňoch nie a nie vykakať 😒

tatolu
17. okt 2009

A nech si ocko zvyká. Nauč si ho lepšie ako ja, lebo mne ešte aj teraz práde povedať. Sú pokakaní, choď prebaliť... 😠

blazka24
17. okt 2009

tatolu ale malý kaká dva krát po sebe takže má hnačku chudáčik a trápi nás nonstop štikútka, pritom máme grckanie - už je toho viac ako dosť a muž ma otravuje aby som išla vodu prichystať a tak vrrrrrrrrrrrrr

tatolu
17. okt 2009

Blažka, a to mú už dlhšie, alebo iba dnes?
Nezjedla si niečo, čo si doteraz nejedla? Teda predpokladám, že ešte kojíš.