Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
22. okt 2009

Už som sa zľakla, ale keďže si tam s nie s ňou, mohlo ma napadnúť, že nič vážne.
Ona ˇYa potom zavolá, aby si po ňu prišla?

emily333
22. okt 2009

nie nezavola ale ja uz to mam nacvicene a chodim pre nu na obed

tatolu
22. okt 2009

No to sa vyklábosí dobre 😉
Ale aj to treba. Veď prečo ináč by som bola na MK?

Práve odišiel bráško. On býva v PP a ževraj, dokedy chcem mať Lukáška u fotríka 🙂 , haha asi sa teraz fotrík nemôže venovať ich deťom 😔 😅 . A to je švagriná už 6 rokov doma - o mesiac čakajú 3 bábo 🤐

tatolu
22. okt 2009

No išla som odfotiť fusaky, čo mám naviac a ono mi foťák pípa, že nie je nabitý 🤐 😀

bodka13
22. okt 2009

dobré predobedom 🙂

práčka perie,umývačka umýva 😀 ...ešte šarkana zložiť a môžeme vyraziť na šarkaniádu do školy 🙂

tatolu
22. okt 2009

Keď do školy tak asi s Martinkom. Alebo aj Davidko už chodí do školy? Nepotrebuješ dvoch šarkanov 😔
My sme také namali, že šarkaniáda. Aj ja chceeeeem 😅

bodka13
22. okt 2009

obidvaja sú už školáci 🙂 ale šarkana máme iba jedného 😒 😀 ...hádam sa nepobijú 😀 😀 😀

u nás takéto akcie už od škôlky bývajú....Tekvičková párty,Šarkaniáda,Pečieme na Vianoce,Karneval,Ide Veľká noc-maľovanie vajíčok a dobroty pod zub,na MDD je vždy nejaký deň=Indiánsky,Pirátsky,Prišiel cirkus,...a drobci sa potom vytešujú 😉 🙂 🙂 🙂

tatolu
22. okt 2009

Asi sa presťahujeme do Nitry 😉

tatolu
22. okt 2009

No Emily ve už asi v nemocke...., Bodka oprašuje toho šarkana... a my sme práve zjedli kapustovú polievočku. Trochu počkáme a ideme s MM na strechu. 😉 😝

cica13
22. okt 2009

Ahojte....uz sme doma, cmucik drochme, vyvesala som pradlo a nalejem vam pradajkovej polifcicky s udenym struhanym syreckom.....snad nepohrdnete.... 😨

Bodecka, my sme boli vcera na skolaku, Filip mali sarkaniadu, som mu kupila draka.....ty kokso...skoro ma mrdlo, ze 9 € 😠

bodka13
22. okt 2009

ahoj Cicuš 🙂 ...to teda stál dosť 😠

som sa tak vytočila 😕 😠 ...bola som u susedy a také veci čo som sa podozvedala že 😠 😠 😠 😠 😠

cica13
22. okt 2009

Bodecka...dostala som odpoved na mail 😀 😀 😀

bodka13
22. okt 2009

akúúúúúúúúúúúúúúúúúú ???

cica13
22. okt 2009

pod na skype!!!!

iwusska
22. okt 2009

a vy dve tu co sukromnicite, sak aj my chceme vediet 😠 😀

bodka13
22. okt 2009

šak poď aj ty 🤐 😵 😵 😵

cica13
22. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ona je uz davno 😀 😀 😀 😀 😀

bodka13
22. okt 2009

vy opice 😀 😀 😀 😀

iwusska
22. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

bodka13
22. okt 2009

idem šarkanovať....hádam ma neodfúkne 😀 😀 😀

iwusska
22. okt 2009

ale chytro na prvu stranu

tatolu
22. okt 2009

tak tak Iwus 😉

Ahoj. Čo si dnes porábala?

iwusska
22. okt 2009

ahoj tatolu 😉
prave sa chystam davat calamadu do flias a dopekam bacovsky bryndzovnik, potom ponuknem 😵

aadula
22. okt 2009

🙂 ahojte

iwuška ak je bačovský bryndzovník? ale keď je to z bryndze, tak sa ponúknem aj ja ak môžem 🙂

Ja varím kapustnicu, ale len takú s klobáskou a špekačkou...akú má mm rád 😅, mi to tu rozvoniava po byte

Včera mala Paťka 13. rokov, musím jej zajtra nejakú takú rýchlu tortičku upiecť..poraďte...rýchlu a chutnú 🙂

emily333
22. okt 2009

ahojte Patke dodatocne vsetko najlepsie k narodeninaam 😵

iwusska
22. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18244 adulka tento, ale ja som si ho vylepsila

emily333
22. okt 2009

tak aby som za vami nezaostavala tak som mamine objednala dve knihy na vianoce jedna stala 4eur.a druha iba 2. 😵 😵

hasleerka
22. okt 2009

joj napísala som príspevok a vymazalo 😠 .. čafte kočendy ... Paťke želáme k narodkám všetko to len to naj naj naj, nech robí rodičom stále veľkú radosť a nech moooooooooc poslúcha 😵 😵 😵

emily333
22. okt 2009

ordinujete? sup sem je reklama 😵

bodka13
22. okt 2009

dobrý večer 🙂

Paťke všetko len to najlepšie 😵 😵 😵 ....už je z nej riadna kočka 😉 tatino môže zbraň na frajerov nachystať 😀 😀 😀

Ivka ten koláčik vyzerá véééééééééééééééééľmi dobre 😝 🙂

od zajtra až do nedele robím....tak až okolo pol 22 sem nakuknem ☹

dopozerám odsúdené a pôjdem haji-beli 😔 🙂