Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
26. okt 2009

hasli klasickym balzamom na pery, mam aj ten hojivy zazrak z oriflame a nejak nic nezabera ☹ ma ich az do krvi popraskane chudatko a este si ich aj lupka

lilu18
26. okt 2009

iwus/ ☹ a neolizuje si stale vonku pery?? mne zabera ta hojiva mast z oriflanu aj malej ju davam

renka/neporadim ja stahujem cez bluetooth az mas stiahni cez to

vivi je ok/tuk tuk len tato je ko 😀

hasleerka
26. okt 2009

iwus ja som tiež kedysi mávala také pery, aj som si ich ešte do krvi ohrýzala ... skús jej ich natrieť nechtíkovou masťou, ja ju používam na rany a nám pomáha

emily333
26. okt 2009

babenky skuste pery potriet obycajnem kravskym masielkom alebo medom 😉 nestiham vas nejak od rana konecne sa vzorovo pripravujem na zajtra do skoly

iwusska
26. okt 2009

dakujem za radu, skusim...este som pocula ze na to dobre zabera med - potriet, len neviem ako dlho by vydrzala mat ten medik na perach a neolizovat 😀

lilu18
26. okt 2009

iwus a ked si kojila si nepouzivala masticku na bradavky??az ano tak to je naj... 😀 keby si bola suseda uz ti ju aj nesiem 😀

iwusska
26. okt 2009

lilu 😀 😀 😀 skoda ze nie si ☹ a masticku uz nemam ziadnu

hasleerka
26. okt 2009

sa tu akurát 😀 😀 😀 ... minule som sprdla Mišku že nepoďakovala, keď jej ktosi čosi pochválil ... a už mi mama vypráva, že jej včera pochválila účes aj tričko, mama na to nič, tak ju Miška sprdla, že či sa nevie poďakovať 😀 😀 😀

renka9
autor
26. okt 2009

hasli mame pevnu 😉 mozes brnk 🙂

a ako sa to stahuje cez blootut?

hasleerka
26. okt 2009

renka napíš do IP číslo

renka9
autor
26. okt 2009

hasli mas SMS 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
26. okt 2009

mam kavicku...kto si da so mnou? 🙂

renka9
autor
26. okt 2009

hasli a mozes vykecavat cez pevnu? mate volne?
tak volaaaaaaj 😀

hasleerka
26. okt 2009

renka mám voľné od nevidím do nevidím, tak niekedy sa budeme aj vykecávať ... už som tak aj s cicou aj zuzkou ... tak pekne skúšaj, či som ti dobre poradila

renka9
autor
26. okt 2009

hasli maaaaam tooooo 🙂 🙂 🙂
dakujeem, len neviem, kde sa mi to ulozilo ☹

hasleerka
26. okt 2009

no ved do tých dokumentov

iwusska
26. okt 2009

hasli ty si taky technicky typ 😀
moje baby maju od zajtra az do pondelka prazdniny, som zvedava ako bude vyzerat u nas doma ked tam budu same 😨

cica13
26. okt 2009

Ivi....ako to, ze babulky uz maju prazdniny????? 😨 😨 😨

Reni, aj ja mam pevnu a nonstop mozem volat na pevnu zadarmo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...a kaficko si prosim aj ja 🙂 kujeeeem 😵

iwusska
26. okt 2009

cicus oni maju 2 dni riaditelske volno lebo sa preraby skola, ani dnes sa uz neucili a potom su 2 dni jesenne prazdniny 😉

renka9
autor
26. okt 2009

tak sa mi to podarilo... 😉 ...mozete kuk, hodila som aj sem nejake foto 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lilu18
26. okt 2009

prosim si kavco..

reni uz aj idem kuk fotecky,vidis aka si sikulka 😵

kocky aj my mame pevnu linku,len ziadne volne minuty 😔

bodka13
26. okt 2009

ahojte dievky 🙂

Reni...pekné fotky 😵 😵 😵 kočky ste obidve 😉

u nás je zamračené akoby malo snežiť 😕

lilu...páči sa kávička 🙂

tatolu
26. okt 2009

Ahojte dievčatá.
Už som z výletu doma a deti - dvojky mám už doma. Konečne.
Idem kuknúť, čo ste popísali, lebo je toho veľa 😉

Renka, zápis som mala pri doplnkovom štúdiu - pedagigické minimum. 😉 - tam prišli 50ti, namiesto 130tich ľudí

tatolu
26. okt 2009

Reni, takže doma máš malú klábosničku a ešte bude aj riadna hviezda, keď bude recitovať tie básničky 😉

tatolu
26. okt 2009

No ako-tak dočítané 😉
Ja sa asi tiež nemám s čím chváliť, myslím s rozprávaním. Luky vraví všetko, ale r ešte nie 😉. Pustil sa rozprávať keď mal 2 roky ale hneď celé vety spájal. Dvojky začínajú teraz šemoliť, ale nerozumiem im.
Tánička vie všetko ukázať na čo sa pýtam, ale jej najobľúbenejší slovník je é 😔 . Tomík je na tom rošku lepšie, ale tiež žiadna sláva. Ale, však oni sa rozrečnia 😉

hasleerka
26. okt 2009

ahojte už som z mesta tu ... som bola s Miškou len tak a kúpili sme chutné čižmičky, za 7,70€ , jedna mamina ich tam kupovala, že ich mali aj min. rok, že nepretečú a nešmýka sa v nich ... no nekúp to za tie prachy

renka som rada že si to zvládla, aj ty si šikulka ... som rada že som ti poradila

lilu, napíš do IP tvoje číslo, aj tebe zavolám

emily333
26. okt 2009

tak uz som tu osprchovana a vonavucka 😀 bola som na cintorine ocina obriadit a aj dedka 😠 uz len kvety v piatok ponosim aj z jankom ked uz ma prazdniny tak ho vyuzijem 😉 fotocky pekne a mala riadne fotomodelka 😵 😵

aadula
26. okt 2009

ahojte, čítam, že píšete o rozprávaní, tak ja Saminovi od malička rozprávam až až...a začína mi až teraz rozprávať..."konečne" podľa mňa to nie je moc o tom venovaní... Myslím, že ja som sa malému dosť venovala...rozprávala mu...knižky pozeráme...a až teraz to začína..taká som šťastná, že konečne povie mama...tak podarene...ocovi si povie oso...a Paťka je Pata...a začína všetko opakovať. Paťka bola úplne iná, tá rozprávala od roka...a ako dvoj ročná, rozprávala krásne vety...ako troj ročná v škôlke vedela pekne povedať "r" ... a ich trieda v škôlke bola šikovná..chodila veľa vystupovať, ešte aj ako prvákou ich zavolali na deň starých rodičov vystúpiť z programom čo mali na záver v škôlke 😉

aj mne zavolajteeeeeeeee...ja nemám pevnú...ale rada pokecám 🙂

aadula
26. okt 2009

dnes ráno som sa smiala...malý zobral plyšovú opicu...dal ju ležať na gauč a zakryl ju dekou 😀 ..potom ju chcel napchávať piškótikom 😀 😀

emily333
26. okt 2009

adili asi mu chyba ziva babika 😀 😀