Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
28. okt 2009

no zlate tety,my si musime same vystacit..kto lubi kelovicu? nakladaam 😝

cica13
28. okt 2009

Ahojte 😵

Andy, co si mala dobreho?

Ja mam toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17315 vcera som robila 😝

emily333
28. okt 2009

awojte nedavno som prisla domou a idem si vas precitat 😉

emily333
28. okt 2009

no dnes nejak poslabsie ste pisali aj ja sa chystam na STK 😀 😀 😀

tatolu
28. okt 2009

Ahojte.
Takže aj najstarší je už tu 😉
Teraz sa hádali, tak som ich od PC vyhodila 😀

emily333
28. okt 2009

😀 😀 este ze sa pohadali lebo inak sa tu nedostanes

hasleerka
28. okt 2009

iwus že STK som sa schuti 😀 😀 😀 ... tiež chodím pravidelne, len od januára podvozok nebol v poriadku, tak zase prekontrolovať, uvidím výsledky o dva týždne

ja ponúka večeru, kto ľúbi pečienku a zem.kašu ... alebo kto chce makovník z lidla???

iwusska
28. okt 2009

hasli som rada ze si sa usmiala 😵 a drzim palce nech su vysledky v poriadku 😉 a pecienku ja luuuuuuubim 😝

aadula
28. okt 2009

ahojte 😀 😀 😀 tiež som sa na podvozku ...či STK zasmiala..lebo som čítala zbežne...a čítam, že hašli ideš na STK..? tak sa vrátim vyššie..že s autom ...a veru nie s autom 😀 😀 😀 😀 😀

my sme boli dnes u našich pred večerom, Samino už buviná, Paťa tá od zajtra prázdninuje, tak má veget...a ja idem pracovať 😖 ..ale už len dva dni a zas máme víkend 😀

iwusska
28. okt 2009

adulik ahooooooj 😵 😵 som myslela ze tu STK-cku poznate 😕 😀

aadula
28. okt 2009

iwuška, ten podvozok som už počula...tuším aj od teba...ale STK nie 😀 😀 😀 , aspoň sme sa zasmiali 😉

hasleerka
28. okt 2009

ja som ten výraz ešte nikdy nepočula , ale odo dnes používam 😀

aadula
28. okt 2009

😀 😀 😀 som sa dobre pobavila..na pokeci mi kamoš písal /je na dovolenke/ že aby sa nenudil, tak zbehol s autom na STK 😀 😀 😀 😀

lilu18
28. okt 2009

klop klop ..mozem? Ani ja som o STK nepocula ale som sa rehlila 😀

cica13
28. okt 2009

bryyy vecer 😀
tu su slubene fotky nasej tekvicky: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lilu18
28. okt 2009

cau cicus co ste nakupili?? 😉

cica13
28. okt 2009

Lilusik...to co som chcela....chryzanteny na hroby 🙂

hasleerka
28. okt 2009

no cica nemá to chybu, tatulo aj Filip sú šikovní 😵

cica13
28. okt 2009

Hasli...my takto vyrezavame kazdy rok 😵 Filip vydlabava vnutro a tatulo vyrezava.....teraz nam pekne svieti na balkone 🙂

hasleerka
28. okt 2009

aký romantici ... ja som že to do školy potreboval ... moju Mišku dnes prevádzal cez cestu sám príslušník policajt 😀 😀 😀 ... sme išli cez veľkú križovatku a potom bola ešte jedna cesta ale svietila červená, tak som Miške vysvetľovala že ešte musíme čakať za zeleného panáčika ... jedna pani si prebehla akoby nič, príslušník ju tam zdrbal jak sirotu ... a potom prišiel k nám že môžeme prejsť, a ja že nie, bo je červená a musím dcéru správne učiť, tak chytil malú za ruku a zahlásil že pán príslušník ju môže previesť aj na červenú 😀 😀 😀

hasleerka
28. okt 2009

idem požehliť, spraviť drahému na zajtra svačinku do práce a ešte prídem 😉

hasleerka
28. okt 2009

no beda a tu už nikto nechodí???

aadula
29. okt 2009

dobré ránko, tak vidím, že tu sa večer už spinkalo 😉

ciculi nááádherná tekvička 😵 😵 😵

som sa celú noc prehadzovala...mm v kuse chrápal 😒 , o chvíľku trielim do práce

tatolu
29. okt 2009

Ahojte, iba pozdravím.
Píšem n a stojáka a deti už sedia na stoličke a čakajú rozprávky 😔

O STK som ani ja nepočula, ale pripomenulo mi to, že manžel musí bud.mesiac s autom absolvovať...

Tá tekvička je úžasná. Nám sa tiež také veľké urodili - 2 ks. Možno MM ukážem, nech má čo po večerocho robiť a nemyslieť na hlúposti 😉 😀 😀

emily333
29. okt 2009

dobre ranko 😉 tekvicka je uzasnaaaa 😉 idem povysavat nech mame cistucko 😵

andreah70
29. okt 2009

dobré ránko 🙂
tekvica krááááááááásna máš ty doma chlapov šikulov 🙂

STK ani nespomínajte ja som síce začiatkom roku bola, ale výsledky z sonografie mu nosím už pol roka 😀 sa mi tam nechce keď boli dobré 😀 však ich prinesiem k ďalšej prehliadke 😀

ja som si akurát poupratovala kanceláriu 😝 vymoženosť keď robíš u vlastných, rob ekonomku aj upratovačku za jeden plat 😠 mám tu pekne čistúčku môžem začať pracovať 😀

adulík nezávidím ti to chrápanie, dôverne to poznám 😀 😀

iwusska
29. okt 2009

krasne ranko 😵
cicus ja som ti uz tekvicku pochvalila, ale mozem este raz....aj dva 😀 😀 😀 je uzasna a ako hrozivo vyzera ked svieti 😨 😀 pochval tatula 😉
andy emily ahojte a uz tolko neupratujte 🙂

hasleerka
29. okt 2009

ahojte, ale nám krásne pršíííííííííííí

hasleerka
29. okt 2009

ja nepracujem ideme so Zuzkou ku jej krstnej na kávičku ... akurát čo som popostielala a idem poukladať do skríň čo som včera požehlila

iwus ako hviezdy, dobre to zvládli doma, máte ešte celý dom???

iwusska
29. okt 2009

hasli dom este stoji 😀 ja som baby zamestnala, kopu o 106 - kazda si robi skalku na zahradke 😀
prijemne kavickovanie 😉