Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
31. okt 2009

dobru tebe tiez a idem aj ja 😔

tatolu
1. nov 2009

Dobré ránko 😉
My sme už hore 2 hodiny 🙄 .
Keď píšete o plienkach, tak včera zabudol dať MM Lukymu na noc plienku. V noci sa presunul k nám do postele a keďže spal viac na jeho polovici, tak sa drahý zobudil na akúsi mokrotu 😀, no už je to v práčke 😝 a matrace sa sušia nad pecou.

aadula
1. nov 2009

Dobré ránko, u nás je hrozná hmla..úplne ako mlieko 😕 , hádam to pominie 😝

Som už obchodík obehla, nejak sa nám chlebík minul, malý už od pol siedmej buntoší, tak sme už v hracom nasadení 😀 Idem si kávičku urobiť nech sa trošku zohrejem 😉

lilu18
1. nov 2009

ranko..u nas tiez hmla a riadna.

Tatolu..stane sa. Aj tak je sikulka ked uz je v noci bez [lienky 😵

lekynka
1. nov 2009

Dobré ránko.
Čo budete dnes dobré variť ????
Dajte tip 🙂

andreah70
1. nov 2009

ahojte 🙂 aj u nás je hrozná hmla 😖

hasli tak hriatô robíme aj my a aj ho ľúbime 😀 😀 akurát že ja to robím že najprv skaramelizujem cukor a do toho vodku a med

ja dnes nevarím 😀 idem sa zachvíľu pozerať na Nikin zápas 😀 polievku máme slepačiu od včera a vytiahla som morčacie prsia tak mm urobí rezne a zemiakovu kašu 🙂 to je asi jediné čo vie uvariť 😀 ale nevadí však aj to sa cení 🙂

lekynka
1. nov 2009

A čo hraje Nika ???
Obed je fajn 🙂)
A ešte keď nemusíš variť 🙂

tatolu
1. nov 2009

No, tu vykyklo slniečko, tak ich idem poobliekať a trošku sa pošpacírujeme pre domom 😉
Hádam budú trošku počúvať, lebo nezvyčajne často chodia autá 😔
Tiež máme zo včera navarené. Takže keď prídeme, polievku iba prihrejem. Hlavné jedlo jedia, keď vstanú. Moje tajné prianie, aby Luky na obed spal. Keď som sama, tak ho asi uspím 😨

emily333
1. nov 2009

krasne slnecne ranko a bez hmly prajem 😉

andreah70
1. nov 2009

no ja som to s tým nevarením prehnala, Nika mi volala že súper nepricestoval, vyhrali kontumačne, 😀 takže hádzana sa nekonala 😠 a mne nezostalo nič iné len sa postaviť k hrncom 😒 ale aspoň mm očistil zemiaky 🙂

ahoj lekynka ty si tiež naša? som ťa tu ešte tušim nestretla, 😕 napíš niečo o sebe viac. Nika hraje hádzanú.

lekynka
1. nov 2009

Neviem čo mám o sebe prezradiť .
Možno že chodím do práce, mám 3,5 ročného syna (nezbedníka)
A 30 som mala pred pár rokmi 🙂
Mám neter čo hraje basketbal. Ale už má 17 rokov.
Tak aj mi chodíme na zápasy 🙂
Tak príjemné varenie. 🙂

hasleerka
1. nov 2009

andy no ved ty si z naších končín, tak je mi jasné, že to robíš aj keď iným spôsobom ... takto tiež robí kámoška, len ja radšej jednoduchšie a je to tiež dobré ... a mm by asi tie rezne vôbec neurobil, musím ho začať učiť ...

ale zase ho trochu pochválim, včera robil chleba vo vajci, takže deti by už hladom neumreli 😀 😀 😀

hasleerka
1. nov 2009

lekynka vitaj medzi nami a pridaj foto, nech ťa spoznáme ... andy veď si mala z domu chytro aj tak zdúchnuť a nemusela si vôbec variť

ja mám rezancovú polievku od včera a dnes len tak skromne zemiaková omáčka na kyslo a špekaňa ... hmmm došla posledná materská, tak začneme suchý chlebík a pol vajíčka ako blichárovci 😀

hasleerka
1. nov 2009

joj zabudla som vás ponúknuť jednohubkami s krabou nátierkou ... nech sa páči naťahujte sa 😝

lekynka
1. nov 2009

Ďakujem za privítanie.
Ja fotky (svoje) veľmi nemusím nie som fotogenická.
Ale voľačo vylovím.
Pekný deň. 🙂

lekynka
1. nov 2009

Jééééj ,ďakujeme 😀 😀 😀

aadula
1. nov 2009

lekynka tak teda vitaj 🙂

hašli, u nás sa len to varené vínko robieva čo som u žspomínala 😉

ja varím polievku, kuraciu..teda dovára sa už a z kuracích prs, niečo na spôsob roštenky 😝 😀 , je to rýchle a k tomu knedľa

lekynka
1. nov 2009

Ďakujem.

No to je tiež mňamky 🙂
🙂 🙂 🙂

lekynka
1. nov 2009

hasleerka : tak som ťa poslúchla 😵 😀 😉

zuzadlo
1. nov 2009

ahojte hviezdy🙂,u nas vari dnes mm 🙂 ,ale ja pracujem tiez, zehlenie, cistenie akvarka a podobne 🙂

vitam novu tvar 🙂

hasli ,aj ja robievam hriato a tiez s vodou,slaninku nedavam 😉

zuzadlo
1. nov 2009

to hriato je dobre aj vtedy,ked zacne boliet hrdlo,na druhy den som v pohode 😉

andreah70
1. nov 2009

lekynka už ťa aj vidím , pekné foto 😉 🙂

andreah70
1. nov 2009

zuzi my si hriatô robíme na lyžovačku, horúce dám do termosky, na svahu ulievam a len potom sa lyžuje 😀 😀

zuzadlo
1. nov 2009

😀 andy,no len aby si potom so sebou nenabrala aj nejakeho cudzieho lyziara 😀

emily333
1. nov 2009

joj som vas este poriadne necitala ale vitam maminu lekynku 😵 😵 prajem dobru chut k obedu

zuzadlo
1. nov 2009

my uz sme po obede,tak dobru chut aj vam🙂

zuzadlo
1. nov 2009

tak vas teraz opustam,papa 🙂

aadula
1. nov 2009

andy, no však pred športom v zime sa treba trošku zohriať 😀

u nás chlapi spia, Paťa sa nudí a mama brázdi netom 😀

hasleerka
1. nov 2009

lenynka no hneď je to super, keď ťa vidíme

zuzi tak ty si môj človek, ak sa niekedy spolu stretneme, aspoň viem čo si spolu dáme

andy aj ja pôjdem na takú lyžovačku, aj keď nemám lyže ... ale mám termosku 😀 😀 😀

my keď sme išli na zimnú prechádzku do hory, tak sme si brali čajík s rumom

lekynka
1. nov 2009

Ďakujem všetkým : zuzadlo,emily333, andreah70 , (dík)
hasleerka ...
a všetkým ostatným ...
foto, nič moc ale robila som čo sa dalo 😀
Moja babina robí hriatô, a to ti vypáli bacile aj tie čo nemáš .... 😀 😀 😀