Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
2. nov 2009

Bejbyna, tak Jurka som si nevšimla 😉 Dodatočne všetko najlepšie malému veľmému človeku 😉

bejbyna
2. nov 2009

tatolu ďakujeme 🙂

hasleerka
2. nov 2009

čafte hlásim sa na chvíľu ... máme veget, Zuzka si tu tancuje, Miška si skladá puzzle tak ja môžem ísť v kľude ukladať fotky

renka9
autor
2. nov 2009

hasli aj ja chcem vegeeeeeet ☹ ☹ ☹
pijem kavicku a chystam sa do roboty 😝

tak papa 🙂

hasleerka
2. nov 2009

renka tak ten veget som zariekla, furt čosi odo mňa chcú, najradšej by mi tie fotky vytrhli z rúk ... to nemôžu byť 5 minút bezo mňa 😠

tatolu
2. nov 2009

Hasli, však aj ony chcú pomáhať 😉

bejbyna
2. nov 2009

😀 😀

hasleerka
2. nov 2009

som si bola normálne ošúpať pár orieškov, vraj to pomáha na nervy ... no dúfam, že budú mať účinok

emily333
2. nov 2009

ahojte ze v raj v spravach davali ze zatvorili hranici /malu z ukrainou/ uz by mohli aj velku v nemeckom aby sme sa nenakazili ved sme len 30km od nich ☹ ☹

cica13
2. nov 2009

Emily....tak dufam, ze sa nepohrnes na Ukrajinu na nakupy!!!!!

aadula
2. nov 2009

ahojte, kočky ani vás nečítam, len kúsoček som..akurát tam kde ste písali, že máte pocit, že sa poznáme už 100r 😉 Veri ja mám tiež ten pocit...a na stretko hrozne rada prídem ak niečo mimoriadne nebude 🙂 🙂 🙂

lekynka
2. nov 2009

Dík, renka .
Ja som rada že ste ma medzi svoju elitu 🙂 prijali.
Jasne že hneď medzi vás nesadnem lebo som nová ale budem sa snažiť zapadnúť 😀 😀 😀 😀 😀

tatolu
2. nov 2009

Lekynda, už si zapadla 😉 a bejbyna tiež 😵

hasleerka
2. nov 2009

emily ja som aj včera či v sobotu na teba myslela keď ukazovali prechody cez hranice, že ty to nemáš ďaleko ... doma pekne sedkaj, až nič nedostaneš

adulka, na jar si urobíme predlžený víkend a dáme stretko na chate ... kto bude vedieť o nejakej super chate, tak dá vedieť 🙂

lekynka
2. nov 2009

Dík tatolu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
2. nov 2009

lekynka ak to nevzdáš, tak určite zapadneš

emily333
2. nov 2009

lekyna aj ja som si to iste myslela ale to som este necitala reknik prispevok 😉 veru uz ma tam skoro nik nedostane budem domka a pri vas 😵 😵

bejbyna
2. nov 2009

Ahojte 🙂 práve som vyliezla z vaňe 😅 dala som si taku rýchlu horúcu "vyvolavačku" 😀 večer sex dúfam,že to pomôže 😵 😀

hasleerka
2. nov 2009

bejbyna ešte počkaj do zajtra, ak by som ťa stretla ... či bývaš ďaleko od centra???

tatolu
2. nov 2009

Bejbynka - ee nepomôže 😉
Ja som chodila po schodoch, skákala som raz na jednej, raz na druhej nohe a aj tak museli vyvolávať 😀
Príde to, keď bude mať 😉
Neboj, však už to nejak vydržíš 😵

bejbyna
2. nov 2009

hasleerka nie bývam priamo v centre kde presne ideš a kedy približne?

emily333
2. nov 2009

bejbyna ja som to urobila pri jankovi a ani som nevedela ze urychluje 😀 😀 /mala som ho na druhy den poobede./ ale predtym som este po hrebienku v tatrach behala 😵 😵

bejbyna
2. nov 2009

Uvidíme čo to spraví so mnou 😵 😀

emily333
2. nov 2009

ked uz nic tak s aspon dobre pomojkas 😀 😀 😀

bejbyna
2. nov 2009

😀 aspoň nejake + 😵

hasleerka
2. nov 2009

bejbyna ideme do nemocnice, prídeme o 7,45 na autobusové ... sme objednané na 9,00 a vraj tak od 10,00 budeme mať čas až do 12,00 .. tak sa budeme asi túlať pri štvorcovom námestí

inak sme aj na FB a tam mám aj fotky zo ZA

cica13
2. nov 2009

cafte herecky.....o chvilu nam ide Superstar 😉

Bejbyna, este tu par dni s nami vydrz....pokecame a potom mozes ist rodit 😀

emily333
2. nov 2009

cica ma pravdu dobre ze si prisla a uz chces zduchnut

bejbyna
2. nov 2009

hasleerka netuším čo budeme zajtra robiť mám tu na návšteve maminu zo Holandska tak sa jej venujem stále

hasleerka
2. nov 2009

bejbyna, nič sa nedeje, veď sa určite ešte niekedy stretneme