Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
4. jan 2010

iwuška ahoj 🙂 ty si zlatááá 😉

andy, si ma rozosmiala...to som ešte nepočula..že nie je digitálna...aj paťa okolo desiatej vyliezla z postele a už je v meste s kamoškamo..akurát mi volala, že si rifle kúpila

andreah70
4. jan 2010

Nika sa učí lebo dostali na prázdniny 20 testov z matematiky a 20 z SJ na každý deň jeden tak doháňa čo zameškala cez Vianoce a lyžovačku a potom ide na tréning. Domko leží od rána ani nevyliezol asi mu je ozaj zle, lebo nezvykne cez chorobu ležať ☹

stupidq6
4. jan 2010

Ahojte tak my sme už doma dnes nás pustili 😵
Dvojky ešte malu nevideli sú u babky prídu až večer nech si trošku oddýchnem ešte kým sa dá 🙂
Starší sa správaju akoby tu nové bábo ani nebolo čo mi je veľmi ľúto ☹ prišli dali mi pusu na malu sa pozreli a zas si šli robiť svoje 😒 dúfam,že idh to prejde a malu si začnu všímať.Pôrod som mala super rodila som prvý krát spontánne 🙂 cele to trvalo asi 3hodiny od začiatku až kým bola mala na svete 🙂

iwusska
4. jan 2010

ahoj andy 😵
skoda ze nam to nevyslo ☹ dufam ze nabuduce to lepsie zorganizujeme

aadula
4. jan 2010

stupi, som si teraz pozerala tvoje fotky ...tie zo 4D máš super...krásne vidno tváričku, my sme boli tiež ..perfektný zážitok 😵 a vidím, že syna nemáš na fotkách Kubka 😉 a ste pekná rodinka

andreah70
4. jan 2010

iwus aj mňa to mrzelo, ale keď cica volala my už sme boli kúsok pred Mikulášom ☹

stupi gratulujem k malej Hannah, takže z chlapčeka je dievčatko, ale najdôležitejšie je že ste obe zdravé 🙂 teraz si spomínam že v tvojej tipovacej súťaži som tušim jediná povedala že sa mi to podobá na dievčatko 😀

stupidq6
4. jan 2010

aadula ďakujem no aj Kubo tam bol len to zbadal a koniec 😀 aj Nika ma s tým problém no pubertiaci 😅 😉

andreah tuším,že áno 😀 😀
Jasne ja som šťastna,že ju mám je úžasna - tučko malý 😀 viete ja som neni naučena na take veľke dieťa 😀 lebo dvojky boli malinke a teraz také sloníčatko 😀 😀

iwusska
4. jan 2010

sissi ahoj 😵 aj mne sa babenko na tych foto podobalo viac na dievcatko 😵 hlavne ze ste zdravucke obidve...myslim ze dvojky budu nadsene a pubisi si asi musia trosku zvyknut

cica13
4. jan 2010

Andy ahooooj......Domcovi skore uzdravenie, moj muz isiel na Orave zevraj so zapalom priedusiek (to mu v ten den doktorka povedala, lebo k nej isiel s tym, ze ho hrozne pichalo pod pravym prsom a bolest vystrelovala do ramena, iba pri nadychnuti, tak ta krava mu povedala, ze ma hnisavu anginu a obojstranny zapal priedusiek) nakoniec to bolo asi to co sme s Iwuskou obe povedali, zacvaknuty nejaky nerv.....jemu totizto doktorka dala aj ATB, ale tatulo ich nebral a uz mu nic neni......takze takychto my mame doktorov v BA 😠

Stupi neboj....pubisi si to este asi tak neuvedomuju, ze tam je malinke mimco....za par dni ti ju budu aj prebalovat a kupat 🙂

stupidq6
4. jan 2010

iwusska dúfam,že si zvyknú idem pridať nejake fotky 😉
cici keby si tak mala pravdu 😵 😵 😵 😵

lilu18
4. jan 2010

tak s prackou sme rezignovali volame servis 😠 😠 😠

cica//no krasne z chripky co sa vyklulo 😕 prave mi mm priniesol paralen hot..tak asi tm preniesol na mnma chripajzniaka 😀

sisi//neboj //este si musia zvyknut na novu tvar doma..potom ich budes od malej odhanat 😲

lilu18
4. jan 2010

http://sk.fotoalbum.eu/lilu18/a402789/00000001

nove fotky a sisi tie tvoje su kde??

stupidq6
4. jan 2010

lilu krásne fotky malinka je nádherná 😵 😵 😵

lilu18
4. jan 2010

jej..krasnucka je ..malinkate drobatko proti tej nasej .Inak licka ma na kuskanie krasnucke baculate 😲 😲 😲 ..nech len pekne papka a rastie

cica13
4. jan 2010

Sisi...mala le krasnucka..... 🙂 🙂 🙂 cmucik jej daj na to buclate licko! 😲

Lilu , aj ty daj Vivi cmucik!

emily333
4. jan 2010

sisi mala je rozkosnucka len ju pusinkovat 😵 😵

aadula
4. jan 2010

lilu, vivka je zlatunká, by som ju hneď do reklamy dala 🙂

stupi, náádherná je babuľka, a čože si sa tak dala na "tretie" 😀 dieťatko? nebála si sa, že zas budú dvojky? možno si to tu už písala...ale to som bola asi v pracovnom zápale 😝

stupidq6
4. jan 2010

Joj kočky ďakujemeeeee 😵 😵 😵 😵 😵
adula no neviem tak keby boli aj dve by sme museli zvládnuť ale vieš ako sa hovorí risk je zisk 😵 som šŤastna,že máme krásnu bambulku 🙂 a už aj puboši prejavuju záujem.Teraz tu už majú baby-dvojky male chodia stále za nimi malé za malou tak si ju trošku aj všímajú.Bola som v sprche mala už spinkala kúpala som ju dnes už o pol šiestej aby som o pol siedmej dvojky okúpkala a keď som vyšla tak bola Nika v spálni mala ju na rukách a spievala jej Až my slza vyšla krásny zážitok nečakala som,že ich to prejde a už vôbec nie tak rýchlo ale mám taký pocit,že to len keď som tam ja sa tak spávaju lebo keď ma nika zbadala dala mi ju a odišla a to nevedela,že som na nich zo slzami v očiach hladela päť minút 😵 😵 😵 😵

bodka13
4. jan 2010

😕 kde ste všetky ?

Lilu 🙂 Sisi 🙂 ...krásne fotky a princezničky ešte krajšie 😵 😵 😵

emily333
4. jan 2010

ahoj bodka ja som tuuu uz neviem co by som zjedla tak som si urobila maskrtku kyslu smotanu s vanilkovym cukrom a moj drahy vravii ze co za gebzes jem no som sa rehotala este som take slovicko asi nepocula

cica13
4. jan 2010

Bodecka ajooooj...... 😉

cica13
4. jan 2010

Emily ahoj, aj ty si taka rozozrata po sviatkoch? 😀

emily333
4. jan 2010

cicus asi hej ale to je na zaplakanie ☹

cica13
4. jan 2010

Emily...aj u mna 😢

bodka13
4. jan 2010

nechce mi ísť kôň 😠 ☹

...a ja som sa ešte napchávala kapustnicou 😀 😀 😀 no ale teraz by som si zase dala niečo sladké 😕 😀

emily333
4. jan 2010

aj mne to nejak pomaly ide 😠

cica13
4. jan 2010

Aj mne ide ten kon ako slimak 😠

hasleerka
4. jan 2010

pekný večer ... som ani doobeda k vám nestihla, ked je mm doma pijem kávičku s ním

som bola ráno na úrade, potom dokúpiť Zuzke rukavice a boli sem sa vyblazniť na kopci 😵

Domkovi posielame cmuk nech je rýchlo fit

no vidím že tá moja bude tie vaše hviezdy dobiehať, tiež jej neni rady, dnes mi aj ruka ušla, dostala po ústach, lenže ju to nebolelo, len čo som si ja prst ožkrela o jej zub 😠

cica13
4. jan 2010

Mam kešu orechy, kto si da???

Hasli, este mate sniezik?