Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
13. jan 2010

☹ Andy ...je to ťažké,a určite ťa to trápi...škoda že Dominik o tom doma nerozpráva

emily333
13. jan 2010

oj chuuda domko boze co sa to v tych školach robii 😠 andy mas to tiez tazkee ☹ ☹

hasleerka
13. jan 2010

emily díky cin cin už som si dala

baby to je hrozné aké vedia byť deti kruté a robiť si zle ... určite sa to dialo aj kedysi na školách, aj my sme mali v triede výkvety, aj mne sa občas posmievali ... nuž ale teraz to všetko inak vnímam ked už ja mám svoje deti ...

ja sa niekedy obávam, aby sa moja Zuzka nedala zlákať na tie zlé veci, aby sa druhým neposmievala a nerobila zle, aj ked teda zatial sa nič podobné nestalo

cica13
13. jan 2010

kop, klop...je tu este niekto???

Andy, az mi slzy vyhrkli...tohoto sa obavam, ze David bude na tom tak isto.... 😢 😢 😢

andreah70
13. jan 2010

baby aj mne bolo hrozne v škole normálne som nevedela čo jej povedať ☹ hoci ona ho skorej bránila ako hanila ale tiež jej verím že nemôže stáť na strane jedného keď je celá trieda proti nemu. Mala som s ním dnes pohovor uvídím či sa niečo vyrieši sľúbil mi že mi už bude všetko hovoriť

andreah70
13. jan 2010

kočky ja sa lúčim dobrúúú 🙂

bodka13
13. jan 2010

dobrú noc hviezdičky 🙂

bodka13
14. jan 2010

vstávať a cvičiť !!!! 😀 😀 😀 😀

dobré ránko 🙂

andreah70
14. jan 2010

dobré ránko 🙂

bodka 😀 rozcvička už bola o 6,00 😀 teraz už pijem kafíčko 🙂

iwusska
14. jan 2010

dobre ranko 😉
andy to co si napisala sa zle cita nieto este preziva ☹ velmi vam drzim palce, aby sa to co najmenej opakovalo...cmuuuuuk
bodka caf 😀

emily333
14. jan 2010

čafte babule 😉 pprajem dobre ranko 😉

bodka13
14. jan 2010

a stááále cvičíme 😀 😀 😀 vpred-vzad-a hore ....vpred-vzad a hore... 😀 😀 😀 😀 😀 ...no poďme aj ostatné sa pekne pridajú 😀 😀 😀

Andy...ty už môžeš oddychovať a pekne nás povzbudzuj 😉
Iwuska....aj ty si cvičila o 6:00 😕 😀 😀

emily333
14. jan 2010

bodka ty nas zničiš ja uz nevladzem 😀 😀 😀

bodka13
14. jan 2010

no ešte ....áááááááááááááááá vydýchame sa,sadneme do kresielka a oddychujeme 😀 😀 😀

emily333
14. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 sa tu rehocem hned je den krajšiii 😵

lilu18
14. jan 2010

raanko ranko ranecko 😵 😵 😵 uz vychodi slunicko 😀 😀 😀

andy ☹ som si precitala o Domkovi,..to mi je luto ze mate taketo starosti. Snad sa to teraz uz len zlepsi..palceky drzim 🙂

Dnes Vivi vstala o 3 rano..tak ja uz mam rozcvicku z vas najsam prvsia 😀

bodka13
14. jan 2010

😕 😕 😕 o tretej ??? a odvtedy ste hore? čo ste robili?

...ide "do mňa" suseda na kávu 😀 😀 😀 ,tak keby som sa chvíľu neozvala kvákam s ňou 😀

lilu18
14. jan 2010

no uspavali bodecka a az o 6 uspala na hodku ☹

kavco si dam aj jaaaaaaaa 😀

andreah70
14. jan 2010

jeeeee kočky ste mi náladu urobili, pri predstave ako svorne cvičíte 😀 😀

inak ďakujem za podporu hadam to nejako zvládneme 🙂

hasleerka
14. jan 2010

čafte ... no na som nič nezacvičila ja už len oddychujem 😀 😀 😀 ... ja som zas bola u susedky na kávu

andy a Dominik ti neodmieta chodiť do školy??

bodka13
14. jan 2010

už som zde 😀 😀 😀

ale vy asi nie ☹

lilu18
14. jan 2010

tu sooom..mala zaspala pred hodinou ☹

cica13
14. jan 2010

Halooooooo 😀 😀

Maaam prihlasku do skolky, kamoska si bola pre jej malu pre prihlasku a spomenula nas riaditelke, porozpravala jej o davidovi, ta nam poslala prihlasku, ze keby to bolo len na nej, tak by ho v momente zobrala, ale ze musi to schvalit zriadovatel.....ona mava zevraj vzdy 2 prihlasky pre "taketo" deticky, zatial sa jej nikto nehlasi, takze by s tym nemal byt problem, ze ona uz taketo deticky mala. Tak budem trpnut koncom aprila a zaciatkom maja, ci nam to ti vyssi schvalia..... 😒

No chcela som sa iba úpochvalit, idem si vlasy umyt a uclovecit sa, idem na 15.00 na Kramare na endokrinologiu na kontrolu.....

papa

hasleerka
14. jan 2010

halo obééééééééd ... je na výber ešte vysmážaný syr alebo šošovička s údeným a vajíčkom

renka9
autor
14. jan 2010

ahojte 😵
mali sme cvicme v rytme???? 😀 , skoda ze to uz v telke nebyva, mozno by som bola prinutena troska hopkat 😀

co je s Dominikom???? idem si to preciteat....

emily333
14. jan 2010

ahojte uz som domka konecne bola som pri Jankovej dr a ta nam dala marodku na tyzden boli ho hrdielko a vsetko som povedala tak mi potvrdila nenapadne ze tra ucka nema vsetkych doma 😠 zajtra o 10 som objednana za psychologickou poradit sa aby nemal 4 zo spravania ,

bodka13
14. jan 2010

☹ Emily tak Janko je naozaj chorý,ja že si mu išla takú oddychovú marodku vybaviť kým sa to všetko nevyrieši 😉

Cicuš 😵 😵 😵 ...to je super,že už máš aj škôlku pre Cmúčika 😵

aadula
14. jan 2010

ahojte,

andy, má to ťažké Dominik v škole...je mi to ľúto...a ešte pomaličky ide do puberty a to bude vždy iste ťažšie prežívať ☹ , držím mu palce, nech sa s tým vie sám popasovať..nech je silný a nedá sa 😵

emily333
14. jan 2010

veceraaaa chlebik vo vajiicku a cajik a kto che ma kokauko 😀

zuzadlo
14. jan 2010

ahojte babulky 🙂

andy,ja ked som bola asi vo stvrtom rocniku zs,tak som bola tiez sikanovana a mame som nic nevravela,len som sa akosi vzchopila a zacala som byt spoluziakov, co mi robili zle,tiez sa to mama dozvedela od ucitelky a mam to potom nejako s riaditelkou vyriesila a odvtedy som mala v skole pokoj,tak ho viem ako domkovi je,drzim palceky ,nech sa to aj u vas da do poriadku 😉

emily ,dobre robis,treba urobit aj nemozne 😉

vidim, ze ste sa tu rozcvicovali 😀 ,ja som mala rozcvicku celu noc,lenka mi nespala,plakala ,ze ju boli hrdielko,tak som tu behala,rano som isla dokimu,spravil jej vyter, zatial angina nie je,ale uz teraz ma aj teplotu a sopliky jej tecu riadne, tak to vyzera, ze rano znova pojdem ku dokimu ☹