Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
26. feb 2010

...sa strulame a aj hokej zaspime 😀 😀 😀

zuzadlo
26. feb 2010

ja si prosim cervene vinko cicus 🙂

aadula
26. feb 2010

renka, uf..zlatinko malé..to muselo veľmi bolieť...posielame pusinky nech čím skôr boľačka ustúpi 😵

no ja neviem či vstanem .... asi budem rada, že si môžem pospať...aj tak bude samino pred šiestou hore...a cez deň si potrebujem porobiť... tak asi budem fandiť cez spánok 😉 heja heja heja slovensko !!! 😀

andreah70
26. feb 2010

(__) ja si prosím jeden fernetík, dopozerám panelák a odchádzam do hajan 😀

Reni chúďatko malé hadam sa jej to rýchlo zahojí 🙂

Slovenskooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aadula
26. feb 2010

idem aj ja asi do tých hajan 😀 😀 😀

hasleerka
26. feb 2010

cica nejaký konačik si prosím na iwuskine zdravie, som teraz dva kopla u susedky tak až nemiešam

zuzi sa vynovujete, potom ukáž novú obyvku

reni posielame cmuk Angelike nech sa jej to rýchlo hojí

zuzadlo
26. feb 2010

reni,chuda angelika,nech sa rychlo bolacka zahoji

hasli ved som bez obyvacej steny,tak som uz musela kupit 😉

andreah70
26. feb 2010

cicaaaaaaaaaaaaaa kde mám ten fernet ☹ nevadí uleješ nabudúce 😀

dobrú kočky 🙂

renka9
autor
26. feb 2010

angelika stale spinka, tak dufam, ze do rana 😉

cicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(__) 😲 😲 😲 😲 😲 , mame prazdne 😀 😀

zuzadlo
26. feb 2010

nech len pekne spinka 😉

renka9
autor
26. feb 2010

idem aj ja spinkat, papa 😉
dobru nocku 😵

renka9
autor
26. feb 2010

Pred spanim sa nezabudnite pomodlit... OTCE nas ktory si na nebesiach, posvat hokejky nase, prid zlato nase, bud pri brankarovi nasom, ako v Goteborgu tak aj vo Vancouveri , goly nase daj nam dnes a odpust nam nase chyby v obrane, ako aj v utoku, a neuved nas do predlzenia a zbav nas faulov. Amen !!!!!!

toto som nasla tu na MK 😀

cica13
26. feb 2010

Babulkyyyyyyy...tu sooom, ale vy tu uz tusim nejste... ☹ ☹ ☹ nejaka som K.O...hrozna ma bolia krize, tak som vylebedena na sedacke 🙂

Ulievam druhu rundu......(__) (__) (__)

Idem si asi roztiahnut sedacku, budem spat dole na nej....nech mozem len cvaknut o 3.30 dialkovym 😅 tatulo, ze on sa tam nevyspi, ze on bude hore na posteli 😠 😠

cica13
26. feb 2010

Reni, ja som prehliadla ten tvoj prispevok, kde pises , co sa Angelike stalo....pofukaj aj za mna a daj cmucik...nech sa rychlo zahoji!! 😲 😲 😲

Ta modlitba je supeeeer!!!! 😀

emily333
26. feb 2010

ahojte este ste tu? my sme prave dosli z navštevy sme boli na jednej prezentacke 😉 super modlidba 😀

doseti
26. feb 2010

ahojte,tuším tu už nie ste...mm tu doteraz sedel 😒

renka super modlitba 🙂

dnes bol tuším špagetový deň...aj my mali špagety na obed 🙂

angelika chúďatko...ja som dnes robila muffiny a tiež som sa bála,že mi malý chytí zas horúcu rúrú 😕

doseti
26. feb 2010

že rúrú 😀 😀 😀 ...

cica13
26. feb 2010

Doseti, ja som este mafiny nikdy nepiekla....ale uz som si kosicky kupila, musi to byt aj v tom plechu vykrojenom? Alebo staci na normalny plech dat kosicky?

Ja mam nastastie taku ruru, ze aj ked peciem a David ju chyti, tak sa nepopali, ma dvojite sklo.... 😝

emily333
26. feb 2010

ja so uz piekla mafinky ale z prasku a tym boli aj košíčky a na take riane nema ani recept a ani tu silikonovu formu tak aspon nemusim piect 😵

cica13
26. feb 2010

Dobru nocku!!!!!!

3.30 kricimeeeeee Slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

doseti
26. feb 2010

normalne len na plech davam do košíčkov a recepty nám z internetu,som robila tretíkrát z toho raz z prasku ako emily 🙂
teraz som popučila mikuláša čokoládového este od vianoc
rúru máme starúúúúú ako praha 😀

cica13
26. feb 2010

Doseti, ak mas nejaky jednoduchy recept, tak mi hod do IP!

No idem uz, ved musim v noci povzbudzovat...dobruuuuuuuuu!!!

doseti
26. feb 2010

hokej nebudem isto pozerať som rada,že spím aj malý...ráno budem radovať alebo nadávať 🙂 ☹

emily333
26. feb 2010

dobruuu 😉

doseti
26. feb 2010

jednoduchý recept mám na hrnčeky 250ml

andreah70
27. feb 2010

budičéééééééééék vstááááávame a fandíme 😀

Slovenskooooooooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵

mukky
27. feb 2010

😀 -

mukky
27. feb 2010

ved ja si idem akurat lahnut 😀 tak si to uzite 😉

renka9
autor
27. feb 2010

slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
heja heja heja slovenskoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

chlapci do tohooooooooooooooooooooooooooooo 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cica13
27. feb 2010

🙂 Slovenskooooooooooo!!!!