Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
8. mar 2010

ale nie kazda zena je zalubena, a nie kazda matka 😒

idem o chvilu vesat 😀

cica, a ako ho budeme volat..."cicko" 😕 😀 😀

lilu18
8. mar 2010

iwusi ahoj//odovzdam

andy ano k vcerajsku 😵 😵

cicus 😀 😀 😀 ved to by aj tm kukal na mna ze ci mi sibka 😀 uz aj tak pozra ze co mozem tolko vypisovat 🤐

lilu18
8. mar 2010

no idem dovarit zatial pa

hasleerka
8. mar 2010

cica aj moje už dochvíľu doperie, budem ti kývať uteráčikom 😀 😀 😀

mne sa lúbilo že nám na MDŽ vždy kolega doniesol snežienky, to bolo strašne milé od neho

mm sa zase vyhovoril že nejde do mesta, takže mi nemôže nič kúpiť 😠 😠 😠 ...

andy to prečo si napísala, kukám z okna a u nás tiež sneží a to ešte o pol osmej nesnežilo ☹

renka9
autor
8. mar 2010

mali by sme si urobit menovky na dvere, ze : CICOVCI, BODKOVCI, LILUOVCI, RENKOVCI, TATULOVCI.... 😀 😀 😀

renka9
autor
8. mar 2010

vlastne tatoluovci 😉

cica13
8. mar 2010

Hasli.....posledne 2 minuty mi blikaju na pracke 😀 😀 😀

hasleerka
8. mar 2010

ani ujo hašlerko nevie o prezývke ... on mal kedysi zlomenú nohu tak ho volali klokan, škoda že som sa sem nedala klokanka ako mám mail 😀

ja budem poobede robiť tvarohový koláčik, tak potom ponúknem k poobednajšej kávičke

cica13
8. mar 2010

Babulky nebojte...ten MM mi to nehovoril s vaznou kamennou tvarou, on si velmi rad prdel robi....ved Iwus ho uz pozna 😀 😀 😀

Tie menovky su supeeer..... 😅

renka9
autor
8. mar 2010

pradlo vyvesane, ale musela som dat len na susiak, a nechat v kupelni, lebo vonku mame neskutocny smrad 😠 😠 😠

emily333
8. mar 2010

cicus tak to si bude rozumiet z mojom drahym ten mi na valentina dval eurace nech si kupin nieco kupim a ja nanho ci je zhuleny ze mi tolko dava a nakoniec vysvitlo ze to je jankove vyživnee 😠

renka9
autor
8. mar 2010

emily 😀 😀 😀

cica13
8. mar 2010

Emily 😀 😀 😀 😀 😀 tak ten tvoj je este vacsi expert od mojho 😀 😀 😀

renka9
autor
8. mar 2010

brrrr, na slniecku vo dvore, za vetrom, mame 3,5 stupna 😕 , bŕŕŕ

emily333
8. mar 2010

u nas nefuuka 😉 tak pradlo povešane tahaky pripravene zatial veget 😵

hasleerka
8. mar 2010

ja už mám jedno zavesené, druhé sa točí a potom idem do mesta, šupnúť kočiar do bazáru lebo na nete sa dáko nechce predať

mne dal mm na meniny 2eurá že si mám kúpiť čokoládu 😀 😀 😀 xixi ale mám jeho kartu tak som si kúpila kabelku

emily333
8. mar 2010

hasli 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
8. mar 2010

hasler 😀 😀 😀

idem vesat dalsie pradlo 😉

cica13
8. mar 2010

Boooooze, mne davno pracka doprala a nebola som schopna vyvesat to pradlo, idem na to... 😀 😀 😀

iwusska
8. mar 2010

baby sa tu chcechcem z vas 😀 😀 😀

cica13
8. mar 2010

uz som povesalaaaaa 😀

lilu18
8. mar 2010

obeeeeeeeeeeeed..fajnova slepacinka s rezancami//kto si prosi nech sa obsluzi 😝
hasler// 😀 😀 😀 pekna coko 😀

lilu18
8. mar 2010

aby ste nezavideli mm to ma najlahsie//na meniny ma odbije ze ich nemam..na narodky ved to spojime s vianocami a ostatne sviatky...jaaj zabudol som 😀 ..uvidime dnes co povie 🤐

renka9
autor
8. mar 2010

cica, s tymi autami je dnes pocarovane ? 😠 mm mi vola , ze ostal visiet v TT 😠 ...tak som mu povedala, nech to necha v najblizsom autobazari 😝

renka9
autor
8. mar 2010

vypinam a jedu do prace, papa 😉

cica13
8. mar 2010

Reni...my mame chvalabohu auto v poriadku......ale uz blikal davno servis, tak preto... 🙂

hasleerka
8. mar 2010

no ja už som doma ... ideme si urobiť kávičku???? ... kočár je v sekáči, tak už len nech sa rýchlo predá

zuzadlo
8. mar 2010

tusim som prisla prave vcas na kavicku 😀 ,hasli poprosim-nesca s mlieckom bez cukru 😉

cica13
8. mar 2010

Hasli.....aj ja poprosim kaficko 😝

hasleerka
8. mar 2010

ok zuzi tebe takú ako mne ... cica tebe som tiež nachystala, ty aj s cukrom že????