Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
9. mar 2010

ach jo..zas ordinujete 😉

ja som taká nemožná..sama seba hryzie z vnútornej strany papuľky 😅 ..mán normálne navretú gambičku

lilu18
9. mar 2010

ja neordinujem len traz vivka zaspala a hladam daco na mmb tak idem na mma kuk

adulik a ci si nervna?? ☹ ved to je nono ..to je bobo malinka 🤐

emily333
9. mar 2010

kuk babenky mna ta hlkava zas poboluje idem do hajan pa pa 😉

andreah70
9. mar 2010

reklamaaaaaaaaaaaaa, kde ste všetky ?

andreah70
9. mar 2010

aha ja som si nanačítala novú stranu tak sa mi zdalo že tu nie ste 😀 😀 😀

emily dobrúú

hasleerka
9. mar 2010

ahojte .. ani ja som neordinovala ... som panelákovala a pritom skladala fusakle

lilu18
9. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7975545&tab=0

teda to su botinky//kto ste?? 😀 my mame radi ruzove 😀

andreah70
9. mar 2010

mna sa najviac páčia druhé 🙂

lilu18
9. mar 2010

andy aj mne len maju chybicku//nie su kotnikove ☹

no lucim sa idem dobru nocku 😔

andreah70
9. mar 2010

vidiš to ma nenapadlo, hold malé deti som mala dávno 🙂

lilu dobrúú

hasleerka
9. mar 2010

andy Veronike zajtra držíme palce, nech jej to dobre dopadne 😉

andreah70
9. mar 2010

hasli díky ...........ona už spí..........len ja mám akúsi brušnú nervozitu z toho tušim väčšiu ako ona 😀

hasleerka
9. mar 2010

no to verím, rodičia sú vždy na tom horšie ... som volala dnes s kámoškou, dcéra druháčka jej bola niekde pri TN na krajskom kole v rozprávkovom vretienku, dcéra úplne v pohode a moja kámoška nervozna ...

andreah70
9. mar 2010

poberiem sa ja do postele dobrúú 🙂

doseti
9. mar 2010

ahojte dievčence ešte ste tu?
tak včera som písala,že som nič nedostala k mdž ☹ no a stal sa zázrak...mm mi počas prestávky v práci kúpil dokonca 2 bonboniéry...dal mi vybrať ktorú chcem,a že druhá je pre dominika,lebo vyhral včera spevácku súťaž
v škole "zlatý slávik" 😀
takže v noci keď prišiel domov mi vraví: to máš na tie ženy 😀

andreah70
10. mar 2010

dobré mrazivé ránko 🙂

neviem čo ja dnes urobím v robote som nervozna jak šľak 😒 , Nika vstala v pohodičke, že sa nebojí tak dúfam že jej to vydrží aj počas testovania a napíše to dobre 🙂
Dominik sa dnes neučí tak som ho nechala samého doma..........hadam to zvládne a nič nevyvedie 😀

emily333
10. mar 2010

dobre ranko Nike drzim pršteky nech jej to dobre dopadne u nas večšinou skoly maju dnes riaditelske volno no Jankova nie tak musel cupitat do školy a hundral od rana že načo dnes do školy 😉 a ja som mu povedala ze jeho škola je IN tak mussi ist 😀 babenky chcem sa spytat ake mate madrace nam nukaju z firmy A.....T ale ja sa bojim od nich kupit a v dnešnej dome je tisíc druhov a tak neviem kudy kam 😀

eya
10. mar 2010

dobre ranko vsetkym,mozem sa pridat do debaty? ja mam tiez jedno dieta doma maju volno a ostatne museli ist aj ked sa im moc nechcelo vstavat 😉 ja mam dnes uplne super naladu
emily333-my sme mali tiez dilemu ake matrace,nakoniec sme si vybrali take ktore su plnene nejakou vatou(ked si spomeniem akou napisem) boli zrolovane ked sme ich vybalili nechali sme ich 24h aby sa same vystreli a nafucali,mame ich rok a zatim v poho. chceli sme tie co su plnene kokosovou trstinou ale predavac tvrdil zevraj sa to vo vnutri casom zacne mrvit ☹ tieto co sme kupili boli aj cenovo prijatelne a kazdemu sme kupili podla vahy a aspon 1krat mesacne ich obraciam aby sa neprelezali

emily333
10. mar 2010

eya mne nukaju vzduchom plnene tiez maju postat24hod ale dat 600eur je vela aj ked na splatky a ohlasy niesu bohvie ake na firmu dam ti ju do ip 😉 doteraz mame iba penove ale uz su po14r, schopne vyhodenia 😵

bodka13
10. mar 2010

ahojte slnečnice 😅 ... Nitra hlási slnečno ale zimno 🙂

Andi ...Nike držím palčeky,určite to zvládne 😉 🙂

Eya...vitaj u nás 🙂 🙂 🙂 ...hoď foto,nech ťa spoznáme 😉 odkiaľ si? ani si nám nič o sebe nenapísala ☹ ,alebo som to prehliadla 😕

Emily...tak máš teraz ťažké rozhodovanie 😀 aj môj brácho má nejaké matrace vyrobené podľa váhy a je s nimi spokojný 🙂

iwusska
10. mar 2010

ahojte 😅 aj u nas je take iste pocasie ako u bodky 😀
andy neboj, Nika je sikulka, urcite to v pohode zvladne....drzim vsetkych 20 😵 😵 😵
my mame matrace plnene kokosovym vlaknom a zatial v pohode, mame na nich zimnu a letnu stranu 🙂

eya
10. mar 2010

bodka13 dam sem aj fotku 🙂 aby ma bolo aj vidiet,len ma musi drahy najprv odfotit lebo nemam momentalne ziadnu.Tak ja som z Banskej Stiavnice,mam 35rokov,mam tri deti(17rocny,14rocny a 7rocna).
Len vcera som objavila toto forum,takze sa len pomalycky zapajam 🙂

cica13
10. mar 2010

ahojte!
BA hlasi tiez slnecno a zimno, chystame sa k doktorke potvrdit prihlasku do skolky a odtial hajde do Babyfitu.

Eya, vitaj a trosku sa nam predstav a nejaka fotecka by sa tiez zisla...

Co sa tyka matracov, my mame plnene tiez ako Iwus kokosovym vkaknom, a mame tiez letnu a zimnu stranu, mame ich uz 9 rokov a vsetko o.k, ale aj tak mame v plane po 10 rokoch ich vymenit, Filip ma tiez taky, ale ten ho ma asi 3 roky, odkedy ma vysoku postel.

renka9
autor
10. mar 2010

ahojte ba 😵 bule
od vcera som PN, teraz som prisla od lekara, vcera som bola iba rano v skolke, a potom, cely den v posteli s kyblom, a na WC. dnes mi je lepsie, tak sa mi da aj sem nakuknut, ale nevladzem vas uz citat, co ste popisali...
mala som 38 horucky a blvkala som 😝 , boli ma cele telo...vcera rano som si myslela ze som iba prechladnuta, lebo ma boleli ladviny a vajecniky, no potom som zacala aj vracat... ☹ a momentalne ma boli cely chrbat od toho lezania 😒

eya vitaj 🙂
andy, veronka ma monitoring, ak som dobre pochopila? tak dzrim palce nech jej to dopadne dobre. Kris je dnes doma, kvoli tomu, ale to asi vsetky deti, ci nie?
tak papa, ak mi bude vecer lepsie tak nakuknem 😉

eya
10. mar 2010

renka9 dakujem za privitanie a prajem skore uzdravenie.

idem nieco ukuchtit lebo mi pridu hladosi zo skoly 😀

bodka13
10. mar 2010

jááááj porazí ma 😠 😠 😠 voľačo som stlačila a vyfarbili sa mi všetky označenia na ploche pod ikonami na modro 😢 😢 ...je to otrasné,ako to dám naspäť 😕 😒

renka9
autor
10. mar 2010

bodka, presne toto sa stalo aj mne pred tyzdnom, a nejde s tym nic robit...skusal to aj mm aj svagor a nic 😠

iwusska
10. mar 2010

reni a co ti povedal dr.? je to viroza? prajem skore uzdravenie a posielam 🤐 Moje dievcata dnes isli normalne do skoly a aj sa ucia, ale prikazali im, aby boli veeeelmi tichucko na chodbach 😝 😀
eya vitaj medzi nami 😵 to kde si nabrala 17-rocneho syna? 😨 😉

tatolu
10. mar 2010

Ahojte, u nás sa pred cvíľou vyriadilo ale už to nevidieť 😉 😀
Mm čosi kuchtí, tak sa dáme prekvapiť a ja s deťmi idem von. Vraj dnes nefučí 😉
Krásny slnečný deň