Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
15. mar 2010

Hasli...samotne trhanie nebolelo.....ale ta bolest pred tyyyyyyyyyyyyyyym......uz ani pomysliet, som tu uz plakala jak male decko a nevedela sa dockat, kedy tatulo dojde.

Inak tie tasky su sice drahsie, ale neolutujes 🙂

cica13
15. mar 2010

Doseti, platis ju az kurierovi na ruku a mne to doslo strasne rychlo.... 🙂

cica13
15. mar 2010

Doseti....pisu tam do 2 pracovnych dni....tak nevahaj a do narodiek stihas 🙂

cica13
15. mar 2010

No idem drochmat....dobru nocku!!!

doseti
15. mar 2010

no tak to je super
dobrú
inak zas mi blbne net...strasne dlho načítava...mám nervy z toho... 😠

bodka13
16. mar 2010

😕 😕 😕 som sa teraz prebrala v kresielku a neverím vlastným očiam 😠 😠 😠
.....všetko je zase biele...zase snežííííííííííí 😠 😠 😠 😠

idem radšej do postieľky 😔

eya
16. mar 2010

dobre ranko babenky este urcite budete dlho chrapkat kedze ste boli dlho hore 😉
joooj cicuska chudatko,tuu bolest ti teda nezavidim,ale hlavne ze uz budes mat pokoj. no ja by som uz nesla ani rodit ani k zubarovi 😝 ale zubosovi sa vyhnut neda ☹

andreah70
16. mar 2010

dobré ránko 🙂

u nás je bielo napadlo asi 10 cm 😠 ja už chcem jar 🙂

cica hadam už dnes nebude rana bolieť 🙂

emily333
16. mar 2010

dobre ranko u MI hlasi sneženie ☹ moj notas zas štrajkuje som ho zapla a nic ziadne ikonky a pise ze micro... neviem co bo neeviem po anglicky ma ide od rana roztrhnut 😠 😠 😠 no este že je Janko v škole 😵 mam jeho

eya
16. mar 2010

hasli u nas ma zasa chute na novu zaclonku do detskej nasa dcerenka,pred par dnami na mna vyrukovala-mami,mam dotaz. co zlatko? ona-kedy mi mienis vymenit zaclonu co mam v izbe,nemyslis ze je na mna az prilis detskaa? 😀 😉
No s nou ist do obchodu tak to je zazitok,ona si aj oblecko sama vybera,ked sa jej nieco nepaci tak na to povie boooze to je trapnee 😝 niekedy mam pocit ze nakupujem s pubertackou a nie so 7 rocnym deckom 😀

cica13
16. mar 2010

Dobre ranko!
V BA je uprsane ranko, ale sanzi sa tusim aj slniecko pretlacit spoza mraky....u nas po snehu ani stopy.

Citim sa ako po nocnej, este o 4 rano som si davala Ibac, vobec som sa nevyspala, lebo som musela spat v sedacej polohe....sa citim ako po nocnej, asi zavolam mamine, nech dobehne a trosku sa venuje Davidovi, lebo som K.O, lico mam este trosku napuchnute ☹ ☹

Eyi...ta tvoja Viki je uz riadna kotuha...ked takto spekuluje 🙂 🙂 🙂

emily333
16. mar 2010

moja zlata nezavidim lebo aj mna to čaka ale este nemam silne bolesti tak nikam nejdem 😀 len velmi nepi horuce aby si nedostala zapal .

eya
16. mar 2010

a tu snezi a snezi az sa mi z toho jezi 😀
no cicus veru tak to je riadna,ona ma tolko sebavedomia,nema problem s nicim,ta ked niekde ide napr.pozriet klientov tatkovi do prace tak ocino maka a ona dostane odmenu 🙂 😀 uz som vravela ze ju asi poslem do banky 😀 a drzka je tiez poriadna

emily333
16. mar 2010

eya v dnešnej dobe su detičky dost vyrečne 😉

cica13
16. mar 2010

Emily neboj...horuce nepijem....ten zapal tam uz bol, vlozila mi tam take antibioticke tabletky na rozpustenie, ze nech mi nemusi davat normalne ATB. Od vcerajsej obednej polievky som nic nejedla, hladna som jak vlk, a vravela, ze len nieco lahke, kasovite nech jem....budem ako stara babicka si namacat roztek do caju 😝

Eya...aspon mate doma veselo, aj chalani su taki?

hasleerka
16. mar 2010

dobré ráno .... ja som už síce dávno hore, len Miška si tu púšťala mrázika ... proste tu je zima a hotovo, snehu ... Zuzke som ráno vytiahla snehule čo som jej kúpila už k roku, dala som jej vložku (z tejto zimy sa jej už rozpadli, tak sme reklamovali)

eya neboj aj moja už má predpubertu ... ked započujem to jej "jéžiš to nieéééééé" no hned sa mi žlč dvíha ... ale na druhej strane ked sa Miška chce tulkať, hned pribehne aj ona a stísa ma jak malé mimčo 😀

cica ten rožtek si aspoň do rumového čaju namoč, nech to má chuť ... cmuk nech ťa to už nebolí

bodka13
16. mar 2010

🙂 ahojte

...všade je čľapkanica 😠 😠 😠 a ešte aj prší 😠 😠

Cicuš..tak sa šetri a oddychuj 😉 mami určite pomôže 😵 😵 😵

eya
16. mar 2010

cica chalani taky nie su len nasa krpana, 😀
len nehladuj lebo este odpadnes,zuby to su marhy ,oddychuj a chlipkaj aspon vlazny cajik alebo polievocku 😉

hasli tak to aj u nas maznosa a na druhej strane drzana 😀 😀 len niekedy sa az hanbim ked na verejnosti drzkuje ja by jej vedela kefnut po hlave,len niekedy sa neda na nej nerehotat,ta vie niekedy zapotit 😀 😀

hasleerka
16. mar 2010

eya no presne, človek sa musí niekedy na nej až zasmiať ked niečo zapotí ... aj tvoja tak všetko nestíha, lebo má toho veľa ale ked vidím ako sa vlečie, tak bodaj by to stíhala

hasleerka
16. mar 2010

eya a kde sa ti stratil album s fotkami???

eya
16. mar 2010

no veru mala som vcera taku dilemu,ci je dobre tu mat tolko fotiek a tak,nikdy nevies kto si to tu cita alebo prezera,ci aj nie nejaky pedofil a tak,sukromie mame len jedno a predsa v dnesnej dobe hackeri kadeco dokazu.alebo som blba a zbytocne sa strachujem neviem

hasleerka
16. mar 2010

eya ja mávam tiež občas takú dilemu ... ale zas na druhej strane si poviem, ved majú aj ostatní ...

ja sa lúčim, ideme do knižnice s Miškou a kúpiť akvárko ... konečne som sa zlomila a prehovorili ma...

eya
16. mar 2010

hasli veru nestiha chalani jej aj tasku nosia a ona nevlaadze 😀 taka opica
ale to si ju ocinko rozmaznava,(chlapcov mam z prveho manzelstva,ale moj drahy sa skvele stara o nich) a ten by za nu aj dychal 😀 ja som dobra ale aj prisna,na vsetkych rovnako,taky maly general 😀
drahy casto vravieva ze ludia neserte ma lebo pustim leva(to akoze mna) 😀 😀

emily333
16. mar 2010

eya ty si ako moja mama 😉 zato ja som jej opak som mekka ako maslo co je na skodu niekedy ☹

eya
16. mar 2010

ja som nastastie general malokedy ozaj len ked decka prekrocia hranice,mozno je to aj tym ze som chalanov vychovavala sama dlho,byvaly nestal za nic a nepoznala som pomoc starych rodicov na vsetko som bola sama,ale viem byt aj totalne makka
ja by som skorej povedala ze som tak 50 na 50 😀

emily333
16. mar 2010

ciciš urobila som ti ryžovy nakyp aby si mohla obedovat s nami 😀 eya ešte že tak sa ta nemusim bat 😀 😀

cica13
16. mar 2010

Emily....ty si poklaaaaaaad...ten hrozne luuubim,. ale nikdy som ho nerobila ☹

eya
16. mar 2010

emily mnaaam,toto mozem,pocuvaj ja sa k vam nasackujem do kuchyne stale nejake dobroty vyvaras 🙂
a bat sa ma rozhodne nikto nemusi,pokial ma nepodrazi alebo nieco podobne 🙂

emily333
16. mar 2010

ani ja zo zaciatku, som sa učila iba z americkej ryze a ta je za 5min hotova ale zasoby sa minuly tak už musi postacit aj slovenska 😉 vyvaram ale uz mam depky vcera som ten karfiol macala v muke a vajicku a zas som dala do muky a potom do struhanky a nic mi nechytilo 😠 😀

tatolu
16. mar 2010

Ahojte 😉

Cicuš, čo to čítam 😕 Teraz nejedz nič také, čo má kúsky - ryžu ee - ostane v diere po zube 😔 Skús husté krupicové kaše a vymývaj si harmančekom, alebo aj slivovica je dobrá, len je jej škoda 🤐

Eya, myslím, že v tejto dobe sa presadia iba takí ľudia ako Tvoja Viki 😉 I keď mamina musí mať nervy z olova. Ozaj, prečo sa vraví z olova? Však olovo je mäkké 😀

Ináč ja radšej kupujem a robím guľatú ryžu. Tá dlhá je vždy akási tvrdá 😝

Dnes bude dlhý deň 😔. Dvojky odmietli spať na obed, takže teraz musia vydržať do 19tej. A to dnes mm príde po 20tej 😒