Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
10. mar 2010

Reni to vážne????????????? ...ja to nechcem také 😢 😢 😢
...rýchlo sa vylieč 😵 😵 😵

Tatolu...dúfam,že nás pozveš na obed 😀 😀 😀

Iwuš...aj moji chalani sa učia...volno dostali iba siedmaci a osmaci-sú na jednej chodbe s deviatakmi

iwusska
10. mar 2010

tatolu ty sa mas ked ti drahy tak vyvara 😵 u nas musim varit len ja 😖 , niekedy by som prijala, keby ma niekto zastupil

andreah70
10. mar 2010

Nika už prišla za mnou do roboty a podľa toho čo si urobili testy učiteľky a porovnali ich s deckami /každý si vypísal na lístok odpovede/ tak by mala mať matiku na 90 % a SJ na 95% čo by bolo super 😵 no uvidím zajtra opravia im kópie v škole a to bude presnejšie

Iwuš ani u nás okrem mňa nikto nevarí a ani Niku to nebaví takže nejaký zástupca v nedohľadne 😖

u našich sa neučil druhý stupeň....prvý sa učil

lilu18
10. mar 2010

obeed

ako dopadol monitor?/uz je po??
Ninka je sikulka aj Janko iste zvladli.. 😵

Reni//rychle uzdravenie 😒

andreah70
10. mar 2010

lilu Janko je ôsmak on ešte nepísal 😀

lilu18
10. mar 2010

faakt?? ja som nie velmi v obraze..som myslela ze aj osmickou kto chce moze koncit 😕 kym vivi tam bude kde ste vy zase pomenia system 😅

iwusska
10. mar 2010

lilu Ninka je sice sikulka ale to pisala Nika 😀
andy vidis, sikovnu mas dcerenku, daj jej cmuk 🤐 a stym zastupcom to aj u nas nevyzera ruzovo 😖 aspon v Oscadnici niekoho zapriahneme 😀

eya
10. mar 2010

dobru chut k obedu vsetkym,chvalabohu uz mam navarene,takze konecne take mensie vegaaaro 🙂 poobede ma caka ucenie a este zehleniee ☹ no veru aj u nas by sa zisiel nejaky ten zastupca,aspon na to zehlenie,to ozaj nemusim

bodka13
10. mar 2010

a čo dobré si varila Eya 😕 daj nejakú inšpiráciu 😉

eya
10. mar 2010

ja len dnes taku rychlovku,zapekane cestoviny so zeleninou,klobaskou,sampionmy,syrom a smotanou a k tomu salat z cinskej kapusty+paradajky,paprika uhorky atd taky mix 🙂

bodka13
10. mar 2010

☹ tak to by som si jedla sama 😀

iwusska
10. mar 2010

a u nas by to jedli vsetci 😝 😀

eya
10. mar 2010

aj u nas to jedia vsetci,hlavne moj drahy je na salaty 🙂 a decka tiez a som rada, lebo maloktore jedia zeleninu
ja by som si dala aj nejaky ten rezen ale to zas u nas moc nejde,takze asi tak 🙂

iwusska
10. mar 2010

eya aj moje deti sa idu zajst za salatmi...doteraz som sa nestretla s detmi, ktorym by tak chutili 😝 😀 ale u nas aj ten rezen ide na dracku

cica13
10. mar 2010

haloooo herecky... 😀 😀 😀

Uz som doma, aj halusky som stihla urobit k tomu vcerajsiemu perkeltu 😝

Prihlasku mame potvrdenu, buduci tyzden idem znova absolvovat s Davidom odbery...kontrolnu biochemiu 😠 😠 😠

Reniiiii...vas ta blvacka nejako drapla vsetkych ☹ tam len pekne lezkaj, oddychuj, nech si cim skor fit 😵

Nas Filip tiez dnes isiel do skoly....monitor-nemonitor 😀

Andy...vidis aka je Nika sikulka...ze jej gratulejeeeeeeeeeeem 🙂

eya
10. mar 2010

aj u vas je tak krasne slnecno? teda aspon cez okno to vyzera vonku fajn 🙂 ale asi to nebude trvat dlho badam ze sa sem nejake mraky valia od Sitna 😒
iwusska-tak mozme byt radi ze mame deti na salaty 😀

lilu18
10. mar 2010

jojoj,ale som dob riadne doplitla aj monitor aj mena 😀 😀 😀 Iwus to Ninku vopred chvalim,ale ona sikovnica aj fcul 😀

cicus// ☹ cmucik si pomaly uz sam tie ihly bude vediet pichat //chudatenko co furt beru od neho 😔

renka9
autor
10. mar 2010

dik babule 😵 , uz je lepsie, aspon si trosku povegetim v posteli 😀

eya ,a odkial si???

iwus, nasa dr. tam nebola, zastupoval taky starucky dr., ked som mu povedala, ze mam asi crevnu chripku, on ze ako som na to prisla? kukol mi do hrdla, a povedal: mate ju, je to chripka 😀 ...neviem ako tak z fleku to zistil, da sa to? hrdlo ma neboli...

bodka, ani my to take nechceme, tie ikony, ale nic s tym nejde.... 😒

renka9
autor
10. mar 2010

aha eya, uz som si precitala, z Banskej Stiavnice 😅

lilu18
10. mar 2010

Reni 😕 kukol ti do hrdla a videl creva??? 😕 divne?

cica13
10. mar 2010

Reni...sa rehocem na tom zastupujucom doktorovi... 😀 😀 😀 na taku doktorrku natrafil MM v den odchodu k Iwuske pred Silvestrom....isiel tam, ze ho picha pod pravym rebrom pri nadychnuti.....kukla mu do hrdla a zevraj ma anginu a zapal priedusiek....dala mu aj ATB (samozrejme, ze MM ich nebral a bolest o 2 dni ustupila) mal zacvaknuty nejaky nerv 😀

Lilusik...uz je ako tak dobre, ze David sa uz tak neboji cudzich a zasa sa to pokasle tymi odbermi 😠

eya
10. mar 2010

fiiiha ja som sa tiez zasmiala asi su to daky jasnovidci 😕 ale ako to vedia tak to ani rybky netusia 😀

zuzadlo
10. mar 2010

ahojte hviezdy 😉

andy,vidis aka je nika sikulka 😉

cicus,drzim na odbery palceky

reni a bodecka,to modre zafarbenie mate na obrazovke? ak ano ,tak si skuste dat na obrazovku novu tapetu,vyberte obrazok a skuste to dat,neviem ci to pomoze,ale yto je moj napad

renka9
autor
10. mar 2010

zuzadlo, nepomoze ani to, uz sme to davno skusali s novou tapetou, a nic...ale dik...

emily333
10. mar 2010

ahojte rano som bola na UP sa zahlasit a boli tam aj kamosi tak aspon bola sranda lebo co sa porvduju listky ze si hladas pracu tak jeden povedal ze on mal uz aj z biskupskeho uradu a otatne ma všetko iba bary a krčmi 😀 😀 ja som sa doteraz biflila slovinu /ta mi nedava spat/ 😠

renka9
autor
10. mar 2010

a co chcel na tom biskupskom robit ? 😀

eya, ty mas Viktoriu? aj ja som chcela, ale mame Angeliku 😀

emily333
10. mar 2010

renka asi dnes ma Angelika meninky tak všetko najnajlepšie cmuk 😉

bodka13
10. mar 2010

Zuzi ...neviem ako to lepšie vysvetliť...ale to modré zafarbenie mám pod ikonou,ktorá označuje napr.fotky...predtým to bolo napísané bielym na tapete a teraz je to v takom modrom obdlžniku 😠

...ten biskupský úrad je dobrý 😀 😀 😀

zuzadlo
10. mar 2010

emily,angelika ma az zajtra 😉

zuzadlo
10. mar 2010

bodecka, tak to asi neporadim ☹