Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vodnarky
18. apr 2011

@fidka79 ked som sa tam volala a pytala sa,ci je to na tyzden,alebo na mesiac,tak mi odpovedala,ze na mesiac...preto sme sa potesili 😅 ..este raz tam zavolam a ked to bude tak ako ty vravis 😉 ,tak ma to ozaj nahneva... 😠

terez34
18. apr 2011

ahojte babenky dlho som tu nebola neako mi nevisiel cas ale zato vas srdecne pozdravujem konecne je u nas teplo lebo tu fucali vetri ako zmysluov zbavene no ale co clovek moze cakat od aprila 😉



terez34
18. apr 2011

vodnarka tak ty si robis vysku drzim palce aby vsetko dobre dopadlo

vodnarky
18. apr 2011

@terez34 -zatial este nie...tu najprv musim dosiahnut urcity level v anglictine,ktory budem koncit tento rok a potom mozem ist nieco studovat...ale dik za podporu... 😀 😉

marianka79
20. apr 2011

@vodnarky že level 🙂 to furt počujem u mojho pubiša keď hrá nejakú hru furt leveluje tak aj ty sa pekne "hraj" nech dosiahneš vrchol 😉

marianka79
20. apr 2011

baby tak mne sa to kráti 😖 dnes som si myslela že vybavím všetkých dr. ale neprišli nejaké výsledky tak až zajtra budem behat snad to stihnem -musím lebo utorok už nastupujem 🙄 ale konečne už to budem mat za sebou strach "zatial" nemám 😅 snažím sa na to nemysliet no- nedá sa to moc 😖

janka1874
21. apr 2011

@marianka79 neboj všetko dobre dopadne

vodnarky
21. apr 2011

vsekyyym Vesele prezitie Velkonocnych Sviatkov zelaaam.. 😵

@marianka79 -vsetko bude ok.. 🙂

janka1874
22. apr 2011

žienky veselé sviatky prajeme
my od zajtra ideme na chatu tak sa do utorka nemám ako ozvať tak si to užite ako sa len dá 😀 😀 😀 😀

jalao
22. apr 2011

Dievčence,ja vám prajem tiež krásne sviatky a ktoré ste kresťanky, tak podobne ako aj nám - milostiplné a požehnané, nech nás to všetky nabije novou energiou. My ideme zajtra ku svokre na 2 dni , potom ku našim..a na pondelok namiesto šibania plánujeme s kámošmi turistiku na Veľký Javorník, tak sa teším a potom podám hlásenie 😀 😀 😀
Ako idete dievčatá sviatkovať? 😉

vodnarky
28. apr 2011

ahojte...kde ste vsetky??? 😕 ......... 😀

jalao
29. apr 2011

@vodnarky no ved ja som tu...ale to je malo!! 😀 Ako sa mate? Ako ste sviatkovali? Co nove s tvojou skolou...pokracujes?
ja som priala pekne sviatky este pred tyzdnom, ale nikde nikto sa neozyva 😢 😢

janka1874
29. apr 2011

ahojte žienky no my v poslednej dobe máme fest rušno v rodine tak ledva všetko stíham

vodnarky
29. apr 2011

@jalao -ahoj...mame sa fajn..dik za opytanie.. 😉 sviatky boli v pohode..vsade sme mali vajicka,ale sibacou nikde ☹ ..je to ine,ako keby sme boli doma z rodinou..ale aspon nas tata nam pripomenul tento den.. 😵 ..skola ide v pohode..mame teraz skuskove obdobie,tak sa troska viac musime ucit.. 😝 ..najviac ma hneva,ze medzi toto obdobie dali 2 tyzdne prazdniny..cize zo 4 testou mam za sebou len dva a nebyt tych prazdnin,uz som to mohla mat cele potom..takto nastpujeme do skoly a dalsie skusky mame 4 maja a to od 18 aprila prazdninujeme.. 😅 ..ale inak pohoda..zivot nam uteka,tak ako sa patri... 😀 😉

vodnarky
2. máj 2011

ahojte...
holky kde ste?? 😕 😕 😕

janka1874
3. máj 2011

čaute žienky tak už hádam aj budem mať na Vás viac času doma len jedno dietko druhé fičí v škôlke 😀 😀 😀

vodnarky
4. máj 2011

@janka1874 -to je super... 😀
a kde su ostatne??? 😕

vodnarky
4. máj 2011

@marianka79 -myslime na teba... 😔 daj vediet potom,ako sa mas... 🙂

henka76
4. máj 2011

ahojte 🙂
môžem sa pridať? 🙂

jalao
4. máj 2011

@henka76 no že váhaš!! 😉 Šup pekne sem...aha, rovnakých pubišov máme doma 😎

henka76
4. máj 2011

@jalao -dakujem,som rada 😉 ...veru,chlapcov máme už veľkých 😅 ...a ja mám ešte jedného malého,v sobotu bude mať dva rôčky 😵

vodnarky
4. máj 2011

@henka76 -vitaj.. 🙂

vodnarky
4. máj 2011

@fidka79 -tak uz som si to zistila,to s tou skolkou a mala si pravdu...zle sme sa pochopili..ona ma vtedy pochopila tak,ze ked ju budeme navstevovat len tych 5 dni do mesiaca,tak to mozem zaplatit mesacne tych 150 eur..inak je to suma na tyzden... 🙄 ..no nic...nastupujeme od septembra do irskej...aj tak lepsie pre nu,co sa tyka anglickeho jazyka... 😉 a kedy dame to stretko? 😀

henka76
5. máj 2011

pekné ránko 😎

dnes sme vstali trochu skôr,už sme aj napapaní,maximko pozerá rozprávku a ja pijem kávičku 🙂 dnes uvarím tekvicový prívarok a zemiakové placky 🙂 rozmýšlam,kam pôjdeme von 😒

vodnarky-ahoj 🙂

janka1874
5. máj 2011

@henka76 v prvom rade vitaj
a dobré ránko žienky ja tiež práve popíjam kafe a tiež neviem čo s načatým dňom

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1874
5. máj 2011

@fidka79 čím máš toho viac tým to lepšie zvládaš neviem prečo ale proste to tak funguje 😀 😀 😀 😀