Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
13. jún 2009

tatolu to skoro vseci sa ofucia 😉

tatolu
13. jún 2009

Aká som nevzelaná 😔 😀

emily333
13. jún 2009

my o chvilu mam navstevy tak uz vas nebudem stihat citat mm este stale oslavuje narodky 😉 asi je to pravda ze medardova kavapka 40 kvapka 😀

tatolu
13. jún 2009

Dobre pooslavujet 😉

renka9
autor
13. jún 2009

AHOJTE 🙂 vcera na stretavke bolo uplne suprovo 😉 😉 😉
v triede nas bolo len 5 bab, tak si to viete predstavit 😀 . Prebrali sme s chalanmi sexualne zivoty, porody, no proste vsetko 😀 😀 😀 . tak ako vcera , som sa nerehnila 10rokov 😀 . hodim aj fotecky, len mam nejaky pomaly PC.

ten vankusik je super, co tu spominate....len u nas to plati opacne 😠 . ja by som ho stale otacala na ruzovu a mm na ciernu 😝 😀

tatolu
13. jún 2009

No u m§ôjho brata je to tiež tak ako u Teba Reni 😉

emily333
13. jún 2009

renka ta vy ste vcera boli asi na rukach nosene od spolužiakov 😉

renka9
autor
13. jún 2009
emily333
13. jún 2009

reni ty si tam riadna kocica 😉 krasne foto 😉

emily333
13. jún 2009

ja este furt cakam na navstevu mali prist o piatej a ich nikde ☹ som myslela ze ked skor pridu skor odidu ☹ svagor ma pris o pol siedmej tak som zvedava kedy on docvala aj zo zenickou

hasleerka
13. jún 2009

ahojte ... iwus dík za podporu ... niektoré tie baby už asi nie sú normálne 😒

taký vankúš aj ja potrebujem 😀 😀 😀

hasleerka
13. jún 2009

renka chcela som kuk foto, ale nejde otvoriť ☹

renka9
autor
13. jún 2009

jaaaj, no ked mi ho zmazali admini 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 . to ho mohli aspon chvilku nechat, aby ste pokukali 😠 😠

aadula
13. jún 2009

reniii ja som pozrelaaaa..len potom sme už frčali na hradné slávnosti..sme tu mali na hrade...a teraz večer som bola s Paťkou na Mukatade...hodím potom na FB videjko 🙂

renka9
autor
13. jún 2009
aadula
13. jún 2009

renka si bola kočica 🙂 ostatné hoď na FB..tam si pokukáme 😉

renka9
autor
13. jún 2009

dakujem 😀

aadula
13. jún 2009

som nazrela to tej témy o nevere.. 😝 .... by ma iba zaujímalo..tie čo píšu že by neodpustili..či by to tak naozaj bolo keby k tomu prišlo... pokiaľ sa človek nedostane do takej situácie..podľa mňa to poriadne posúdiť nevie....

mňa taaaak bolia nohy..sme toľko dnes chodili 😝

lilu18
13. jún 2009

ahojte a hned aj dobru noc 🙂 sme boli na otv.kuchajdy tak som KO-ale len teraz sa to riadne rozbieha 😀

reni-stihla som kuk fotecky--asi bolo super na stretavke 🙂

aadula
13. jún 2009

lilu ahoooj 🙂

jaj ...a aby ste si nemysleli, že ja som bola v takej situácii...to niee...ja mojmu vždy hovorím...ak ma podvedieš..a je to bez lásky...nikdy mi to nepovedz 😀

aadula
13. jún 2009

tu u nás je akurát ohňostrooj ..ukončenie hradných slávností 🙂

iwusska
13. jún 2009

ahojte babulky 😵
adulka pekne si to napísala, ja tiež sem tam kuknem do iných tém, ale pripadajú mi také cudzie a o niektorých názoroch radšej pomlčím.....
renka si bola kočica na tom stretku 😉
hasli nemáš za čo, aj nabudúce 🙂

aadula
13. jún 2009

iwuška ahoj 🙂 čo si dnes porábala?

bodka13
13. jún 2009

ahojte 🙂
reni...aká kočka 😉
...som sa trápila s fotkami 😒 ...musela som ich pozmenšovať....tak mrknitehttps://www.modrykonik.sk/_gallery/80844/80844_...

...ozaj ten vankúšik majú v Maxe 😀 😀 😀 ...ktorej ho pošlem na dobierku 😀

iwusska
13. jún 2009

ahoj adulka 🙂 nič také zaujímavé, ako každú sobotu som mala upratovací deň...a ty?

bodka13
13. jún 2009

neviem či som to dobre skopírovala ☹ asi sa to nikdy nenaučím 😔 ,ak nie mrknite do albumu mamička

aadula
13. jún 2009

bodečka..ahoj..no mamča naša...si kočica..čo na to chlapi? aspoň niektorí z tvojich troch ťa pochválil? 😉
ja sa idem zajtra strihnúť....som si to nechala dorásť..a teraz som si to rozmyslela, že zas to vzadu dám dole a predky nechám dlhé 🙂

aadula
13. jún 2009

iwuš..my sme doobeda behali s Paťkou po meste...som z toho ešte teraz unavená..si vieš predstaviť..dve baby keď dostanú priepustku od chlapov na doobedie...ale aspoň som si konečne niečo na seba kúpila...dokonca som objavila obchod kde majú na mňa nohavice...to už do práce..také elegantné..len som nekúpila ešte..to po budúcej výplate 😀 prišli sme sa domov len najesť...oddýchnuť a poobede sme šli na tie naše hradné slávnosti...a teraz večer s Paťkou na Mukatado..chcela som hodiť video..ale sa mi vybil mobil..tak až zajtra 🙂

iwusska
13. jún 2009

bodka ahoooooj, tak pokračujeme...kde sme to včera skončili????? 😀

bodka13
13. jún 2009

dúfam že ste sa nezlakli 😀 ...som sa zabudla napekno nakresliť 😀 😀 😀 ,ale keď ja sa vymaľovávam iba príležitostne
...pochválili 😉 všetci traja 🙂 ...Martinko"jeej mami aké máš pekné vlasy,to kto ti spravil",tato sa tváril že má novú ženu a Dadko mi ich stále chytal 😀