Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
18. aug 2009

ciculi dobruuu a riadne sa vyspi, aby si zajtra vládala. 😵

hasleerka
18. aug 2009

cicuška dobrú nôcku ... a zajtra sa dobre napapaj, až si neni hladná a máš veľa eneregie do cesty

bodka13
18. aug 2009

ale veď to ho musíš navigovať 😀 😀 ...u nás je že "otvor skriňu,na pravo v tretej poličke štvrté zhora je to tričko čo chceš" 😠 a viete čo mi povie miesto Ďakujem???? ... keby si to stále neukladala a neprekladala tak to nájdem 😠

hasleerka
18. aug 2009

bodka, presne ten môj furt frfle že všetko prekladám ...

bodka13
18. aug 2009

nie sú tí chlapi rodina? 😀

aadula
18. aug 2009

bodka a to nájde? lebo môjho môžem navigovať a aj tak to musím ísť ja vyhrabať 😀

hasleerka
18. aug 2009

sú bodka sú 😀 😀 😀

aadula
18. aug 2009

hašli, ale tebe baby vyrastajú...ale naši drobci na takých chlapov vyrastú 😠 😀 😝

aadula
18. aug 2009

ach ach ..som hladnáááááá , normálne mám chuť otvoriť chladničku, natretiť si kusisko chleba a k tomu salámku, syr, paradajku, papriku 😀

hasleerka
18. aug 2009

adulka aj som si to myslela, len som to nemohla napísať ... ale možno tí vaši takí nebudú ...

aadula
18. aug 2009

😀 😀 😀 tak snívať môžeme ..to nie je zakázané 😀

bodka13
18. aug 2009

neboj 😉 , málokedy to nájde
no veď ja sa krpcom vyhrážam,že im bude koniec keď budú po otcovi 😀 😀 😀 ...že mi ich nevesty vrátia 😀 😀

aadula
18. aug 2009

asi tu nevydržím do zajtra s vami 😉 tak dobrúúú 🙂

hasleerka
18. aug 2009

bodka nevrátia, ani my predsa nevraciame 😀 😀 😀

adulka nerob chute, bo spravím nálet do kuchyne 😠

bodka13
18. aug 2009

ja by som ho aj niekedy vrátila 😠 ,ale svokruša povedala že už je po záručnej dobe a žiadne reklamácie aj tak neprijíma 😀

adulka...vydrž ešte 3 minúty 😀 ...a potom idem chrápať aj ja 🙂 ...zajtra ideme s Dadkom na 8 na kontrolu na kardiológiu,tak sa musím ráno skoro pozbierať z postele 😒

hasleerka
18. aug 2009

bodka 😀 😀 😀 ... ja už ani nemôžem vrátiť, už nemám komu ... a kde sa mi dve ešte nestretneme, takže slepák išiel von v 16 ... aj si dačo pamätáš z tej prehliadky ... ja vôbec čo som mala také bolesti

hasleerka
18. aug 2009

adula čo si nevydržala aha už je zajtra 😀

bodka13
18. aug 2009

ee,len tú kozu 😀 ...mne už v ten deň bolo všetko jedno,hlavne aby ma nič nebolelo...bola som tam až v stredu ale náš školský ma vypísal už v pondelok s chrípkou lebo som mala horúčku a zvracala som od nedele,bolesti si nepustil ani do päty 😠 som bola vygrcaná z podoby a vyhladovaná+dehydrovaná

hasleerka
18. aug 2009

bodka ja ani tú kozu, len toho starého doktora ... ja som horúčky nemala, len mi bolo zrazu ráno zle, ja by som bola aj doma ostala, ale mama ma hnala s tatkom do nemocnice a tam zistili že som prišla za päť 12 (ale asi tri hodiny ma zbytočne vyšetrovali) ... o druhej som už bola po operácii

hasleerka
18. aug 2009

bodka už končím, dobrú noc

bodka13
18. aug 2009

idem hasler 😔 ...ale sa mi tu dobre sedí 😀 ...a tá téma o mužoch z marsu je super 😅 sa chechcem že aj druhé baby majú Marťanov doma 😀 😀 😀

dobrú nôcku 🙂

hasleerka
18. aug 2009

joj idem ešte nakuknúť

emily333
19. aug 2009

dobre ranko 😉 vcera cely vecer tu bol janko a nemala som to srdce ho vyhodit ked cely den makal 😉

andreah70
19. aug 2009

dobré ránko.........pridávam sa do klubu aj môj je z marsu 😀 ..............tričká hľadá podobne ako vaši a keď nemôže nájsť tak sa mu zapáči práve to čo je naspodu uložené 😠 a to ťahá bez rozmyslu.........čo na tom že ostatné pokrčí 😀

aadula
19. aug 2009

ahojte, nejaká som nevyspatá, malý bol o siedmej hore a mne zatiaľ ani káva nezabrala 😝 asi sa zabalím iwuške a cicuške do batožiny 😀 😀 😀 aby som si trošku oddýchla 😝

andy včera som tiež urobila krok vzad keď som skriňu otvorila... 😠 😅

renka9
autor
19. aug 2009

ahojte 🙂
no ked vasi manzelia su z marsu, moj je odkial???? 😠 😠 😠 😠

vcera som kvoli nemu vypla PC, ma volal, ze co nejdem 😝 , tak som vas len pozdravila, vypla PC, isla umyt zuby a ked som prisla uz drichmal !!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
moj je z takej planety, co este ani neobjavili.....

uz som potom nechcela zapinat pocitac, tak som si do polnoci citala v posteli 😒

aadula
19. aug 2009

renka, a čo si čítala? ja som si chcela nejakú Vasilkovú kúpiť, len som sa k tomu nedokopala zatiaľ

aadula
19. aug 2009

ideme do tesca na mliečko...doteraz som kupovala v jednote...ale nejak zdraželo..., tak si urobíme výlet 😀 nerada tam chodím, lebo človek v týchto obchodoch pokúpi aj čo netreba 😝 , tak sa musím krotiť 😅 potom nakuknem 😉

renka9
autor
19. aug 2009

MM bol vcera v tescu a kupil mlieko po 9.- korun, € si preratajte 😀

adul, citala som casaky, bajecnu zenu a NC pre zeny....vzdy si to kupim, a nemam cas citat, tak som to aspon vyuzila...

vasilkovu ti odporucam !!!!!! urcite sa v niektorej z jej kniziek najdes 😵 🤐

andreah70
19. aug 2009

aj ja som sa toto leto na vaše odporúčania vrhla na Vasilkovú prečítala som už 4 knihy /na dovče v BG/ teraz už mesiac nemôžem dočítať poslednú Okienko do snov, neni času.
Adi ja som včera kúpila mlieko v Kauflande za 0,28 €c polotučné u nás sa mlieko pije na hektolitre niekedy nám tých 12 mliek v kartone nestačí na týždeň 😝