Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
22. aug 2009

aj ja si prosim nieco nieco fajne neviem co mi je ale som cele poobede nejaka podrazdena a neviem z coho 😕

zuzadlo
22. aug 2009

emily,nemas pred svojimi dnami?,aj ked by som ti uz toho bociana zelala 😉
daj si z cokoladovej torty 😉

bodka13
22. aug 2009

páči bábovku 🙂 ...a odkiaľ máme poschodovú tortičku?
emily aj ja som bola celé poobedie nervavá 😠 ...všetko ma vytáčalo 😠

hasleerka
22. aug 2009

zuzi takej roboty sa drž zubami nechtami, to nemal ani mm tento mesiac a to sa namaká v robote ... to ostala ešte Lenkina tortička, kto piekol???

zuzadlo
22. aug 2009

bodecka ,moja lenocka mala 6 rockov 19-ho,tak som piekla 🙂

emily333
22. aug 2009

az o 15 dni by mala prist mrska, babenky dakujem ale aj poldecko by bodlo 😀 ale to bude asi pocasim sa pred vecerom zamracilo

bodka13
22. aug 2009

😕 😕 a teraz vôbec neviem či som jej blahoželala 😔 ...ak nie,tak sa ospravedlňujem a želám veľa zdravíčka,v škole iba jednotky a vééééľa detskej radosti 🤐 🤐 🤐
a foto si nehodila žiadne?

hasleerka
22. aug 2009

emily ja som bola taký nervavá v pondelok ... to zažeň poldecákom, rozprúdi to náladu

emily333
22. aug 2009

ta uz sa mi neoplati chlastat tak neskoro vecer asi sa musim ist odreagovat dkde na disco aj zo svagrinkami ,lebo tam si rozumieme super 😀

hasleerka
22. aug 2009

emily ozaj čo si kúpila tej švagrinej čo ste tam boli ... to aj tú myslíš na disku? či ktoré?

zuzadlo
22. aug 2009

kuk na album, teraz som tam hodila nejake foto

renka9
autor
22. aug 2009

zuzi, ja som pocas MD chodila tiez upratovat do jednej firmy, 2 hodiny denne, a mala som 2 000 korun za to!!! 😝 😝 😝

bodka, nepozeram TV preto, lebo nas tv mame v kuchyni, a tam na tej tvrdej lavici a stolickach mi je to veeelmi nepohodlne sediet . A svokrovcom do obyvacky nechodim. ale dnes som tam bola 😀 kukla som si spravy na markize. pocas MD som kukala superstar, ordinaciu, ale to ma mrle zrali na tej stolicke.

preto sa taaaak tesim do noveho na gauc, ked si vylozim nohy v obyvke na stol 😀 😀 😀

bodka13
22. aug 2009

zuzi ty si aká šikovnica 😉 ...tortička vyzerala dobre 🙂

emily zober aj mňa na diskoooo 😀 😀

emily333
22. aug 2009

zuzi tak vam sa maluje ked vam lenka hned upratovala 😵

bodka13
22. aug 2009

reni a do izby ste si nechceli dať telku?...my keď sme bývali u svokry tak sme mali v izbe,lebo tiež som nechcela s nimi v obyvke kukať 😝 a potom keď sa Maťko narodil tak sa naučil aj pri telke(prirodzený ruch 😀 😀 )zaspávať

emily333
22. aug 2009

hasli kupili sme im tricka z tesca ceroke plus flasu a vybavenee 😉 po mm mam tri svagrinky ale iba 2 chodia so mnou na disco

hasleerka
22. aug 2009

emily to sú jeho sestry?

jéj zuzi ty šikulka v malovaní aj pečení ... teba by mal chlap na rukách nosiť

hasleerka
22. aug 2009

no ja mám teraz telku tiež v detskej pustenú, tak aj pozerám aj s vami píšem ... a babule drichmú ani nemrknú

emily333
22. aug 2009

hasli on ma dvoch bratou a jednu sestru 😉

zuzadlo
22. aug 2009

mna pecenie naozaj velmi bavi a podarilo sa mi ich uz j par predat 🙂
a samozrejme,lenka nie len upratovala ale aj vymyvala stenu,bola naozaj velmi sikovna 🙂

zuzadlo
22. aug 2009

no keby ma nosil na rukach,tak ho asi zlomim tam ,kde je najsirsi 😀

emily ,aj ja stem ist na disco

emily333
22. aug 2009

babenky ja sa lucim idem haji 😔

zuzadlo
22. aug 2009

emily,papa

hasleerka
22. aug 2009

no mne sa tie moje dve dnes motali, strašne chceli pomáhať, ale narobili by viacej škody ako osohu ... emily to máš dobré, že aj na disku so švagrinami môžeš ísť ... mm má tiež dvoch bráchou ale švagriné - no hrôza

renka9
autor
22. aug 2009

telku sme mali v izbe, este ked bola Kris mala, ale ked som zacala chodit do roboty, tak sme ju museli dat prec, lebo mi to vadilo. MM je totiz hluchyyyyyy 😠 😠 😠 😀
a teraz sa nam ani nezmesti do izby...sak viete, uz som to tu pisala....

zuzadlo
22. aug 2009

reni,uz aby ste boli v novom,velmi ti to zelam

bodka13
22. aug 2009

emily...nezdrháš na tú disku bez nás? 😀 😀 😀 ...dobrú 😔 🙂

a kedy vám hrozí sťahovanie reni 😉 😵 😵 😵

hasleerka
22. aug 2009

emily tak dobrú noc ... a adulka už išla spať?

zuzadlo
22. aug 2009

no divcata ,uz aj ja sa lucim,akosi tu mm dobiedzamasi si chce vyzehlit , co pohnojil,ale tak lahko mu to neprejde
tak zelam dobru nocku, zajtra som tu-mam volnicko🙂

hasleerka
22. aug 2009

a čo varíte holky zajtra?