Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
23. aug 2009

andy vsetko naj naj ocinovi 🙂 adulik sa mi nikam nechcelo dnes tu prsiii cely den 😠 ale mala som zabavku na pokeci 😀

zuzadlo
23. aug 2009

andi,vsetko naj ocinovi k narodkam 🙂

aadula
23. aug 2009

andy 😀 😀 😀 to bola iná doba..taká by som povedala...rýchlejšia? 😀 či šikovnejšia 😉

hašli ahoj

hasleerka
23. aug 2009

no tak tu sa už zvesela ulieva ... ja môžem ponúknuť koňak s colou ak má niekto chuť

zuzi ty šikulka toľko šiť, ja som tiež kedysi bola taká, ale tuším som na tej materskej zlenivela ... mala by som aj ja tú mašinu vytiahnuť a čosi pošiť

adula neboj snád to nebude nič vážne ... mne tak minule Miška pekne vypila mlieko a voľačo jej asi nesadlo a šup s ním von a nič jej nebolo

my máme pred domom novú preliezku, tak celé poobedie sme vonku ... hurá konečne nám mesto niečo urobilo

hasleerka
23. aug 2009

idem ešte zavesiť, už sa asi dopralo

andy tatinovi všetko naj naj - fešandu zarobil 🙂

andreah70
23. aug 2009

kočky ďakujem za tatina 😉 🤐 😵

aadula
23. aug 2009

hašli, ja si dám (_) ďakujem 🙂 .. my sme sa boli trošku prejsť pred večerom a samo zbadal kočík na jedno mihrisku..nejaké dievčatko si ho odstavilo...tak trošku ponadrapoval...paťka sa mi nerada hrala s kočíkom a on sa bude...mala by som napísať ježiškovi nech mu donesie 😀

aadula
23. aug 2009

emily a čo také si vyvádzala na pokeci ? 😀

zuzadlo
23. aug 2009

adulik,neboj malemu bude dobre 😉

andreah70
23. aug 2009

adi Dominik sa tiež hral radšej s bábikami ako autami, ale u nás bol menší vekový rozdiel, často sa hrávali na maminu a tatina 😀 bože kde sú tie časy 😀 teraz sa už len vadia a klčkujú 😠

zuzadlo
23. aug 2009

urcite diskotekovala 😀 😀

aadula
23. aug 2009

andy, u nás sa paťka hrávala s autíčkami..aj ich dostávala na rôzne sviatky 😀 , tak neviem či malému fakt ten kočík nekúpime 😀

hasleerka
23. aug 2009

adulka si vypýtala , máš naliate cin cin ... komu ešte ... ked sa vrátim z balkona zase ulievam

zuzadlo
23. aug 2009

ja si davam cervene ciste 🙂 emily, ulejem s colou? 🙂

paci sa 😉

hasleerka
23. aug 2009

prádlo zavesené, zase do štvrtka pokoj ... pohárky naliate, núkajte sa kto má chuť ... aj koláčik som odkrojila - bublaninu marhulovú

zuzi ako si dala do PC tie fotky čo ste malovali, ved daj už aj také čo má hotové

zuzadlo
23. aug 2009

no moja pekna,to som vyuzila detskeho dokiho,ked som im bola vziat tortu,dala som mu to do mobilu a on mi to poslal do pc,ja nemam ani fotak a na mobile sa to ukazuje blbo cela izba,ale pokusim sa odfotit a zase vyuzit dokiho 🙂

emily333
23. aug 2009

uz som tu zas janko isiel haji tak mi uvolnil pc 😵 nahanala som mladych zajacikov 😀

andreah70
23. aug 2009

emily no,no,no mladého mäska sa ti zachcelo 😀 😀 😀 😀

emily333
23. aug 2009

andy nuda robi svoje 😀 😀

zuzadlo
23. aug 2009

no teda emily,mlade masko?pckaj prasknem ta tvojmu mm 😀

emily333
23. aug 2009

no on ma sam posiela na pokec hlavne ked ide futbal 😀

andreah70
23. aug 2009

kočky ja sa lúčim ..............sa mi zíva.................ráno idem do robotky, ale beriem si potom robotu domov a budem uradovať z kuchyne 😀 😀

bodka13
23. aug 2009

dobrý večer 🙂
všetko najlepšie Filipkovi 😵 😵
andy aj tvojmu ocinovi všetko len to najlepšie 😵 😵 ...môj už 60tku tento rok oslavoval
adulka...Samkovi skoré uzdravenie 😵
...škoda že Iwka a Mišenka sú choré ☹

zuzadlo
23. aug 2009

bodecka ahoj 😉 ,ulievam ti cervene 🙂 samozrejme aj s colou

bodka13
23. aug 2009

kujééém 🙂 ...som taká unavená,že ani neviem či budem vládať piť 😀 😀 😀

zuzadlo
23. aug 2009

no to mi hovor ,ja tiez a rano vstavam o pol stvrtej,o osmej som doma a o pol deviatej uz na brigade,ale uz len dva tyzdne 🙂 a bude klud

emily333
23. aug 2009

bodka daj si slamku a uz len cmurkas to uz nie je az taka namaha 😀

zuzadlo
23. aug 2009

to musi ale hlavku trosku zohnut 🙂 ,aby sa napila

emily333
23. aug 2009

no ked jej m pridrzii tak nemusii

bodka13
23. aug 2009

no zuzi to by som asi nezvládala 😉 ...hoci som vyše roka robila iba nočné ☹ teraz sa čudujem ako som to dokázala
...ale dnes som nič nerobila 😀 😀 ..to ma výlet do Ba vyšťavil 😀 😀 😀

...utekám pre tú slamku 😉 😀 😀 😀