Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
25. sep 2009

no nekukám, mám pustenú jojku ako zvukovú kulisu ... je tam kutil ... a popíjam burčiačik, ulejem aj tebe?

aadula
25. sep 2009

hašli šupni za pohárik 😉

hasleerka
25. sep 2009

adula tak podme na to nazdravie cin cin

andreah70
25. sep 2009

zavesené aj poklábosené 😀 susedka-kamoška vešala tiež tak sme sa zakecali 😀

hasli ulej dám si preddavok a zajtra to dopijem...........však sa hovorí že na prečistenie krvi treba 7 litrov burčiaku a ja som minulý týždeň vypila len 6 dcl 😀 mám hodne zameškané 😀

aadula
25. sep 2009

hašli na zdravie 😵

andy a ja že čo sa mi krv neprečisťuje 😀 😀 😀

andreah70
25. sep 2009

sa tu rehním na téme či je ešte panna keď si to robí sama 😀

hasleerka
25. sep 2009

andy tak aj tebe ulievam, nazdravie ... no beda ja pijem práve šieste dcl, tak mám tiež čo robiť ... ja hlavne dúfam, nech mi to prečistí črevá ... o tej panne som tiež čítala, ale podla mňa to píše niaka trapoška, čo sa chce zabávať ... ja som sa začítala skôr do tej "váš názor" o tej pôžičke

aadula
25. sep 2009

andy, 😀 😀 😀 najlepšia je posledná hláška..že nikto jej nefuní do uší 😀 😀 😀

aadula
25. sep 2009

mňa ten burčiačik nejak uspal..tak sa lúčim dobru nocku 😉

andreah70
25. sep 2009

mne sa najviac pačíla tá hláška o tom zvone som sa tu rehnila až mm prišiel že čo mi je 😀

hasleerka
25. sep 2009

tak o tom zvone som aj ja prečítala 😀 ... adula, to ťa už aj burčiak cez pc uspáva, a čo ja ked ho mám naozaj, ved ani mm nedočkám 😀 😀

bodka13
25. sep 2009

dobrý večer 🙂 ...idem asi neskoro,mali sme návštevu

renka9
autor
25. sep 2009

dobry vecer 🙂

ano, andy, zmenili sme vek na FB, Kristinka tam ma 20rokov 😀 😀 😀 , nevedela som od kolko sa tam da prihlasit, tak namiesto 1999 sme dali 1989 😀 😀 😀 , no to som mala 11 rokov 😀 🤐

andreah70
25. sep 2009

ja tu ešte tiež trošku blúdim
reni ja som Dominikovi dala namiesto 1998 rok 1996 a pustilo ho to, takže preto si myslím že to funguje od 13 rokov
idem už do postele dobrú 🙂

bodka13
25. sep 2009

dobrúúú 😔

emily333
26. sep 2009

dobre ranko mam este hodinku kym si pojdem po majstra tak si vas precitam o com ste klabosili 😉

andreah70
26. sep 2009

ahojte ja vás len pozdravím ideme na jarmok, potom na chatu, prajem príjemný víkend 🙂

hasleerka
26. sep 2009

pekné predpoludie ... slniečko svieti a ja sedkám doma ... zašívam dieročky a dávam gumičky do tepláčkov, bo Miška aj ked oveľa viac zje ako Zuzka, ale všetky tepláčky sú jej veľké v páse ...

hasleerka
26. sep 2009

a čože dnes tu nikto neprišiel ???

bodka13
26. sep 2009

obéééd 😀 😀 😀

ahojte 🙂
u nás sa pracuje....umývame okná ,záclony sa perú tak som vás aspoň prišla pozdraviť 😵

aadula
26. sep 2009

ahojte 😉 u nás sa tiež pracuje, ocina máme na oberačkách u našich, my sme nešli lebo to majú rozťahané na kopci a to by som asi celý deň len za malým behala a Paťka má nádchu, tak sme boli doobeda na pošte, ciculka nám poslala krásne tričko s dlhým rukávom so sloníkmi pre Samka 😵 tak jej ďakujemeeee 😲 a poobede som musela už upratať lebo celý týždeň mala slúžka voľno 😀 už len také detialy musím dotiahnuť a potom vybehneme ešte trošku von 🙂

chatárkam dobré chatovanie, pracujúcim ...už končitééé a vyložte nožky 😀

emily333
26. sep 2009

ahojte my uz mame fajront uz len majstra odveziem 😉

renka9
autor
26. sep 2009

ahojte 🙂
kde ste vsetky 😕 😕 😕 , uzivate posledne slniecko? 🙂
ja som bola poobede odviezt svokru na stretavku do jej rodnej dediny, Kristinka tam tiez ostala u MM sestranice, ma rovnako stare deti ako Kris, no a teraz varim na zajtra kuraci perkelt a smikance, kto dobehne? MM ide este k tomu na nocnu, tak bacujeme same, dobehnite, spravime si pyzamovu party 🙂 😀 .

zuzadlo
26. sep 2009

ahojte klabosnicky🙂

emily,nie ze sa zabudnes u majstra🙂

reni,ja pribehnem,kuraci perkelt som nemala uz dlho a pyzamovu party kludne-pripomenut si mlade casy🙂🙂

hasleerka
26. sep 2009

renka aj ja letím ... perkelt lúbim, vínko donesiem ... môže byť dúfam aj nočná košela 😀

aadula
26. sep 2009

mňa asi rachne, Samko zas začína kašľať 😖 mm šiel na nejakú akciu čo robí bývalý kolega, tak sme zas sami...aspoň si pospím 😅

zuzadlo
26. sep 2009

adulik,nasi maju po atb a tiez maju sople a kasel,ale v pondelok ich davam uz do skoly

hasleerka
26. sep 2009

zuzi a v pohode sa doma učili?

zuzadlo
26. sep 2009

hasli,veru som bola aj prekvapena🙂,aj ked erik to flaka,ale akosi to bavilo aj mna🙂,ked som im vysvetlovala slabiky a podobne 😉

aadula
26. sep 2009

zuzi aj malý je po atb. v utorok prestal brať...asi som ho mala ešte nechať do piatku doma... 😝