Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
13. okt 2009

bodka aj ty máš naliate, natiahni rúčky cez mreže 😀

bodka13
13. okt 2009

musím riediť...lebo potom mám hlavybôľ ☹ 😀 😀

zuzadlo
13. okt 2009

ahojte hviezdy

bodka13
13. okt 2009

ahoj 🙂

zuzadlo
13. okt 2009

bodecka,mne to nejde,raz sa mi jedno srdiecko podarilo a dost,asi mi klabosnica strajkuje,alebo mam malo vodky v sebe🙂

bodka13
13. okt 2009

málo vodky 😉 😀 😀 😀 ...klábosnica je dobrá 😉 😀 😀 😀

hasleerka
13. okt 2009

ahoj zuzi vodečkuješ ... alebo ti môžem červené uliať

hasleerka
13. okt 2009

lebo idem druhé kolo uliať 😀

zuzadlo
13. okt 2009

ahoj hasli-vodka s dzusom ,grepovym 🙂 ,vyhanam cerva 😉

bodka13
13. okt 2009

čo máš pásomnicu zuzi? 😕 😀 😀 😀

zuzadlo
13. okt 2009

bodecka asi ano,lebo som schudla ani neviem kolko - uz mam len 52 kil

bodka13
13. okt 2009

kamošky moje 🙂.... idem sa ja prezliecť do spacieho úboru,na nohy teplé ponožky a zakrútim sa do paplónika

ďakujem za vínko...nabudúce niečo aj ja nalejem 😀 😀 😀

😔 dobrúúúú noc 🙂

zuzadlo
13. okt 2009

bodecka, ahoj

hasleerka
13. okt 2009

bodečka a čo tak zdrháš ☹ --- no tak dobrú nôcku ... zuzi tak cin cin ... pošli červa ku mne, nech mňa riadne vyžerie, tebe už netreba, ved sa stratíš

zuzadlo
13. okt 2009

no aj mne treba hasli, ja som este stale kaslava a soplava ☹

hasleerka
13. okt 2009

zuzi tak tebe radšej tak varené vínečko alebo hriato, nech chorobu vyženieš

zuzadlo
13. okt 2009

hasli,ved aj tvrde chorobu vyhana:-ň

hasleerka
13. okt 2009

no s tým nemám skúsenosti ... ja som tak bola skôr na varené vínko a šup pod periny a potiť sa ... mm by si ešte k tomu šlahol paralen, ale to ja sa bojím

ako drobci, už sú v škole???

zuzadlo
13. okt 2009

idem od vas,notas mam v oprave a na pc sa hlasi mm, tak sa majte 😉

zuzadlo
13. okt 2009

zajtra idu, hasli

hasleerka
13. okt 2009

dobrú zuzi

iwusska
14. okt 2009

VIANOCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE k nam prisliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀
krasne zasnezene ranko, u nas je tolko snehu ako na Vianoce, poobede idu babule robit snehuliaka 😵 😵 😵

hasleerka
14. okt 2009

ahoj iwus ... tu sa to tiež tvári že sneží ... Zuzka celá natešená že si môže dať nové čižmy, sme včera boli kúpiť

andreah70
14. okt 2009

dobré ránko, tak u nás sa ani netvári, že by snežilo 😀 ale fučí a je hrozná zima 😠

cica13
14. okt 2009

Dobre ranko, sice hnusne studene a fucive..... ☹

Iwusiiiik posli nam sem sneh, som ukazala Filipovi tu mmsku a az mu smutno bolo, ze mi tu pomaly sneh uz ani nepozname a musime za nim do hor chodit ☹ ☹ ☹ ☹

Idem s Davidom do Babyfitu a taaaaak sa mi nechce, ked si predstavim, ze v tej zime a hlavne v tom hnusnom studenom severeku slapat pol hodinu s kocikom.....brrrr...az mam husiu kozu 😠

cica13
14. okt 2009

malo byt severaku 😀 😀 😀

emily333
14. okt 2009

dobre ranko 😉 iwus ty kde byvas na severnom pole? 😀 aj u nas je kosa 😠 ja o chvilu idem na urad prace a odniest tacky do cukrarne a hajde domkou do teplucka 😉

iwusska
14. okt 2009

😵 😵 😵
cicus Filipkovi odkaz, ze si ho uzije cez Vianocne prazdniny 😉 😉 😉
hasli aj my musime este Natalke cizmy kupit, sak kto mal vediet ze tak skoro nasnezi????? 😀
emily byvam od severneho polu vlavo 😀 😀 😀
babulky ale fakt je u nas krasne, vobec nefuka a krasne snezi, ja mam z toho radost, horsie je to uz z dopravou, este stale mame letne gumy 😖

hasleerka
14. okt 2009

iwus pošli večer fotečky ako máte nasnežené ... aj krbík odfot a my si už len každá doma vínko uvaríme, to bude romantika

nám ostali jedny čižmičky z minulého roku ... my sme išli, že ešte nejaké jesenné topky dokúpime a ono už všade čižmy, tak sme ich kúpili .... ale Miška išla ešte v botaskách

iwusska
14. okt 2009

hasli 🙂 uz som ti poslala 😀
mojim babam su vsetky cizmy z minuleho roka male 😠 takze musim vsetkym pokupovat....Ninka dnes isla do skoly v yettovkach 😀 😀 😀