Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
19. okt 2009

cica pekné sú ... to si osobne kupovala či cez net ... presne tieto dievčenské som aj ja obzerala 🙂

aadula
19. okt 2009

ahojte, idem si vás prečítať 😉

hasleerka
19. okt 2009

ozaj musela som zase teraz pustiť Miške cmučíka, furt sa na neho vypytuje 🙂

aadula
19. okt 2009

tak na Orave dobre na Orave zdravo 😵 😵 a Vivke sa tam dobre spalo 😵 🙂

ciculi pekné topánočky si Filipkovi kúpila

dodatočne Lukáškovi prajem všetko najlepšie 🙂

a Vivke skoré uzdravenie

aj Miške a Zuzke od hašlerkovcov 🙂

a aj u nás bolo cez deň teplúúúčko

cica13
19. okt 2009

Aduli ahoooooj..... 😉

Hasli...nie cez net....ale u nas v Auparku u Batu 🙂
Som radam, ze cmucik Misku zaujal 😉

tatolu
19. okt 2009

No už som tu, ak ma MM nevyhodí. 😉
Hovorím mu, že mám akési mľandravé ruky už a on že čo má vravieť, keď on raz celý deň muroval 😒 No nedočkáš sa od muža pochvaly 😔 😀

tatolu
19. okt 2009

Takže čižmičky kupujete 😉
Ja hádam nejaké mám. Musím počkať na deti a vyskúšať.

emily333
19. okt 2009

tatolu ty si sikulka ale chlapom by asi z jazyka odpadlo keby nas niekedy pochvalili 😠

hasleerka
19. okt 2009

emily tuším všade nové pasy dávaš, kočica z teba ... chytáš druhý dych 🙂

tatolu
19. okt 2009

Som rada, Emily, že Ťa mám. Nemusím potom chváliť sama seba 😉 😀

hasleerka
19. okt 2009

tatolu ved aj ja som ťa pochválila ☹

renka9
autor
19. okt 2009

ahojky babule 😉

tatolu, a kde mas deticky? 😨 , nejak mi to uslo...

zajtra som si zobrala nahradne volno , idem na ten pohreb ☹ .
v novemri budeme tiez tahat dvanastky 😠

tatolu
19. okt 2009

Hasli, prepáč 😔 aj Tebe veľké DÍK 😉

Reni, sú po celom Slovensku. Lukáško je u môjho fotríka v Poprade. A dvojky u mojej maminky v Kubíne 😉. Podľa školského rozvrhu sme mali 2 týždne v kuse chodiť po lesoch, ale tento rok máme nejakých super profákoch, tak nám skresali na jeden deň 😕. Keď som už deti sľúbila a oni sa taaaak tešili, tak sú tam ☹
Takže v piatok budem celý deň v lese a v sobotu mám zápis na pedagogické minimum a keďže v nedeľu pokračujeme v prednáškach a manžel z tých troch dní dva robí, nejdem to už komplikovať.

Dnes sa konečne oprelo slniečko, tak aspon využijem čas bez detí na tú suprovú strechu. Zatiaľ však iba vyhadzujem tú utlačenú hlinu, čo býva v starých domoch ako izolácia.
MM stierkoval komín, zajtra bude pokračovať a potom musí ešte prelatovať laty, aby sme ju mohli zakryť škridloplechom.

Ufff, ale som sa rozpísala 😅 😀

tatolu
19. okt 2009

Tiež som si všimla novú Emily. To je z tých krstín 😉 Normálne pri tom malom ešte omladla 😉 😵

renka9
autor
19. okt 2009

tatolu, aha, tak to som nevedela, ze kde mas deticky... 😵

no co, tak trosku si bez nich oddychnes...aj to trosicku niekedy treba 😉 tyzden tak ubehne a budes ich mat zas 😉 ...aspon sa mozete s tatinkom jeden druhemu venovat 😀

tatolu
19. okt 2009

Však veď on si to každý večer nevie vynachváliť 😉 😀

hasleerka
19. okt 2009

tatolu tak pozor až z toho voľna nebudú dalšie prírastky 😀 😀 😀

lilu18
19. okt 2009

superstarujeme 😵

tatolu u mna mas tiez pochvalu..pravdu povediac mna by ani nenapadlo taku robotu si vymysliet ako ty 😀 ved mam chlapa ..no si sikulka

emily..veru kocka si na fotecke. Co si bola v omladzujucom salone?? 😀

aadula
19. okt 2009

lilu aj ja pozerám...mi bolo ľúto toho Lea... vyzerá taký citlivý chlapec..celý ja 😅 Ja tiež hneď roním slzy ...ale mali aj tak kopec zážitkov a skúseností 🙂

emily, tiež som si všimla, že nejak lepšie vyzeráš 😉

emily333
19. okt 2009

uz som tu ved som vam pisala ze pred tyzdnom som bola u kozmeticky 😉 zajtra do skoly uz nejdem bo ani kocky nejdu a aj tak mame kratky den,ale na fb uz nepisem lebo kamoska chcela aby som z nou skocila do Stosu na kupele pre mamu ale mam skolu tak nemozem 😉

lilu18
19. okt 2009

do superstarovane

idem vam hodit foto novych cizmiciek..ak dake na MMb najdem lebo este stale nemozem fotky stahovat

emily//sak ja ti nemrozumiem 😨 prosim tlmocnika 😀

aadula
19. okt 2009

lilu emily naznačila, že do školy neide...ale už to nehodí na FB lebo nejaká kamoška chcela nech jej robí taxi do Stosu 😀 a ona bude leháro doma 😀 ...emily dobre som preložila?

ten Leoš je taký trapoš

emily333
19. okt 2009

adulik ty si zlata si jej to dobre tlmocila 😉

lilu18
19. okt 2009

http://img.mimibazar.sk/2/2/090311/12/b5272359.jpg

tak taketo sme kupili ale nase su cele fialove len lem je ruzovy a hviezdicky 😀 a kedze su vacsie maju o jeden suchy zips viac

Adulik,dakujem za preklad..uz rozumiem 😀

lilu18
19. okt 2009

a ani tomu Leosovmu humoru dako nerozumiem ☹ sa mi tam nehodi

tatolu
19. okt 2009

Ako som pochopila, Emily sa ulieva aj zo školy aj z kámošenia 😉 😀 Takže bude vegetiť doma a nikomu nepovie, že je doma 😵
Pochopila som?

Teraz ma napadlo, že jeden pán dal minule inzerát, že tomu, kto mu povie, kde dali akúsi liatinovú sochu ženy z námestia v BA, tak daruje 1500 Eur. Aj som sa zapojila do hlasovania, aj mi ich neposlal 😒 😀

aadula
19. okt 2009

liluška pjekné 😉

emily333
19. okt 2009

ja sa budem iba vam venovat 😀

bodka13
19. okt 2009

ahojte 🙂
iba vás rýchlo pozdravím a padám do postele 😔 ...od zajtra sa budem tváriť,že pracujem

aadula
19. okt 2009

bodečka ahoooj ...tak sa ti zdarilo? gratulujem 😵