Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
25. okt 2009

emily ale ja som zvyknutá a mne to ani nevadí 😀 😀 ja si ani nepamätám kedy bol cez týždeň poobede doma asi by to bol pre nás šok 😀 .........teda pre mňa a Dominika, lebo ani Nika nebýva poobede domá každý deň má tréning.

emily333
25. okt 2009

jej vy same dobrodky varite a janko mal asi abstak lebo nemal nic sladke no horor tak som mu dala ferero a to mu nechuti tak som mu povedala nech si da lyzicku cukru a neotravuje 😀 😀, adulik nijak nam nepasuje ani ked su dlho v praci ani ked su doma 😵

renka9
autor
25. okt 2009

MM si uz lahol, lebo si nameral 37 teplotu, a ze sa ide potit 😠

andreah70
25. okt 2009

renka hold chlap, 😀 ty keby si mala toľko, ešte by si aj upratovať musela, večeru nachystať a iné dôležitosti porobiť 😀 😠 ..........alebo ti možno chcel niečo naznačiť a preto sa išiel potiť 😀 😀

hasleerka
25. okt 2009

pekný večer ... no čítam že tu bol poplach, zuzi dúfam, že deti už dobre ... joj ja som taká blbá, žeby som som asi letele na pohotovosť, ani fenistil by ma nenapadol

renka aj ja som na teba myslela že ako štrúdla, u nás orechová padla hned a teraz som si z druhej makovej odložila ráno ku kávičke

hasleerka
25. okt 2009

no andy asi máš pravdu ujo renko sa chce potiť vo dvojici 🙂

lilu18
25. okt 2009

tak haslerka ja som taka ista na zuz.mieste by som nevahala a letela na pohotovost 😠 ani ine by mi na rozum neprislo

strudla bola?/uz nie je??

emily..ty si ina herecka 😀 ved sa vyhovor na psa ci macku..nemate doma? 😀

reni..iste sa chcel potit vo dvojici 😀

hasleerka
25. okt 2009

lilu ak máš chuť podelím sa, ostal ešte kúsok 🙂

lilu18
25. okt 2009

dakujeem ..dam si mnam 😝 😀

hasleerka
25. okt 2009

no kdeže ste všetky ... isto zase farmarčíte??? no ja idem pomaly do hajan, dáka som unavená, dobrú

emily333
25. okt 2009

hasli tu sme cakame na teba a ty uz ides haji ?

renka9
autor
25. okt 2009

drahy sa potit vo dvojici nechcel 😠 , aj ked to sluboval cely vikend 😀 😠 ...za chvilku uz aj chrnel 😠

hasli kolko si spravila, mne vysli strudle, a zbastili sa obidve...na rano ostali len omrvinky 😀

cojeeeee...nejak mi blika obrazovka....meni sa mi farba a nejdu mi pisat cislice.... 😠

tie strudle mi vysli dve

emily333
25. okt 2009

idem uz aj ja haji vy stze sikukla ked viete strudle robit 😉

emily333
25. okt 2009

uz neviem ani pisat 😀 😀 😀 dobruu

zuzadlo
26. okt 2009

dobre ranko hviezdy, my uz sme po ranajkach a o chvilku ideme do skoly

emily333
26. okt 2009

dobre ranko 😉 hasli kavicku mam prosim si strudlu 😵 😵

andreah70
26. okt 2009

dobré ránko 🙂
kávičku mám vypitú idem aj čosi robiť 😀

iwusska
26. okt 2009

krasne slnecne ranko 😉
aj ja uz mam po kavicke, akosi sa nemozem rozhybat 😒

renka9
autor
26. okt 2009

dobre ranecko 🙂
ja akurat pijem kavicku 😉

emily sme sikulky ze vieme strudlu, hlavne ked nam cesto upecu v Tescu 😀 🤐

iwus tak sa nehyb, sak je len pondelok 😀

renka9
autor
26. okt 2009

babule 😵 , dnes rano som v skolke az taaaak rastla 😵 😵 😵 ...pani riaditelka mi...ako sa to hovori...pomasirovala ego? 😀
platila som skolne /zasa 😠 /, a ona mi hovori ze Angelika je veeelmi sikovna 🙂 🙂 🙂 ze take malokedy mavaju v skolke, ale na druhej strane, uz davno nemali take nesikovne deti a deti co nevedia rozpravat. Hovorila ze z roka na rok im pribuda viac a viac deti, co nevedia poriadne rozpravat, az tak, ze im nieje rozumiet 😒
Maju mat teraz nejaky program v skolke venovany starym rodicom, a ze nema dat komu hovorit basnicky, ze Angelika skoro vsetky hovori sama 🙂 🙂 🙂 ....tak som velmi potesena...jaaaaj, dobre to padlo si to vypocut.

iwusska
26. okt 2009

reni cav 😀 😀 😀 😀 mas pravdu, vykonavam len minimalne pohyby 😀 😀 😀 cize sedim....ale papire sa mi nakopili a mala by som to zacat davat do poriadku 😠
strudlu ste robili z listkoveho cesta? ja ju tak robievam ak nezozeniem strudlove 😵

renka9
autor
26. okt 2009

ano iwusik, z listkoveho 😵

iwusska
26. okt 2009

sak som si aj myslela 😀 ja sa sklanam pred babami, ktore si dokazu aj cesto spravit, toto by som asi ja nezvladla...takto je to uplne super, vlastne len plnku si urobis a mas napecene 😀 😀 😀

andreah70
26. okt 2009

iwusik ďakujem za poklonu 😀 😀 😀 ja si cesto na štrudlu robím sama 😀 😀 😀 a neboj zvládla by si to
určite 😉
reni to ti verím že si hrdá, pochvala padne dobre 😵

iwusska
26. okt 2009

andy tak teraz som onemela a to uz je co povedat 😀 ty si ina gazdinka teda 😵 😵 😵 no mozno ze by som to zvladla, ale takto je to straaaaasne pohodlne 😀 😀 😀
a aby som za vymi nezaostavala, aj ja som piekla - v stredu babovku, v piatok bacovsky bryndzovnik a v sobotu makovy so slivkami 😝 😝 😝 z toho este mame tak sa nukajte 🙂

andreah70
26. okt 2009

iwuš však aj ty si šikovnica, šikovná 😵 😵 ja som včera robila jablkový koláč, ale dlho nám nevydržal 😀 😀
a aký bol ten bryndzovník som pozerala ten link čo si tu hodila a vyzeralo to dobre 😝

emily333
26. okt 2009

tak udnes je u nas zamracene a asi aj mrholi ☹ renka verim ze si rastla od radosti az po strop 😀 no mne sa vidi ze je to niekedy vina rodicou ze deti este v 3 rokoch nevedia rozpravat ☹ ☹

iwusska
26. okt 2009

andy mm velmi chutil, ale ja som z neho nebola az taka nadsena 😨 ja robievam podobny, teda plnka je podobna len este omnoho lepsia a davam ju do vydlabaneho okruhleho chleba zapiect do rury....nenormalna papanica, sak cica ti to moze potvrdit 😀 😀 😀 😀
renie som az teraz objavila tvoj prispevok tak to je super ze mas taku sikulku doma, vidno ze si sa venovala...ja sa tiez nechcem chvalit, ale mne vsetky tri velmi rychlo rozpravali, da sa povedat ze skor ako chodili 😀 a od zaciatku cisto, vsak mame doma veselo ked spustia trojmo 😀 😀 aj mne ked v skolke babule pochvalili tak som sa vznasala tri metre 😵 😵 a o Natalke tiez povedela ucitelka ze je najsikovnejsia, tiez pri kazdom vystupeni mala viac basniciek

cica13
26. okt 2009

Krasne pondelkove ranko vam prajem...... u nas je vynimocne.....menil sa cas, mohli sme o hodinu dlhsie spat a my sme zaspali do skoly... 😀 😀 😀 😀 sme sa vsetci zobudili 7.50...podla stareho skoro devat hodin....normalne aj David drochmal 😀 esteze ma Filip skolu hned pri baraku 😵 nechapem, este sme nikdy takto nezaspali a zrovna vtedy, ked sa posuva cas dozadu 😀 😀

U nas krasne svietilo slniecko, len teraz je nejaky opar, ale oskar je bojovnik a vykuka aj tak spoza toho oparu 😵

kamos nam doniesol velku tekvicu na vyrezavanie+ sme jednu kupili, tak tatulo bude vyrezavat, potom vam hodim foto, on sa v tom vyziva, vie uzasne vyrezat 🙂

cica13
26. okt 2009

Reni,si viem predstavit ako si "rastla" v tej skolke.....taketo pochvaly uplne hreju pri srdiecku 😵 😵

Ja budem rada, ak mi David v 3 rokov povie nejaku vetu aspon z 3 slov ☹ ...u nich je rec oneskorena ☹