Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
16. nov 2009

sa pripájam k prikladaniu drievka do piecky ...teda ja som skôr do sporáku... a moja stará býva pri Hrone..takže v zime keď Hron zamrzol..tak sme sa chodili šmýkať a moji bratranci hrávali hokej...a veru sa stalo, že sa prelomil ľad a potom sa sušili pri sporáku 😀 😀 😀

hasleerka
16. nov 2009

som prekukala všetky slovenské spisovateľky, vypísala čo som čítala a čo nie a idem nabehnúť do knižnice

doseti drobcom cmuky cmuk - skoré uzdravenie

emily333
16. nov 2009

jej citam ze ste polienka davali do pece no ja som z modernejsej doby my uz sme davali uhlie 😀 😀

doseti
16. nov 2009

No Iwka preto sa pýtam,lebo môj oco pochádzal z Oravy a bolo ich 10 detí,takže mám rodinu po celej Orave aj pri Námestove asi,len sa už všetci nepoznáme.
My sme mali ísť tiež s malým sa len očkovať(už druhý raz)a ja som mu odmerala teplotu,či náhodou nemá a mal,a žiadne iné príznaky na chorobu nemal a predsa bol chorý.

hasleerka
16. nov 2009

adula ja som sa zase korčulovala za domom v potoku, to boli iné zimy ... teraz veru nezamrzne ... o koľko sú ochudobnené moje baby

inak u druhej babky sa tuším kúrilo tiež uhlím, len to si ja nepamätám, tam chodil viac tuším brat a ja zase k tej druhej

aj o to budú moje baby ochudobnené,teda aspoň ja si myslím ... sú to pekné spomienky, len mi je ľúto, že sa už občas vytrácajú z mojej hlavy

hasleerka
16. nov 2009

no moja Zuzka má 37,1 ... dúfam, že ostane len pri tom a že to v noci nevyskočí ... budem musieť v noci kontrolovať

cica13
16. nov 2009

Aj my sme kedysi na zahori aj uhlim kurili 😀

doseti
16. nov 2009

No to som nevedela,že je nová knižka od Vasilkovej.
Mne treba ešte 4 prečítať.
Dokopy ich bude asi19

cica13
16. nov 2009

Hasli, mozno bola Zuzka len prehriata, nemas v byte teplo a nebola viacej oblecena?

aadula
16. nov 2009

hašli, tak držím palčeky, nech to nevyskočí 🙂 však zajtra je voľno, trošku si ju vykuríruješ 🙂

tak uhlie si pamätám, keď došlo..bolo ho treba do komory zahádzať 😀 😉

hasleerka
16. nov 2009

no bola jej zima, tak mala svetrík pred tým, možno aj z toho ... inak ja zatiaľ moc nekúrim, dokonca každú chvíľu vetrám ... ale tuším už dnes dáko prituhuje, tak skúsim pustiť radiator

doseti áno je ich 19

emily333
16. nov 2009

hasli a nemas hrozno ze vraj ta zbija teplotu.

hasleerka
16. nov 2009

no veru emily nemám ... ale ako píše adulka zajtra je voľno tak sa hádam preliečime, dáme čajíky a budeme sa len doma hrať

emily333
16. nov 2009

tak prijemne kurirovanie nech ste vsetcizdravuckyy 😵 😵

cica13
16. nov 2009

No ja sa idem tiez kurirovat, som si praskla Ibalgin a caj a idem pod perinu, lebo som K.O... ☹

lilu18
16. nov 2009

tusim sa dnes do debaty nezapojim..neviem co su kachle ani pec nepoznam a knihy necitam 😀 uz necitam aby som sa opravila 😀

kamosku pre dnesny den tu tiez nemam ☹ 😀

haslerka//cajickujte a rano bude teplotka prec,mozno len tak kuk urobila ako ja teraz 😀

lilu18
16. nov 2009

inak mam nakrajane fajnove sladucke jablcka..berte si kto si prosi 😝

hasleerka
16. nov 2009

lilu a ty si nechodila niekam ku babke???

hasleerka
16. nov 2009

lilu ešte si teda vezmem to jablčko a idem, bo zachvíľu príde kámoška na pokec ... to je hrozné, ani vypiť si nemôžme, čo mám pečienku poondenú z HAKu ... musím ju vysadiť, tak dúfam, že žiadny Palko sa neujme 😉 😀

lilu18
16. nov 2009

to je dobre..uz aj meno ma ten co sa neujme 😀 😀 😀

len si ber,kopec som nakrajala 😝 ..a babku nemam ani dedka ☹

emily333
16. nov 2009

lilu ty si riadne mesticka pani 😀 ale nevadi my ta mame aj tak radi 😵 😵

hasleerka
16. nov 2009

no hej meno je ... ked sme čakali Mišku, ja som chcela Paľka ale mm nechcel po sebe, tak potom padlo rozhodnutie Miško/Miška

to je smutné, že si nemohla chodiť ku starkým ☹

hasleerka
16. nov 2009

kočky tak ja sa s vami lúčim, tuším už mi klopká kámoška na dvere ... zdravím ešte tie čo prifrčia ... dobrú nôcku

lilu18
16. nov 2009

emily nie som..ved byvam na dedine 😀 a prave kydam hnoj 😀 😀 😀

lilu18
16. nov 2009

haslerka//papa prijemny pokec 😵

cica13
16. nov 2009

Dobru nocku...idem aj ja pod perinku 😀

emily333
16. nov 2009

idem aj ja vsetkym dobru nocku 😉

lilu18
16. nov 2009

dobru 😔

tatolu
16. nov 2009

No ale ste zdúchli 😉
Mm ma práve pustil k PC a ja som dotelefonoval, kde som len mohla 😉

Iba takú infošku. Moja švagriná čaká 3 dieťatko a má termín 17.12. Celý čas jej vraveli, že to je chalan a ja jej odkladám iba chalanské veci a dievčenské roydávam a dnes som sa dozvedela, že na poslednom sone povedali, že to bude baba 😕 No vysomár sa 😀

tatolu
16. nov 2009

Ináč dobrú nôcku